• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zeldka » 25 lis 2014, o 16:04

dlatego napisałam wyżej że poszukuje bezpłatnego konta.
w T mobile wiązałoby się to z czekaniem około 2 tyg za kartą a czas nagli;/
przed chwilą kupiłam jedną drobną rzecz na Alli express i zapłaciłam za nią moją kartą w mBanku.
za 3,88$ z mojego konta zabrano 10,28 zł co daje 2,65zł za dolara. myślicie ze jeszcze bank pobierze mi jakąś dodatkową opłatę ?Bo wydaje mi się coś mało:P

ostatnio jak płaciłam przez PayPall na ebayu z tego samego konta w mBanku liczono 3,50zł za 1 dolara;/
zeldka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lis 2014, o 13:03
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 25 lis 2014, o 16:50

Zabiorą więcej jak zaksięgują. Teraz jest tylko kwota zablokowana.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zeldka » 26 lis 2014, o 15:21

Wczoraj złożyłam wniosek o konto w T mobile jednak dzisiaj niestety, dostałam odmowe: i proponuja mi złożenie wniosku i podpisanie dokumentów w obecnosci kuriera bądź tez udania sie do placówki T mobile. Myslicie ze w kazdym punkcie T mobile moglabym zalozyc konto ?
zeldka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lis 2014, o 13:03
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 26 lis 2014, o 15:26

Na pewno nie w każdym. Sprawdź na stronie lub na infolinii, które salony tMobile obsługują także usługi bankowe.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez hellhammer » 26 lis 2014, o 15:28

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mylisz sie. Nic wiecej nie zabiora. Ja już od roku kupuje z karta w mbnku. E-konto z karta visa paypass. Place zawsze karta. i kwota nigdy sie nie zmienila. A skad wiem. Bo zawsze robie screena odrazu operacji na stronie mbanku i sprawdzam np po 10 dniach. zawsze jest ta sama. a Dodatkowych operacji nie ma. A czemu robie? Bo często kupuje cos dla kogos innego niż dla siebie i wiadomo żeby przysłowiowo nie dołzyc do interesu sprawdzam czy bank dodatkowych koszt mi nie nawala do rachunku. Wiec kazda opercja z tym zwiazana jest skrupulatnie badania :)
Widocznie autroka postu coś zle popatrzyła, albo na cene jedostkowa w dolarach , albo na cene w PLN. Pozatym w mbanku jeszcze kurs nie dobil do 3,50 :)
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez felix68 » 26 lis 2014, o 17:41

witam

płaciłem do tej pory na ali poprzez skrilla
dziś próbuje zapłacić i pojawi mi się taki komunikat
o co chodzi?

Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted.
Reason:
Your card issuer declined the transaction.
Solution:
Please make sure you are paying using a valid credit card.
Please contact the bank or agency that issued your card.
felix68
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 17:35
Telefon:: sony
ROM: 1

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez melon » 26 lis 2014, o 18:36

Ile czasu trwało u was aktywowanie konta na T mobile przez przelew? Bo myślałem, że jeśli wczoraj wieczorem wysłałem złotówke to dzisiaj już w porannej sesji Elixir pójdzie i będzie postęp a narazie nic.
melon
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 11:39
Telefon:: HTC Desire X

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marsellus » 2 gru 2014, o 20:51

Cześć
Powiedzmy że mam gotówkę której niechałbym wpłacać na żadne konto bankowe, a chciałbym za nią kupić coś na ali. Czy tą kartę pre-paid z BZ WBK da się doładować zwykłym przelewem z poczty? Czyli wypełniam papierek, daje hajsy i leci na subkonto karty :mrgreen:
Dzięki za odpowiedź.
marsellus
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 21:00
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Horrigan » 6 gru 2014, o 23:11

Zakladalem konto w TMobile i podczas logowania do mojego obecnego banku by zrobic przelew, pojawily sie problemy pewne i nie moglem przelac tej zlotowki. Probowalem zalozyc konto jeszcze raz i pojawia sie error http://screenshooter.net/4244374/fgjubwy
Kontaktowac sie z nimi, odczekac jakis czas i otworzyc ponownie, czy jak?
Avatar użytkownika
Horrigan
 
Posty: 55
Dołączył(a): 26 lip 2014, o 19:19
Telefon:: Coolpad 7320

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kpc21 » 7 gru 2014, o 13:41

Jaki będzie najszybszy (i przy tym możliwie najtańszy) sposób na zapłacenie na AliExpress jeśli nie posiada się jeszcze żadnego konta walutowego czy internetowego?

Z tego co widzę, przy T-Mobile Usługi Bankowe trzeba czekać aż przyjdzie karta. mBank - karta jest wirtualna, więc czekać nie trzeba, ale kosztuje 25 zł, i potem trzeba chyba płacić tyle co rok.

Wydaje mi się, że najlepiej wyjdzie mnie kupienie prepaida walutowego w WBK i zasilenie go czy to przez Walutomat, czy bezpośrednio zielonymi w placówce. Za kartę płacę 15 zł jednorazowo, jedyne wady to to, że nie mogę wypłacić wpłaconych środków (chyba że ze złodziejską prowizją - $2 od wypłaty) i - jeśli dobrze rozumiem - nie mogę wpłacić w ciągu roku więcej niż $3500 (co mi nie grozi). Istnieje jakaś lepsza opcja? Po jakim kursie będzie przewalutowanie jeśli później, chcąc wydać ewentualne nadmiarowe środki, będę chciał zapłacić tym prepaidem w zwykłym sklepie w Polsce?
kpc21
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 01:49
Telefon:: Samsung
ROM: stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez delsol » 7 gru 2014, o 20:52

Wydaje mi się że konto w
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
jest niezłą opcją, karta walutowa za free pod warunkiem że wykona się dowolną operacje przez sześć miesięcy, sam szukam jakiejś alternatywy od t-mobile bo nie chce przejść tam rejestracja online.
delsol
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 17:44
Lokalizacja: Ostróda
Pochwały: 1

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 7 gru 2014, o 21:35

To niemal ta sama instytucja finansowa, tak samo długo się czeka na kartę, tylko kurs zakupu będzie w alior gorszy
marx
Administrator
 
Posty: 12530
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama