• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez panalbin » 3 lip 2017, o 14:15

Śmieszne jak moga oddawac 50% z karty ? Zglaszasz reklamację do wystawcy karty nie do GB, ze nie otrzymałes towaru i dostajesz zwrot 100% od VISA czy MAstercard a oni sobie sprzedawce obciążą. Zawsze karta była najpewniejszą metodą.
panalbin
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 09:24
Telefon:: redmi

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 3 lip 2017, o 20:33

Koledzy mam pytanie ktore juz sie pojawialo na tym forum ale o ile dobrze pamietam nie bylo na nie konkretnej odpowiedzi.
Trzy miesiace temu kupilem kilka A4 dla rodziny. W dwoch z nich jest problem ze jeden po okolo 15min zatrzymuje sie, drugi po okolo 30min. Roboty jezdza, nagle staja, zapala sie czerwona dioda i wydaje pojedyncze dzwieki. Nastepnie po kilkudziesieciu sekundach po nacisnieciu CLEAN znowu mozna go uruchomic.
Wszystko poczyszczone.
Ktos mial podobny problem i go na stale rozwiazal?
Ilife support poinformowany.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez selk » 4 lip 2017, o 10:46

ooo przelewy 24 wdrozyli w GEARBEST :)
selk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 cze 2017, o 10:38
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez selk » 4 lip 2017, o 12:47

no i v7 kupiony z kodem za 522 zł z przesyłem
zapłacone przez przelewy24
dla nowo zarejestrowanych klientów sa kody promocyjne na telefony np dziś Mi5 xiaomi za 760 zł
selk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 cze 2017, o 10:38
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez maxmad » 4 lip 2017, o 18:31

Apka przetłumaczona w całości. Zastanawiam się tylko czy moc odkurzacza na Maxa nazwać "łzy lecą"?
P.S. Działa wam ta zębatka przy ikonie telefonu?
P.S. 2 napisałem do supportu w sprawie przetłumaczenia apki i czekam na odpowiedź :-)ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego S3 przy użyciu Tapatalka
maxmad
 
Posty: 96
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 17:19
Pochwały: 1
Telefon:: JiaYu

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 4 lip 2017, o 18:39

maxmad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powinno byc: cicho, glosno, glosniej :)
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 5 lip 2017, o 06:31

maxmad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zapodaj linka do tej twojej wersji, potestujemy, ocenimy
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez juzinka » 5 lip 2017, o 07:33

selk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W PP można uniknąć przeliczania - wystarczy napisać do ich Supportu i zgłosić że karta o takim i takim numerze ma zostać zapisana do rozliczania w wybranej walucie. Ja pierwszy raz się nacięłam i zgarnęli 24$, ale jak napisałam do nich oddali Tą kwotę na konto w PP 8-) Więc nie jest źle!
juzinka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 kwi 2017, o 11:36
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 5 lip 2017, o 15:11

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolejna odslona ponizszego problemu:
https://youtu.be/gG-PnWuaYAo
Wspolnie z supportem doszlismy do wniosku ze wina lezy po stronie lewego kola ktore bardzo ciezko sie obraca stawiajac zdecydowany opor.
Wyjalem kolko, nie bylo mocno zanieczyszczone wiec przyczyna nie byl kurz itp, widac cos sie zatarlo w srodku. Przy okazji poczyszcilem zderzak.
Ilife wyslal do mnie nowe kolko, jak przyjdzie zobaczymy czy pomoze. Dam znac.
https://youtu.be/8ZRlMCp3rPY
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Fanek » 5 lip 2017, o 21:23

Na wstępie przewitam się, jestem tu nowy 8-)
Sporo czytałem ostatnio i przeglądałem materiały na youtube na temat robotów sprzątających i jest to chyba największe forum w Polsce.

Panowie szukam robota do około +/- 1500zł z naciskiem na odkurzanie dywanów, mocne ssanie bo jest ich sporo, i miło by było gdyby miał funkcję mopa.
W ogóle jak w pratyce wygląda podłoga po przejechaniu takim robotem? czy zbiornik 350ml wody wystarczy na pomieszczenie 30m2 ?
Mop sprawdza się czy to raczej tylko bajer?

Obrazek

Z wymienionych tutaj, które można dostać na allegro wyseleckcjonowałem kilka:
1. iLife V5S - ale chyba go odrzuce, wyczytałem że ma jest słabszy na dywany? i nie ma turboszczotki
2. iLife V7S - ma mop, ale czy nadaje się do dywanów, nie jest za słaby 600Pa?

3. iLife T4 (X430) - mop i chyba mój faworyt póki co, ma inteligętną trasę która sam wyznacza jak Xiaomi tak? Robi sam mape pomieszczenia?
2 zamiatarki i 1000Pa mocy ssącej, czy ktoś go tutaj ma i coś może napisać więcej?
Nie znalazłem niestety żadnej recenzji :/
http://allegro.pl/robot-odkurzacz-ilife ... ml#thumb/4

4. iLife A6 (X620) - mop, 1200Pa? UV coś w praktyce robi? tego robota zdaje się są też dwie wersje z mopem i bez pod tym samym oznaczeniem?
http://allegro.pl/robot-odkurzacz-ilife ... 95907.html
http://gadzet.telchina.pl/robot-sprzata ... -recenzja/ - tu znalazłem wpis, że ma czasami problemy z podjazdami nawet 8mm, więc chyba go odrzuce bo mam kilka takich miejsc.

5. Xiaomi Mi robot - mimo, że nie ma mopa, jest chyba najpopularniejszym robotem w Polsce z tych chińskich, pełno jego recenzji. Te 1800Pa naprawde robi taką robote w porównaniu z innymi słabszymi które mają 1000Pa? ta inteligenta mapa tylko on posiada czy jeszcze może któryś? czy apka na telefon jest już cała po angielsku?
Widziałem na yuotube jakiś test rosyjki gdzieś gość wysypał na dywa 70gr śmieci, Xiaomi zebrał 69gr, inny w teście 68 i 64gr.
Jest także video z małym tuningiem, czy ta mała oryginalna szczoteczka radzi sobie czy warto wymienić na większą jak sądzicie?
I ten tuning mopa? :mrgreen:
Czy wjedzie na wysokość progu 25mm?
https://www.youtube.com/watch?v=Dug5za9B4sU


I tak w ogóle lepiej wybierać robota z 2 szczotkami czy 1 spokojnie wystarcza?
Który z tych wyżej byście wybrali z naciskiem na dywany i niskim włosiem + mop (ewentualny) ? 8-)
Fanek
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 19:45
Telefon:: BlackBerry
ROM: 32

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Realok » 5 lip 2017, o 23:57

Na temat żadnego z ilife się nie wypowiem, bo wybrałem Xiaomi. Mam go dopiero od piątku, ale póki co jestem zachwycony.

Odpowiadając na Twoje pytania:
- wybrałem region USA i apka jest w całości po angielsku
- w salonie i jadalni mam dwa dywany uszyte z bardzo gęstej wykładziny (wysokość 1cm) i odkurzacz rewelacyjnie sobie z nimi radzi - podjeżdża bez problemu i czyści chyba lepiej niż ja odkurzaczem
- widziałem to video - jedyny sens wg mnie ma (być może) ta szczoteczka, jednak osobiście nie planuję jej podmiany; funkcję mopa zostawię bez komentarza ;)
- kojarzę, że ktoś sprawdzał na dwóch płytkach leżących na sobie i robot nie wjeżdżał na te 2 cm - u mnie wszystkie podłogi są w jednym poziomie więc nie mam problemu

Największe jego zalety to:
- "inteligencja" - nie błądzi po pokojach tylko sprząta je w sposób zorganizowany a w przypadku dużych powierzchni dzieli je na mniejsze - u mnie pokój 40m2 dzieli na 3 strefy
- dzięki powyższemu jest bardzo szybki - na piętrze w pokojach odkurza 90m2 gęstych wykładzin w 1,5 godziny i zużywa przy tym +/- 50% baterii (w mocniejszym trybie turbo)
- zarządzanie przez apkę - zdalne włączanie przez internet i dowolny harmonogram
- względnie cichy - wg mnie cichszy od Roomby 980, którą miałem okazję oglądać u kogoś z rodziny

Wg mnie odpowiednik Roomby 980 za 1/4 jej ceny i ze sprzętu jestem mega zadowolony :)

Nie mam doświadczenia z tymi trybami mopowania w ilife, ale raczej mnie one nie przekonują - mój kolega ma Roombę Scooba i jest z niej zadowolony - z tym, że w odróżnieniu od robotów mopujących, ten czyści i odciąga brud do osobnego pojemnika.
Realok
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 22:42
Pochwały: 2
Telefon:: Apple

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Fanek » 6 lip 2017, o 00:23

Dzięki za wypowiedź, myśle chyba głównie nad Xiaomi i iLife T4 , ma mopa, inteligentne skanowanie pomieszczenia, 2 szczotki.
Nie wiem tylko czy ma aplikacje na telefon i wifi? nigdzie nie znalazlem jeszcze recenzji.

No i jeszcze Xiaomi ma 1800pa vs T4 1000pa, czy ta siła ssąca robi tu dużą różnice? typu deal breaker hmmm
Odkurzanie głównie dywany i troche gresu korytarz i kuchnia
Fanek
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 19:45
Telefon:: BlackBerry
ROM: 32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron