Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

21 sie 2015, o 08:54

Order ID: 68742627622416 - Xiaomi Redmi Note 2 -Biały, kiedy wysyłka?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

22 sie 2015, o 10:06

Nie wiem dlaczego ale na FB nie dostałem odpowiedzi więc zapytam tutaj.
Po pierwsze czy jest już szara wersja UMI Iron?
I po drugie dlaczego na FB był podany ten link: http://www.aliexpress.com/item/Original ... 24448.html i dlaczego został usunięty zaraz po moim zapytaniu odnośnie niego?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

22 sie 2015, o 13:10

To Poland customer gifts jest wysyłane w paczce razem z telefonem?

Re: Odp: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

22 sie 2015, o 14:37

blackdevil4 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

23 sie 2015, o 11:38

Niestety mimo zapewnień sprzedawcy zamówiony telefon dalej nie został wysłany (wersja biała która rzekomo jest na stanie). Także proponuję zastanowić się nad wyborem sprzedawcy bo rzetelność jest mocno dyskusyjna. Jedno piszą drugie robią. Trzeba będzie anulować zamówienie i stracić kolejny tydzień lub więcej aż zwrócą pieniądze na konto.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

23 sie 2015, o 13:19

witam mam zamiar kupic xiaomi ma tej aukcji
http://www.aliexpress.com/store/product ... 78854.html
http://www.aliexpress.com/store/product ... 03727.html

z kupnem wychodzi 163$ czy jest jakas lepsza opcja z casem i pokrowcem
czy orientujecie sie jakie gratisy sa dodawane i czy te gratisy nalezy dodac do koszyka?
pozdr

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

23 sie 2015, o 20:42

To już było wyjaśniane:
- wybierasz zniżkę -3$ na hasło telchina.pl ALBO dodajesz do koszyka dodatkowy prezent dla polskiego klienta
- w ramach prezentu otrzymujesz silikonowy case plus folię na ekran a w przypadku braku dostępności dla danego telefonu jakiś inny gadżet

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

23 sie 2015, o 22:23

MrMajst3r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dobra a mnie obniżył o 2 $ i za 30 min ta cena była oficjalnie więc dodatem sobie gift
za 0.01$

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

24 sie 2015, o 05:12

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Najlepiej kod: Goldway_telchina.pl
W komentarzu do zamówienia i poczekać aż zespół obniży cenę ręcznie.


pytanie jest zasadnicze Czy 25/8 podczas happy sale, czy w tym dniu zespół zdąży obniżyć cenę zamówienia o te -3$ ręcznie tak aby móc zdążyć zapłacić w tym dniu i tym samym wykorzystać dodatkowo kupon z promocji od aliexpress?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

24 sie 2015, o 08:54

Czy w Hong Kong Goldway można liczyć na wysyłkę NL post ?Nie widzę takiej możliwości przy wyborze sposobu dostawy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

24 sie 2015, o 09:11

No jest już ten szary UMI Iron?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

24 sie 2015, o 09:30

Yoshimo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W jaki sposób udało się uzyskać taką cenę?
Odpowiedz