• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez aquel » 27 lis 2016, o 10:43

mironiusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No ja mam v7 i hokery i to jest największy problem u mnie że się zawiesza. z całego mieszkania tylko z tym mam problem i muszę narazie zastawiać. Są różnego rodzaju hokery, i jak by moje były bardziej strome albo wyższe to nie było by problemu, niestety mam takie że wyjeżdża i nawet jak chce zjechać to się zawiesza. Na niektóre przeszkody nawet większe potrafi wyjechać, zawiesić sie ale po chwili wsteczny bieg i zjechać a tutaj beznadziejny kąt i koła nie łapią i wydaje mi się że to dużo zależny od hokera. jak bede miał chwile czasu to będę coś kombinował że może je lekko podniosę, albo coś wymyśle, chyba że ktoś z tym już jakoś poradził?
aquel
 
Posty: 0
Dołączył(a): 27 paź 2016, o 23:25
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mironiusz » 27 lis 2016, o 18:15

@aquel, dziękuję za opinie dot hokerów.
Obiecuję, że to już ostatnie pytanie. (żartowałem hue hue)
Czy coś takiego, jak na zdjęciu poniżej, to będzie realna przeszkoda dla robota?

Obrazek
Brak podpisu - Pracujemy nad tym... .. .
Avatar użytkownika
mironiusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 09:04
Pochwały: 4
Telefon:: iPhone6
ROM: 8.3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez czesiek27 » 27 lis 2016, o 18:54

mironiusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

TAK, mój się potrafi zawiesić


MI4
czesiek27
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 14:54
Pochwały: 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mironiusz » 27 lis 2016, o 19:49

Może jak owinę to czarną taśmą, to potraktuje to jako przepaść?
Brak podpisu - Pracujemy nad tym... .. .
Avatar użytkownika
mironiusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 09:04
Pochwały: 4
Telefon:: iPhone6
ROM: 8.3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 27 lis 2016, o 19:55

Zauważyłem że jak jest spad z 1,5cm to robot spada i error... To jest największa wada
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 27 lis 2016, o 20:18

Mój a4 zawiesza się jak pod niewłaściwym kątem wjedzie pod półkę wiklinową. Naciska się sam przycisk włączenia i koniec. To jedyna przeszkoda u mnie. Testowałem dzisiaj i działał 2h 45minut zanim zaczął szukać bazy. Efekt? Prawie pełen zbiornik. Zauważyłem że częściej jedzie po zakamarkach wzdłuż mebli itp nawet kilka razy rzadziej objezdza otwarte przestrzenie no ale to efekt braku mapowania a tylko czujniki zbliżeniowe więc efekt taki a nie inny. Nawet w sumie dobrze bo większość brudu zbiera się na wszelkich bokach. Pasowała by mi tez wirtualna ściana ale nie wiadomo w sumie czy a4 z taką będzie współpracował.
Raczej też bym go samego w domu nie zostawił włączonego.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Darkseeder » 27 lis 2016, o 21:05

Witam,

Mam pytanie do użytkowników v7. Używam swojego od lipca, i wydaje mi się że zaczął głośniej chodzić, tj. jakby ten silnik który zasysa powietrze chodził głośniej.
Po wyłączeniu słychać jeszcze chwile taki basowy dzwięk.. Nikt nie ma podobnych odczuć?


pozdr
Darkseeder
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lut 2016, o 10:34
Telefon:: umi zero

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 27 lis 2016, o 23:23

Dostałem info z gearbest, ze zakupiony 25/11 odkurzacz ilife v7 jest od dziś w drodze i iść będzie 3-7 dni roboczych. Tak obiecywali w sumie wysyłke w ogloszeniu wiec jest dobrze :) Kurier DPD UK <- to mnie troche dziwi, ale pewnie mają magazyn w UK, a nie gdzieś bliżej.

Pytanie: ten numer DPxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (ciąg cyfr po DP)to jest numer DPD ? Bo DPD tracking go nie poznaje.
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez czesiek27 » 27 lis 2016, o 23:53

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A tak z ciekawości dlaczego? Mój v7 jeździ pod moją nieobecność i nawet jak zdarzy się "zawieszenie" to wyłącza się i tyle (do tej pory zdarzyło się raz).

mi4
czesiek27
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 14:54
Pochwały: 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 28 lis 2016, o 00:51

czesiek27 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A tak z ciekawości dlaczego? Mój v7 jeździ pod moją nieobecność i nawet jak zdarzy się "zawieszenie" to wyłącza się i tyle (do tej pory zdarzyło się raz).

mi4

Bo mam w domu wiele pomieszczeń i tak na prawdę po powrocie do domu nie wiedziałbym gdzie sprzątał a gdzie nie, bo jak wiadomo jeździ na czują.
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 28 lis 2016, o 00:59

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A tak z ciekawości dlaczego? Mój v7 jeździ pod moją nieobecność i nawet jak zdarzy się "zawieszenie" to wyłącza się i tyle (do tej pory zdarzyło się raz).

mi4

Bo mam w domu wiele pomieszczeń i tak na prawdę po powrocie do domu nie wiedziałbym gdzie sprzątał a gdzie nie, bo jak wiadomo jeździ na czują.

A co Ci za różnica ? Jak gdzieś będzie syf to nie sprzątał:)
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 28 lis 2016, o 01:03

Tenfilip napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A tak z ciekawości dlaczego? Mój v7 jeździ pod moją nieobecność i nawet jak zdarzy się "zawieszenie" to wyłącza się i tyle (do tej pory zdarzyło się raz).

mi4

Bo mam w domu wiele pomieszczeń i tak na prawdę po powrocie do domu nie wiedziałbym gdzie sprzątał a gdzie nie, bo jak wiadomo jeździ na czują.

A co Ci za różnica ? Jak gdzieś będzie syf to nie sprzątał:)[/quote]
No ale jednak lepiej się u mnie sprawdza robiąc pokój po pokoju. Aż takiego syfu nie mam żebym widział gdzie nie sprzątał. :P

A zmieniając temat dobra alternatywa dla odkurzacza Xiaomi może być neato xv. Ta sama technologia osiągi podobne cena też 1400zl z tym ze na neato jest 24mce gwarancji w pl.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron