• Reklama

Joybuy/JD.COM

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Joybuy/JD.COM

Postprzez winter » 13 wrz 2015, o 23:34

W opcji szukaj nie znałem, dlatego jeśli było to proszę odeślijcie mnie tam. Czy mieliście kontakt z portalem http://www.jd.com? można tam śmiało kupować i nie ma żadnych haczyków? Bo ceny maja niesłychanie konkurencyjne :-)
winter
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 wrz 2015, o 20:19
Telefon:: xpieria z
ROM: lolipop

Reklama

Re: JD.COM

Postprzez Dusk » 14 wrz 2015, o 00:07

tez jestem ciegaw, do tego te kupony
Dusk
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:47
Telefon:: samsung

Re: JD.COM

Postprzez thirtyseconds » 14 wrz 2015, o 01:12

Kupcie i sprawdźcie skapiradla jedne.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
Avatar użytkownika
thirtyseconds
AKTYWNY
 
Posty: 543
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 11:48
Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Re: JD.COM

Postprzez robertsl » 14 wrz 2015, o 06:48

A jest możliwość przełączenia na angielski. Czy tylko chiński.
robertsl
 
Posty: 131
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 12:21
Lokalizacja: sosnowiec
Pochwały: 1
Telefon:: Ulefone p6

Re: JD.COM

Postprzez burencjusz » 14 wrz 2015, o 07:01

burencjusz
 
Posty: 81
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 14:40
Telefon:: Pentagram Monster X5

Re: JD.COM

Postprzez lipszczak » 14 wrz 2015, o 08:02

Ja właśnie czekam na moje zamówienie. Do momentu wysłania towaru wszystko było na njawyższym poziomie, miła i bezproblemowa komunikacja ze sprzedawcą, płatność przez PAypala, statusy na JD.com się zmieniały na bierząco.
Minął tydzień i poziom mojego zadowolenia spada z każdym dniem. Pojawił się numer trackingow,którego ostatnie 2 litery wskazują na singpost, jednak na żadnej stronie śledzenia nie znajduje go. Pisałem do Singpostu z prośbą o sprawdzenie numeru, w odpowiedzi dostałem info że nie mają tego numeru w swojej bazie.
JEdnak jest światełko w tunelu i na stronie 4px.com widnieje info że kraj docelowy to PL oraz 货物电子信息已经收到 Shipment information received z dnia 7 września. Od tego czasu nic się nie zmieniło a kontakt ze sprzedawcą póki co się urwał i nie wiem co się dzieję z moją paczką.

Dopiero po fakcie dokopałem się na ruskim forum do kilku opinii o JD.com i dużo ludzi skarży się na problem ze śledzeniem przesyłek oraz na długi czas dostawy. Choć znajdują się też pozytywne opinie.

Ja póki co czekam cierpliwie z nadzieją, że mój telefon jest już w drodze a poprostu 4px nie zmienia statusów na swojej stronie.
Tak poza tym, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z 4PX-SGSP? Co to za poczta? I jeszcze jedno czy jeśli numer trackingowy kończy się SG to znaczy to tylko, że przesyłka będzie obsługiwana przez pocztę w Singapurze, ale nie koniecznie musi to być Singpost?
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Re: JD.COM

Postprzez shayk » 15 wrz 2015, o 13:02

Dziwna sprawa, raz są dostępne sztuki OPO, raz nie ma... jak chcę zamówić to out of stock cały czas. Ktoś może zamówił i już ma wysłany?
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: JD.COM

Postprzez lipszczak » 15 wrz 2015, o 13:39

Radzę jeszcze się wstrzymać z zamawianiem w tym sklepie. Ruscy bardzo narzekają, głównie na opóźnienia (a w sumie brak) wysyłek.
Ja zamawiałem od BJone Limited i póki co też czekam na wysyłkę, do tego od kilku dni nie ma kontaktu ze sprzedawcą. Jak tylko mój tracking numer dostanie jakiś status to dam znać. Czekam już 8 dni (6 dzień roboczy) na wysyłkę, gdzie sklep deklarował 5 dni roboczych. Czy z Waszego doświadczenie wiecie czy na odświeżenie statusu trzeba czekać kilka dni, czy to się na bieżąco odświeża? Chodzi mi o to, czy jeśli sprzedawca już wysłał paczkę to i tak jest możliwość, że dopiero po 3 czy 4 dniach dostanę pierwsze informacje gdzie jest przesyłka?
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Re: JD.COM

Postprzez sephot » 15 wrz 2015, o 14:40

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tyż chce zamówić ale jakoś nie bardzo wiem czy warto zaufać :P
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Re: JD.COM

Postprzez shayk » 15 wrz 2015, o 14:53

Jak jest paypal to warto, zawsze zwrot jest możliwy, tylko kwestia tego że nie mają obecnie sztuk na sprzedaż.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: JD.COM

Postprzez Kentaczdys » 15 wrz 2015, o 16:03

http://en.jd.com/product/Meizu-M2-Note- ... 18403.html

Też zamówiłem z tego linku 6 wrzesnia, napisałem wiadomosc dostalem numer ale tez nie wylapuje mi go 17track nie wyskakuje kraj docelowy. przed zamowieniem tez zdziwilo mnie to ze nie mozna wejsc w profil sprzedawcy i zobaczyc feedbackow z innych jego aukcji a te Customer Feedback z aukcji wygladaja sztucznie

na ten moment status od 7 dni
Order Status: Awaiting Acceptance
Kentaczdys
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 sie 2015, o 16:21
Telefon:: LG

Re: JD.COM

Postprzez lipszczak » 15 wrz 2015, o 19:23

Na 4PDA część osób pisze, że wysyłki ruszyły i ich paczki są już w drodze. Tak więc rzeczywiście może być tak, że przy okazji kuponów ilość zamówień wzrosła i poprostu nie wyrabiają z szybkimi wysyłkami. :)
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama