• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez avatarek » 15 sie 2017, o 04:08

Goldi zaproponował mi rabat 3 usd ale nie podali kodu. Ktoś wie co wpisać by naliczyło, chce już zamawiać.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bergmen » 15 sie 2017, o 08:12

Zamów, napisz mu o tych ustaleniach w wiadomości do sprzedającego i zapłać jak obniży cenę.
Avatar użytkownika
bergmen
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 01:07
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 28
Telefon:: mi5S 4/128
ROM: gLOBAL DEV

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jedrek » 15 sie 2017, o 13:25

Na stronie sklepu Goldway'a pojawiły się promocje, w dniach 15-19 sierpnia, tyle że tylko tam jest taka informacja, a ceny tak naprawdę nie uległy obniżeniu.
Sam czekam na przesyłkę u Goldiego która wg informacji z zamówienia winna była wyjść 10 sierpnia czyli 5 dni temu, a tak naprawdę po otrzymanych numerach śledzenia widać, że dopiero dzisiaj czyli 15 sierpnia jest informacja: "Shipment information received" , czyli tak naprawdę przesyłka jeszcze nie opuściła kraju macierzystego. Coś Goldi zwolnił tempo. W ogóle mam wrażenie że zaczyna olewać klientów. Pisałem że chciałbym złożyć kolejne zamówienie, ale chyba tego już nie zrobię, tylko będę szukał innych rozwiązań np. Mi strore retail. Pozostaje kwestia przeszukania sklepów na ali.
Jędrek
jedrek
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 11:28
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez siwix » 16 sie 2017, o 12:04

jak jest z ta gwarancja??? 1 czy 2 lata , odsylamy telefon do Chin czy ma to miejsce w PL , rozumiem ze gwarancja jest w cenie telefonu

ps.brac free shipping czy DHL??

interesuje mnie xiaomi note 4 global czarny 173$
siwix
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2017, o 16:37
Telefon:: lenovo zuk 2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez StefanS51 » 16 sie 2017, o 12:51

Mi global store ma sporo niższe ceny telefonów xiaomi ma również na wysyłkę bez vatu dhlem.
Moim zdaniem zakupy u goldwaya są już sporo za drogie i przestalo się opłacać po prostu. :)
Będę zamawiał mi6 i zamówienie będzie właśnie w mi global store. :)
StefanS51
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 15:13
Telefon:: Huawei

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez penguino » 17 sie 2017, o 02:40

To teraz bez owijania - Goldway to OSZUŚCI, nie kupujcie u nich!

Twierdzą, że dają rok gwarancji, a tego nie respektują. Pisałem już o swoich problemach:
hong-kong-goldway-wspolpraca-promocje-pomoc-t12201-6780.html#p354413

Oto ciąg dalszy. Prze ostatnie dwa tygodnie twierdzili, że mam sam zainstalować soft (nie mogę, MiFlash jest niekompatybilny z moim komputerem, i tak by nie pomógł), ale problem z drenażami baterii wynika z jej ... starzenia się. Mimo że występuje od samego początku, a przez ostatnie kilka miesięcy telefon nie był używany.

Dziś przeszli samych siebie. Zaproponowali mi 10$ na kolejne zamówienie. Gwarancja idzie w odstawkę, ja zostaję z cegłą za (w sumie) 700zł. OSZUŚCI!
penguino
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 18:44
Telefon:: P8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez avatarek » 17 sie 2017, o 16:17

chciałem kupic u goldiego cool1 ale non stop cena telefonu ktory chce kupic sie zmienia. Bez sensu. Skacze od 128 do 135... no i już u konkurencji stał się tańszy o dobre 7 usd.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 17 sie 2017, o 16:51

To kup u konkurencji, jaki problem. Jest drogi to się kupuje gdzie indziej, tam gdzie korzystniej
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez omi » 17 sie 2017, o 17:58

Poczekaj rok czy dwa na okazję z Chin i ostatecznie kup coś markowego w sklepie na miejscu lub ewentualnie na Amazon.
Coś co już w miarę Ci się podoba i jako tako spełnia Twoje oczekiwania. Drożej, no cóż. Tak to wygląda z perspektywy.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 17 sie 2017, o 18:27

Rozumiem osoby które mają zastrzeżenia i potrafią je przedstawić co do realizowania gwarancji przez Goldway.
Ale po gwint tutaj pisać z płaczem że gdzieś jest taniej i te oświadczenia, że wybierze inny sklep.
To tak jak by ktoś stał pod Żabką i wygrażał się że będzie robił zakupy w Lidlu bo Żabka za droga- czyli bez sensu....
Jak jest za drogo to przecież jest kilka innych sklepów opcją bez VAT. Tylko po co o tym tak biadolić? Przecież nikt Was nie eksmituje z mieszkań....
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 17 sie 2017, o 21:47

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak szczerze jakie masz korzyści z bronienia Goldiego. Bo nie wie wierzę że można być aż tak głupim człowiekiem z klapkami na oczach. Raczej tu chodzi o kasę Założę się że masz to samo IP co przedstawiciel Goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ostry777 » 17 sie 2017, o 21:58

Fighter - naprawde skoncz juz bo jestes takim cebulakiem i tak Ci zal dupe sciska za ta kase co wydales na naprawe, ze jeszcze do matury bedziesz to przezywal :/.
ostry777
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 19:10
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama