• Reklama

Joybuy/JD.COM

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez nieoszukujenavacie » 27 sie 2017, o 09:10

ta nubia to akurat dosc slaby telefon jak na flagowca - super wyglad ale slaby aparat i glosniki... sam chcialem kupic ale bezsensu totalnie
nieoszukujenavacie
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 12:00
Pochwały: 2
Telefon:: ovatowany

Reklama

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez rutino » 27 sie 2017, o 11:14

nieoszukujenavacie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Trzeba patrzeć przez pryzmat ceny. 366$ to mało jak na topowe parametry.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez RussianYeti » 27 sie 2017, o 16:33

nieoszukujenavacie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie powiedziałbym że słaby. Telefon ma ładny design i raczej nie odbiega jakością wykonania od konkurencji. W prawdzie nie posiada ekranu amoled, za to ma bardzo wąskie boczne ramki. Poza tym ekran ips ma również swoje zalety. Rozdzielczość fhd, podobnie jak w op5 czy mi6. Telefon ma również na pokładzie SD835, DAC, ip67 i b20. Do czego można się doczepić to brak jacka i aparat, choć i tu mi6 czy op5 wypadają słabo na tle sgs7. OP5 nie ma nawet OIS :mrgreen: . W mojej ocenie jest to bardzo ciekawa konstrukcja, która na pewno wyróżnia się wyglądem, choć to trochę subiektywne odczucie.
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez tacim » 28 sie 2017, o 02:07

Witam Was miał ktoś problemy aby wpisać adres do wysyłki na formularzu ? Od 3 godzin wychodzi mi błąd odśwież stronę i tak cały czas.
tacim
AKTYWNY
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:45
Lokalizacja: Stolica
Pochwały: 4
Telefon:: SE K510

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez xany » 30 sie 2017, o 12:54

Kupował ktoś telefon z Joybuy i miał wysyłkę Bulgarian post? Wie ktoś ile to idzie oraz czy dostaliście VAT czy nie? :-)
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez ponczi » 4 wrz 2017, o 16:28

Jakby co zwracajcie uwagę na wypisywanie danych do wysyłki. Dziś dostałem telefon z poczty, że przyszła paczka z Belgii (po trackingu wyszło, że od JD), ale była bez pełnego adresu. Dzięki temu, że był podany numer tel i miejscowość (oraz chyba kod pocztowy)udało się (mam nadzieję) ruszyć paczkę dalej.

Adres jaki podawałem był na zasadzie - adress line 1: ul. Telchinowa 1/2 . W sumie czy ktoś miał taki problem?
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez ponczi » 5 wrz 2017, o 17:38

Z2 pro przyszedł. Obyło się bez VAT. Była podana pełna kwota zakupu. Trzeba jeszcze rozpakować i sprawdzić czy wszystko ok.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez Flyagaric » 5 wrz 2017, o 20:12

Który WER?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez ponczi » 5 wrz 2017, o 21:11

@up
przyszło standardowo na WER Warszawa. Kilka dni było 'w transporcie", aż wczoraj ktoś zadzwonił, że przyszło bez adresu. Tylko szczątkowe dane, umożliwiające znalezienie adresata. Dziś normalnie listonosz przyniósł. Tak to szło podobnie, jak w jednym z trackingów podanych kilka stron wcześniej.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez xany » 6 wrz 2017, o 10:38

Nowa metoda na ominięcie VAT'u. Nie podawać pełnych danych :-D
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez ponczi » 6 wrz 2017, o 18:14

Co ciekawe na na ich stronie adres był normalnie. Albo dla nich adres w stylu: ul. Telchinowa 1/2 był zły i powinno być po prostu: Telchinowa 1/2. Bądź nie wiem. W sumie, jakoś gdy paczke mi wysyłano, ktoś z Chin do mnie dzwonił. Może to było JD, że sorki, nie będzie adresu. W każdym razie ostateczny koszt zakupu wyniósł mnie 880,80zł za Z2pro.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez MarkoB » 7 wrz 2017, o 13:32

dlatego ja zawsze wszędzie daje: ulica 15m6 bez żadnych kropek, lamanców, polskich liter itd

mój ZUK Z2 PRO dotarł do WER Zabrze, niestety VAT ale liczyłem się z tym że nie odpuszczą
MarkoB
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 wrz 2015, o 12:12
Telefon:: JY-G3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron