• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 17 sie 2017, o 22:24

Popieram. Kolega fighter walczy chyba sam z sobą :) Nikt tu nie nakłania do kupowania. Chcesz to kupuj nie to nie.

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez gala27a » 17 sie 2017, o 22:27

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak szczerze jakie masz korzyści z bronienia Goldiego. Bo nie wie wierzę że można być aż tak głupim człowiekiem z klapkami na oczach. Raczej tu chodzi o kasę Założę się że masz to samo IP co przedstawiciel Goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Koleś przestań płakać i spamować tutaj bo się robi już to żałosne, miałeś swoje 5 minut i dalej ciągniesz temat swojej sprawy którą na dobrą sprawę nie udowodniłeś bo te screeny co wstawiałeś mówiły co innego co ty pisałeś oraz byłeś proszony o wstawienie dowodów/screenów potwierdzających to co piszesz (bo być może rzeczywiście masz rację) ale do tej pory ich nie wstawiłeś co stawia cię za osobę mówiącą nie prawdę bo nie umiesz tego udowodnić. Więc albo dajesz dowody potwierdzające albo żal zachowaj dla siebie ;)
gala27a
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 13:53
Telefon:: Brak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 17 sie 2017, o 22:31

gala27a napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak szczerze jakie masz korzyści z bronienia Goldiego. Bo nie wie wierzę że można być aż tak głupim człowiekiem z klapkami na oczach. Raczej tu chodzi o kasę Założę się że masz to samo IP co przedstawiciel Goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Koleś przestań płakać i spamować tutaj bo się robi już to żałosne, miałeś swoje 5 minut i dalej ciągniesz temat swojej sprawy którą na dobrą sprawę nie udowodniłeś bo te screeny co wstawiałeś mówiły co innego co ty pisałeś oraz byłeś proszony o wstawienie dowodów/screenów potwierdzających to co piszesz (bo być może rzeczywiście masz rację) ale do tej pory ich nie wstawiłeś co stawia cię za osobę mówiącą nie prawdę bo nie umiesz tego udowodnić. Więc albo dajesz dowody potwierdzające albo żal zachowaj dla siebie ;)

Ty jesteś pete67? Wiesz ile
Mnie obchodzi twoje zdanie tak dla wyjaśnienia jestem po wizycie ukoik taka plama to ewidentna wada fabryczna która podlega rękojmi. Od tygodnia pisze do wielkiego przedstawiciela Goldway o podanie swoich danych by dostał pismo od rzecznika praw konsumenta niestety nie ma odwagi

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 17 sie 2017, o 22:49

No przecież pisałeś że dogadałes sie że goldway zwraca Ci połowę kosztów wymiany wyświetlacza, ale miałeś przesłać potwierdzenie tej informacji .

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ostry777 » 17 sie 2017, o 22:59

Fighter

UOKIK jak juz - tak zebys wiedzial i nie pisal glupot to podam Ci pelna nazwe:
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Ja to sie dziwie, ze goldway w ogole Ci odpisuje :)

P.S napisz do premier, moze komisje sledcza powolaja :)
ostry777
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 19:10
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez gala27a » 17 sie 2017, o 23:05

@fighter

Daj dowód że Goldway odmówił ci udzielenia gwarancji, z tych screenów wynikało że nie odmówił tylko wspomniał że wysyłka do nich oraz odesłanie co ciebie + ewentualny vat może wynieść nawet 50$ (może ale nie musi) zaproponował ci alternatywę szybsza alternatywę ty miałeś zdecydować, wspominałeś że się dogadaliście na na zwrot częściowych koszów, gdzie ten dowód? Bo jak na razie robisz kłucisz się a nie okazałeś dowodów potwierdzających więc nie dziw się że duża część osób ci nie wieży. Dasz dowód potwierdzający co się wycofam jak i pewnie większość krytykujących bez tego sorry nie jesteś wiarygodny. Co do UOKIK to oni nie mają takiej mocy prawnej by egzekwować prawa polskiego na goldway a tym bardziej śmieszne jest że chcesz dane go przedstawiciela gdzie ona nawet nie prowadzi sprzedaży ;) i nie nie jestem pete67, od Goldway kupiłem 4 tel realizacja była bezproblemowa choć z gwarancji nie korzystałem a kupując u niego wiedziałem jakie wiąże się z tym ryzyko "gwarancja" że trzeba odsyłać i długo się czeka + koszty wysyłki w jedną i drugą stronę
gala27a
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 13:53
Telefon:: Brak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez gala27a » 18 sie 2017, o 00:42

@fighter

I chwała ci za to że kończysz, jak nie umiesz przedstawić dowodów potwierdzających twoją rację to czego ty oczekujesz od innych że się rzuca za tobą, byś dał dowód bym był cię poparł jak i inni pewnie, jak do tej pory pomimo kilkukrotnych próśb od strony innych użytkowników przez te kilkanaście stron nie raczyłeś ich wstawić dowodów swojej racji/tezy a co wstawiłeś to przeczyło twojej tezie no to chłopie masz problem z samym sobą.
gala27a
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 13:53
Telefon:: Brak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 18 sie 2017, o 03:10

@HongKong_Goldway

Podasz adres na który mam wysłać odpowiednie pismo. Piszę publicznie ponieważ na pw nie odpisujesz

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 18 sie 2017, o 12:11

@avatarek - Obniżę cenę o 3USD, wysłałem Ci PW.

@siwix - gwarancja trwa rok, obecnie przy każdym zakupie dodawane jest ubezpieczenie Allianz, część napraw dokonywana jest w Polsce.

@penguino - Podaj mi proszę numer zamówienia w wiadomości prywatnej, pomogę.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wiertar » 18 sie 2017, o 14:20

Dostane u was teraz leeco cool 1 z wysyłka bez VAT? Jaki czas oczekiwania i ile mnie łącznie wyjdzie?
wiertar
 
Posty: 63
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 18:27
Telefon:: a806

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 18 sie 2017, o 19:55

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak szczerze jakie masz korzyści z bronienia Goldiego. Bo nie wie wierzę że można być aż tak głupim człowiekiem z klapkami na oczach. Raczej tu chodzi o kasę Założę się że masz to samo IP co przedstawiciel Goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


zadziwiające
Gdybyś potrafił czytać i pisać ze zrozumieniem nie widziałbyś problemu takim jakim go przedstawiasz.
Ale Twój "ból" przysłonił Ci zdrowy rozsądek.
i teraz zapewne nawet na podwórku zaczepiasz chłopaków i mówisz..
" goldway to kanciarz, nigdy więcej tam nie kupujcie, a jak kupicie to was z fujsbuka wykreślę..."
to prawda że żyjemy w wolnym świecie i masz prawo do swojego stanowiska, do błędów itd...
Ale zbierz w przysłowiową kupe to co do tej pory przedstawiłeś, napisałeś i zwróć uwagę jak Ci pisze wiele już osób.
na to że nigdzie nie wykazałeś że zostałeś oszukany, wystawiony do wiatru.
Wręcz pokazujesz że nie rozumiesz co sam piszesz!

Faktycznie kilka osób napisało z sensem swoje zastrzeżenia ale to nie znaczy że każdy komu coś nie tak ma rację.
Ostatnio edytowano 18 sie 2017, o 20:14 przez pete67, łącznie edytowano 1 raz
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 18 sie 2017, o 20:06

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak szczerze jakie masz korzyści z bronienia Goldiego. Bo nie wie wierzę że można być aż tak głupim człowiekiem z klapkami na oczach. Raczej tu chodzi o kasę Założę się że masz to samo IP co przedstawiciel Goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

jak można być tak ślepym....
i tylko na swoje "skrzywdzone" dupsko patrzeć...
Gdybyś potrafił czytać i pisać ze zrozumieniem nie widziałbyś problemu takim jakim go przedstawiasz.
Ale Twój "ból" przysłonił Ci zdrowy rozsądek.
i teraz zapewne nawet na podwórku zaczepiasz chłopaków i mówisz..
" ale ten goldway to kanciarz, nigdy więcej tam nie kupujcie, a jak kupicie to was z fujsbuka wykreślę..."
nie masz pojęcia czym jest głupota widocznie.

Zadałem konkretne pytanie na które sprytnie unikneles odpowiedzi. Więc spytam jeszcze widocznie długo się rodziles i ciężko Ci przyswoić nowa wiedzę. Zdarza się ;) więc powtórzę jakie masz z tego korzyści?



Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron