• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 18 sie 2017, o 20:20

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

aaach... pytanie tak głupie że je zlałem.
Nie nie mam wspólnego nic z Goldwayem. ani repem ani nie czerpie żadnej korzyści z tego sklepu czy aliexpress
Za wyjątkiem tego że kupiłem w tym sklepie kilkanaście telefonów i nigdy ale to nigdy nie miałem żadnych problemów.
Nawet zasrane folijki i pierdoły dochodziły w komplecie.
Przedwczoraj zamówiłem kolejny telefon już nie u Goldway.a ale na Geekbuying bo było taniej i szybciej.
RMN4 4/64 za 202 $ z niemiec. Zamówiłem przedwczoraj i dziś już mam.
Jeśli moja osoba interesuje Ciędo śledztwa to tu jest link na p***r gdzie wstaswiłem to jako okazję.
https://www.p***r.pl/promocje/germany- ... gray-50775
Nie proponuj mi ustawki tylko bo ją też zleję...
przyjmij na klatę co cię spotkało spróbuj załapać gdzie leży problem i będziesz nie tylko zdrowszy ale zaoszczędzisz pieniędzy na następnych reklamacjach.
i jeszcze coś.
nigdzie nie napisałem Ci nic obraźliwego
a Twoje " widocznie długo się rodziles i ciężko Ci przyswoić nowa wiedzę" jest obraźliwe.
Mam to generalnie gdzieś bo to świadczy tylko o Tobie, jednak przykro to czytać.
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 18 sie 2017, o 20:38

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

aaach... pytanie tak głupie że je zlałem.
Nie nie mam wspólnego nic z Goldwayem. ani repem ani nie czerpie żadnej korzyści z tego sklepu czy aliexpress
Za wyjątkiem tego że kupiłem w tym sklepie kilkanaście telefonów i nigdy ale to nigdy nie miałem żadnych problemów.
Nawet zasrane folijki i pierdoły dochodziły w komplecie.
Przedwczoraj zamówiłem kolejny telefon już nie u Goldway.a ale na Geekbuying bo było taniej i szybciej.
RMN4 4/64 za 202 $ z niemiec. Zamówiłem przedwczoraj i dziś już mam.
Jeśli moja osoba interesuje Ciędo śledztwa to tu jest link na p***r gdzie wstaswiłem to jako okazję.
https://www.p***r.pl/promocje/germany- ... gray-50775
Nie proponuj mi ustawki tylko bo ją też zleję...
przyjmij na klatę co cię spotkało spróbuj załapać gdzie leży problem i będziesz nie tylko zdrowszy ale zaoszczędzisz pieniędzy na następnych reklamacjach.

No widzisz ja kupiłem 3 telefony i 2 z miałem problem za pierwszym było Oki bo świeży tel otwarty spór telefon odesłany zwrot pieniędzy. Nie działał dotyk ponoć Lenovo k3 Note tak miało ale też moderator na innym forum twierdził że Goldway trzyma swoje telefony pod chmurką ile w tym prawdy nie wiem. Wiesz co jest zabawne my się klocimy wymieniami argumentami a tak naprawdę mam tylko problem do Goldwaya który zamilkł. I nie potrafi odpowiedzieć na pw tutaj czy na fb dlatego powsztymam się od dalszej dyskusji do czasu aż odpowie przedstawiciel poganiacz Goldwaya z nim chęcią podysktuje. Tylko to osoba bez honoru i ambicji odwagi więc wątpię czy coś napiszę

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 18 sie 2017, o 20:45

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Znowu obrażasz.
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 18 sie 2017, o 20:56

Przecież Ci odpisał że nie umawiał się z Tobą na żaden podział kosztów i zaproponował Ci dwa wyjścia. Wybrałeś jedno i koniec tematu. A Ty wysyłasz mu ekspertyzy itp. Ale po co ? Ma Cię przeprosić za Twój wybór i przesłać nowy telefon z upominkiem i przeprosinami od Xiaomi. Teraz pytanie . Ja najpierw szukam informacji o sprzedawcy a później kupuje .A Ty najpierw kupujesz a później jak coś nie tak to szukasz informacji że goldway trzyma telefony pod gołym niebem. Może ląduje je bateriami słonecznymi i później wysyła. Najpierw piszesz że Lenovo tak miały a później że to wina sprzedawcy.

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 18 sie 2017, o 21:59

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Znowu obrażasz.

Nie to tylko stwierdzenie faktów. A chyba będę musiał faktycznie odesłać tel do Goldwaya bo dziwne rzeczy się dzieją zmienia mi słowa ekran sam się odswieza czy klika sam przeglądajac internet a to chyba płyta główna

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 18 sie 2017, o 22:31

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


...i się pogrążasz
a jeśli to dotyk? zażądasz wymiany mimo że ktoś inny Ci go naprawiał?
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 19 sie 2017, o 21:19

I kolejny oszukany Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez popcorn1 » 20 sie 2017, o 10:24

Witam :-) Chciałbym podzielić się ze wszystkimi informacją o moim ostatnim zakupie telefonu od Goldweya. Telefon to REDMI NOTE 4X. Niestety dotarł do mnie uszkodzony, dokładnie nie łapał zasięgu sieci GSM. Wcześniej kupiłem od niego trzy telefony,dwa MI4 i jednego RN4X,którego teraz używam. Wszystko było OK. Tym razem czar prysł. Ale zdarza się,byłem świadomy ryzyka zakupu telefonu z Chin. Napisałem wiadomość w zamówieniu do sprzedawcy o zaistniałej sytuacji,oraz na PW do jego przedstawiciela tu na forum. Ale to było w piątek wieczorem,a podobno oni nie pracują w w weekend. Odpowiedzi nie spodziewałem się wcześniej jak wtorek/środa. W tym czasie obejrzałem filmik na YouTube jak się otwiera taki telefon,jest to bardzo proste wystarczy mocny paznokieć. Coś mnie tknęło i postanowiłem spróbować go otworzyć, udało się bez problemów. I to był strzał w dziesiątkę. Okazało się że kabel anteny nie był podłączony do płyty głównej. Poprawiłem to i telefon działa jak należy. A już się bałem że będę musiał wysyłać telefon na gwarancję. Choć podobno teraz jest ta nowa gwarancja Allianz. Prośba do zespołu Goldweya: SPRAWDZAJCIE TELEFONY PRZED WYSŁANIEM :-)


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
popcorn1
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 22:12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 20 sie 2017, o 18:26

popcorn1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

https://www.youtube.com/watch?v=T9DGLNM_rV8
masz na mysli ten kabelek??? w 3:18 czasie?
on jest proszę Pana do Wifi,nie do antenki od zasięgu.
antena to jest ten element odkręcany na górze, i sama antena z płytą łączy się stykami/sprężynkami.
Więc co "naprawiłeś" ?
Ostatnio edytowano 20 sie 2017, o 18:37 przez pete67, łącznie edytowano 1 raz
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez popcorn1 » 20 sie 2017, o 18:36

https://youtu.be/jOPob_RwQ7Y

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
popcorn1
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 22:12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez popcorn1 » 20 sie 2017, o 18:41

Nie znam się na tym,poprostu ten kabelek nie był podłączony do płyty tej u góry,tam gdzie jest aparat i czujnik palca,to chyba płyta główna. Wi-Fi działało od początku bardzo dobrze. Nie sciemniam bo po co miałbym to robić. Dla mnie ważne jest że telefon działa jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
popcorn1
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 22:12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 20 sie 2017, o 19:00

popcorn1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mogę się mylić jednak wszystkie telefony które rozbierałem w ciągu ostatnich powiedzmy 4 lat ten kabelek był nie od sieci ale od WiFi.
Może się wypowie praktyk - serwisant.
Ale co do sprawdzania.... jak sprawdzą zasięg LTE 3G i 2G ten polski?
wyobrażasz sobie rozpakowywanie każdego pudełka przed wysyłką? odpalenie, sprawdzenie a potem reset do fabrycznych. Nie ma szans. Wątpie by nawet jak poprosisz ktoś Ci to zrobił w sklepie.
W Twoim przypadku to zawaliło Xiaomi jako takie.
Zdrówka
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości