• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 28 lis 2016, o 21:35

Jak dojdzie to Ci powiem.
Jedyny realny filmik jaki znalazłem to ten z Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=kF3ZJ0A9pA4
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez grosjean » 28 lis 2016, o 22:52

Sam zastanawiam się nad takim odkurzaczem i praktycznie zdecydowałem się na V7. Na Xiaomi szkoda mi kasy i poza tym zbyt wiele czynników na nie, a ten a ten Dibea, aurora czy jak go zwią, nie ma żadnych testów. Na youtube jeden filmik i odkurzacz kilka razy wraca w jedno miejsce. Słabo.....
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 28 lis 2016, o 23:02

grosjean napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No nie wiem czy tak słabo, wygląda na dużo bardziej przemyślaną jazdę niż v7,a4..
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 28 lis 2016, o 23:25

Z ciekawości - do czego używacie tej wirtualnej ściany?

Odnośnie przyszłości, wydaje mi się, że fajnie byłoby zobaczyć rolki jak w nowych rombach, wygladaja na latwiejsze w utrzymaniu niz te wlochate.
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 28 lis 2016, o 23:44

Np. Neatec wersja Pro, niby seria dla zwierząt w domu, właśnie daje wtedy gumowe rolki. Nie owijają się tak w nie włosy, sierść.
Cała różnica w wersji Pro.

Wirtualna ściana jak sama nazwa mówi - ściana dla robota. Stawiasz z boku drzwi żeby, np. robot nie wyjechał z pokoju.
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 29 lis 2016, o 00:52

jack_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ziomek, wiem co robi ściana :) Pytam, gdzie używacie, co chcecie ochronic (albo przed czym chronicie odkurzacz)?
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez recznik » 29 lis 2016, o 05:18

stawiasz tam gdzie wiesz ze ma on tendencje do zawieszani się... albo tam gdzie nie chcesz sprzątać.
u mnie sciana jest przy wejsciu do łazienki gdzie regularnie nakrywałem v7 podczas zjadania dywaników i erorowania :/
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kumpel_ » 29 lis 2016, o 09:58

Doszedł do mnie odkurzacz, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
Natomiast wydaje mi się, że jednak przyda sie wirtualna śicana (choćby ochrona przed wjazdem na dywan).
Na Gearbest aktualnie są po prawie 12 $http://www.gearbest.com/storage-boxes-bins/pp_401611.html.
Jeszcze nie dawno patrzyłem były za mniej niż 10$. Ma ktoś moze jakieś kupony lub wie gdzie kupic taniej?
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez coobah » 29 lis 2016, o 12:18

Gdzie można wrzucać kupon na zakup odkurzaczy?
Bo dostałem takie:

Obrazek
ILIFE V7S
coupon: ILIFEV7S
Cena 145.99 USD



Obrazek
ILIFE X5
coupon: ILIFEX5S
116.99$
only 100 pcs

Obrazek
ILIFE A4
coupon: ILIFEA4
119.99$
Only 55 pcs


Obrazek
Cop Rose Smart Robot Window Cleaner
coupon: CopRose
129.99$
Only 30 pcs
Ostatnio edytowano 29 lis 2016, o 12:29 przez coobah, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
coobah
 
Posty: 153
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 10:12
Pochwały: 6
Telefon:: GALAXY A5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 29 lis 2016, o 12:20

Z ciekawości chciałem zobaczyć co można uzyskać z żyroskopu i powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Uwzględniając vector i przyspieszenie koleś wylicza przebytą drogę w przestrzeni 3D.
Ustawiłem start jak wchodzi po schodach.
https://youtu.be/6ijArKE8vKU?t=1m12s

Może ten odkurzacz nie będzie jednak taki głupawy.
Pomieszczenia nie rozpozna jak laser na starcie, ale jak pojeździ to wie chyba gdzie był i gdzie sprzątał.
Jeśli zrobiłby rundę po krawędzi pomieszczenia na starcie tak jak Xiaomi to teoretycznie miałby pomieszczenie zmapowane po krawędziach i do wyczyszczenia byłby środek.
Reakcja na przeszkody będzie pewnie dopiero jak czujka załapie, bo bez lasera nie widzi jej wcześniej - reaguje na bieżąco.
Mój GT100 już jest na DHLu więc zobaczymy ile chińska myśl techniczna zrobiła z tego użytku.
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez bpack » 29 lis 2016, o 12:46

no jestem pod wrazeniem
jak ładnie zmapował przebytą drogę,
jesli ktos dolozycl do tego sensowne oprogramowanie a algorytmen wyliczania krawedzi pomieszczenia , to moze to neizle dzialac

jakby tak jeszcze dac analzie porownawcza tego mapowanai ktore obiekty sie nigdy nei zmieniaja a ktore są ruchome, to moglby rozrozniac nawet scianę od przestawianego krzesłą czy fotela , a po kilku jazdach rozpoznawac pomieszczenie porównując do zebranych w bazie

duzo zalezy jak to chinczyki wykorzystali
bpack
 
Posty: 0
Dołączył(a): 28 lis 2016, o 18:05
Telefon:: samsung note 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Jazzu » 29 lis 2016, o 13:02

jaki najlepszy odkurzacz kupić do mieszkania 40m2, bez dywanów, same panele i kafelki, jeden kot, jedna długowłosa kobieta i jeden krótkowłosy facet :P
preferowałbym jakiś tańszy, najlepiej z ssaniem, filtrem hepa, przecieraniem na mokro, możliwością zaprogramowania tygodnia pracy, ewentualnie fajnie by było jakby miał dwie szczotki zgarniające lub jeśli coś jeszcze polecacie
widzę, że dużo piszecie o V7, V5, a jaka jest różnica w stosonku do V3?
zastanawiam się nad zakupem takiego: https://www.aliexpress.com/item/CHUWI-I ... 44387.html
Xiaomi RedMi Note 2 <-- Lenovo A820 <-- ZTE BLADE / / / Chuwi iLife V5 <-- dignity IRS-01 <-- iRobot 560 Roomba
https://givingassistant.org/?rid=rssA6Opebm=S25suqxVpe
Jazzu
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 03:22
Telefon:: Lenovo
ROM: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron