• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mkgga » 24 sie 2015, o 09:31

mandej napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Goldway wysyła NL Post ,jeżeli myślisz że to Cię uchroni przed Vat to się grubo mylisz.Co do Goldwaya to jak zamawiałem u niego kilka fonów zawsze wysyłał NL Post,po prostu Ali nie dodało tej formy wysyłki,dlatego Goldway zaznacza SG Post ale wysyła NL POST.Od goldwaya zamówiłem 6 fonów NL Post 5 wpadło na Vat!!
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mandej » 24 sie 2015, o 10:58

mkgga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Goldway wysyła NL Post ,jeżeli myślisz że to Cię uchroni przed Vat to się grubo mylisz.Co do Goldwaya to jak zamawiałem u niego kilka fonów zawsze wysyłał NL Post,po prostu Ali nie dodało tej formy wysyłki,dlatego Goldway zaznacza SG Post ale wysyła NL POST.Od goldwaya zamówiłem 6 fonów NL Post 5 wpadło na Vat!!


Ja do tej pory przy NL post mam wynik (telefony) 6:0 dla mnie. :-)
Fakt że od innego sprzedawcy. Może u Goldway pakowanie jest za mocno chińskie tzn są widoczne chińskie literki.
mandej
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 09:43
Pochwały: 3
Telefon:: p6000

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 24 sie 2015, o 15:40

No i dostałem swojego p8000. Po włączeniu fona wszedłem w ustawienia, poustawiałem wszystko pod siebie, standardowo jak we wszystkich moich fonach. Teraz wifi zacząłem aktualizację aplikacji ze sklepu play, zaktualizowane, wyjście z play store i to wszystko. Padło dotyk. Telefon się włącza ekran wyświetla prawidłowo, guziki z boku działają ale dotyk nic nie daje. Próba wejścia w recovery - zainstalowane jakieś chińskie - kończy się ludzikiem androida z trójkątem i czerwonym wykrzyknikiem. Proszę sprzedawcę o wiadomość co dalej.
Ostatnio edytowano 24 sie 2015, o 16:36 przez tidbit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 24 sie 2015, o 16:34

Zupa1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wysłane dzisiaj.

backlit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Smartfon został już wysłany.

mandej napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można, wystarczy poprosić o to w komentarzu do zamówienia.

AAnonimowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest na stanie.

tidbit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Będzie konieczne odesłanie smartfona do Chin w celu naprawy. Dzisiaj już serwis skończył pracę, ale poproszę żeby skontaktowali się mailowo lub poprzez Aliexpress w dniu jutrzejszym.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 24 sie 2015, o 16:38

kyk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Najlepiej kod: Goldway_telchina.pl
W komentarzu do zamówienia i poczekać aż zespół obniży cenę ręcznie.


pytanie jest zasadnicze Czy 25/8 podczas happy sale, czy w tym dniu zespół zdąży obniżyć cenę zamówienia o te -3$ ręcznie tak aby móc zdążyć zapłacić w tym dniu i tym samym wykorzystać dodatkowo kupon z promocji od aliexpress?


Nie wiem czy kod "Goldway_telchina.pl" będzie działał z artykułami z promocji, zapytałem o to - poinformuję jutro z rana lub jeszcze dzisiaj wieczorem. Jeśli będzie działał to będziecie wysyłać mi numery zamówień na PW, a ja się będę starał przyśpieszyć obniżenie ceny.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 24 sie 2015, o 16:39

AAnonimowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest już szara wersja - in stock.
Pomyliłem się we wklejaniu linku na FB, dziękuję za informację ;)
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 24 sie 2015, o 16:43

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wysłane dzisiaj.

backlit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Smartfon został już wysłany.

mandej napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można, wystarczy poprosić o to w komentarzu do zamówienia.

AAnonimowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest na stanie.

tidbit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Będzie konieczne odesłanie smartfona do Chin w celu naprawy. Dzisiaj już serwis skończył pracę, ale poproszę żeby skontaktowali się mailowo lub poprzez Aliexpress w dniu jutrzejszym.

więc czekam na wiadomość jestem w tej chwili bez telefonu, zastępczy oddałem siostrze.
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kyk » 24 sie 2015, o 19:37

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wiem czy kod "Goldway_telchina.pl" będzie działał z artykułami z promocji, zapytałem o to - poinformuję jutro z rana lub jeszcze dzisiaj wieczorem. Jeśli będzie działał to będziecie wysyłać mi numery zamówień na PW, a ja się będę starał przyśpieszyć obniżenie ceny.


Hej rozmawiałem o tym wczoraj na ich czacie, początkowo w ogóle nie mogli zrozumieć o co mi chodzi z tą zniżką, jak dokładnie wyjaśniłem w czym rzecz to odpowiedzieli mi że tak i że mogę też użyć kuponu od aliexpress. Ile trzeba zwykle czekać na obniżenie tej ceny, wyrobią się jutro z tym?
Jak tylko złożę zamówienie to wyślę Ci PM z numerem. Dzięki
kyk
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 sie 2015, o 09:34
Telefon:: HTC
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez INTseed » 24 sie 2015, o 20:38

Jak jest opisywana przesyłka z tego sklepu? Wpisują mniejszą wartość?
Jak szybko wysyłają paczki?
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez backlit » 24 sie 2015, o 22:30

backlit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tylko na ali status na chwilę obecną: The supplier is processing your order

Więc oczywiście nie ma numeru tracking-u... nie bardzo rozumiem jak ma się to do informacji , że telefon został wysłany....

Wiadomości od sprzedawcy bezpośrednio na ali z zapewnieniami wyglądają tak:

HongKong Goldway
2015-08-24 01:16:04
dear friend
we will send today
sorry for the delay due to weekend
tina

HongKong Goldway
2015-08-21 23:05:39
hi friend
sorry for the delay send today
tina

Słowo "dzisiaj" mocno nadużyte. Może jestem nadwrażliwy ale nie lubię być robiony w konia.
backlit
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 14:32
Lokalizacja: Silesia
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fazaaa77 » 24 sie 2015, o 22:54

68830247635346 kiedy wysyła nie dosyć że polecieli się w kulki z 3$ upustem to jeszcze wysyki nie widać wstyd
fazaaa77
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 12:22
Telefon:: lg

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 25 sie 2015, o 03:34

backlit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tylko na ali status na chwilę obecną: The supplier is processing your order

Więc oczywiście nie ma numeru tracking-u... nie bardzo rozumiem jak ma się to do informacji , że telefon został wysłany....

Wiadomości od sprzedawcy bezpośrednio na ali z zapewnieniami wyglądają tak:

HongKong Goldway
2015-08-24 01:16:04
dear friend
we will send today
sorry for the delay due to weekend
tina

HongKong Goldway
2015-08-21 23:05:39
hi friend
sorry for the delay send today
tina

Słowo "dzisiaj" mocno nadużyte. Może jestem nadwrażliwy ale nie lubię być robiony w konia.


Zamówienie zostało wysłane wczoraj, 24 sierpnia (poniedziałek) z gratisowym silikonowym etui :)
RS302499220NL

fazaaa77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie bardzo rozumiem czemu polecieliśmy w kulki z 3$ upustem, cena została zmieniona przed zapłatą. Bardzo proszę o wiadomość na PW z opisem problemu. Co do wysyłki, paczka zostanie nadana w dniu dzisiejszym.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości