• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 8 sie 2015, o 02:58

TeBeusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pierwsze 10 osób będzie mogło zakupić ten smartfon w cenie 168.99$ przez aplikację mobilną.


____________________________

Co do wysyłki Elephone P8000 - Wszystkie smartfony zostały już wysłane z wyjątkiem tych z dodatkowymi akcesoriami, czekamy z wysyłką aż Elephone dostarczy akcesoria.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez AnimalPL » 8 sie 2015, o 10:16

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pierwsze 10 osób będzie mogło zakupić ten smartfon w cenie 168.99$ przez aplikację mobilną.





Czyli dokladnie od ktorej godziny u nas w Polsce? o 15:00 ?
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez control » 8 sie 2015, o 11:31

Ja mam pytanie jak to będzie wyglądać, cena na 10 sztuk się zmieni, czy cena będzie cały czas taka sama a pierwsze 10 osób które kupi będzie miało obniżoną cenę przez sprzedawcę a reszta która się nie załapie będzie mogła odwołać zamówienie? Jak ktoś już kiedyś przerabiał takie coś podpowie jak to wygląda?
Avatar użytkownika
control
 
Posty: 161
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 12:46
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bartazzz » 8 sie 2015, o 12:27

Czyli nie będzie szansa

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Gap12 » 8 sie 2015, o 23:37

Macie na stanie elephone p8000 w kolorze złotym ? Jak tak to ile sztuk i ile trzeba czekać na wysyłke
Gap12
 
Posty: 183
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 10:07
Lokalizacja: Tarnów
Pochwały: 3
Telefon:: Mlais

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 10 sie 2015, o 12:44

Gap12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na stanie są obecnie 4 sztuki, wysyłka w ciągu 1-[2 dni.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 10 sie 2015, o 13:02

Dla zainteresowanych zakupem OnePlus 2 -> FAQ (często zadawane pytania)
http://www.aliexpress.com/store/product ... 84656.html
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez control » 10 sie 2015, o 13:35

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


@HongKong_Goldway
Mógłbym prosić o informację jak wygląda ta promocja od strony technicznej? O zapowiedzianej godzinie cena na aukcji zmieni się na promocyjną dla 10 sztuk czy będzie się liczyła kolejność zamówień od ustalonej godziny, a sprzedawca pierwszym 10 osobom obniży cenę? Czy liczą się tylko pojedyncze zamówienia, bo co w przypadku gdy ktoś trafi jako pierwszy i z zachłanności zalicytuje od razu 10 sztuk? Szanse ogólnie marne ale warto spróbować tylko trzeba znać reguły gry. Bardzo proszę o informację, albo jak ktoś rzuci linkiem do opisu i regulaminu takich promocji co i jak.
Avatar użytkownika
control
 
Posty: 161
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 12:46
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 10 sie 2015, o 19:44

sprzedawca już się chyba nabawił polskiego podejścia do interesów. w poprzednim tygodniu poinformowałem, że jeśli nie wyślą telefonu elephone p8000 do końca tygodnia to rezygnuję. w piątek dostałem info że już wysłali i pojawił się nr nadania na stronie, tyle że był kraj nadania singapur a nie było kraju odbioru aż do dzisiaj w południe. teraz wchodzę i co widzę zmieniony nr nadania - opis przesyłka - zgłoszona do wysłania ale jeszcze nie odebrana nawet przez kuriera.
oszukali mnie żeby zdobyć czas i żebym nie zrezygnował
oj coś się nasz goldi chyba za bardzo nachapał, narobił zamówień i teraz oszukuje
oto pierwszy nr który dostałem w piątek RB002300000SG
a tu drugi otrzymany dzisiaj RP322069975SG
jeśli do jutra do południa nie będzie info na stronie śledzenia o kraju nadania otwieram spór.
wcześniej zamawiałem telefon i było super - pierwsze zamówienie, potem dokupiłem słuchawki i obudowę do telefonu - obudowa była porysowana a w słuchawkach po miesiącu padł guzik volume up. pomyślałem że to się zdarza ale teraz widzę że to nagminne
żal allegro też kiedyś było poprawne.
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leoxxx » 10 sie 2015, o 20:03

Ludzie ogarnijcie się, przecież to nie wina sprzedawcy, że Elephon dostarcza telefony w tak wolnym tempie. Absolutnie, każdy sklep ma opóźnienia, na co liczyliście zamawiając P8000, znając historie z poprzednimi modelami, że za opóźnienie dostaniecie rabat, pocałują was w dupę?
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Quis » 10 sie 2015, o 20:15

leoxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie. Kupujecie telefon gówno-producenta, a pretensje macie do sklepu. Raz się można było nabrać - przy premierze P7000 - ale to już jest kolejna taka sytuacja...
Quis
VIP
 
Posty: 812
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:50
Pochwały: 29

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 10 sie 2015, o 20:25

leoxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie mam pretensji o czas, bo zrezygnować mogłem już wcześniej lub później, to mój wybór i prawo. pisze o oszukiwaniu klienta i kłamaniu. mógł się zachować fer i przyznać ze nadal nie wysłał ale wolał oszukać, skłamać - do czego się jeszcze posunie -
i nie piesze tego aby się wyżalić ale by przestrzec innych. dobrym sprzedawcą i polecanym (tak jak młodym) nie jest się wiecznie
Ostatnio edytowano 10 sie 2015, o 22:24 przez tidbit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron