• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez hel_sake » 25 lis 2016, o 09:31

leonfp napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie będę się spierał bo nie ma sensu.. Róże rzeczy ostatnio ludzie pisali a pierwszy post nie zawsze jest od razu edytowany. Wiem bo czytam ten temat od dłuższego czasu..
Dlatego chciałem potwierdzić.

Jak mozna sprawdzić czy dane tel są na tym samym magazynie?

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka


Chłopie czytasz co ludzie tu piszą? Prosta sprawa zamawiasz 2 telefony - jeden płacisz seler drugi normalnie (cena seler droższa jeśli jest różnica) i tyle w temacie, dopisz dla pewności wiadomość do Goldiego że 1 paczka ma być i po prostu czekasz na paczkę - tak paczkę bez VAT!
hel_sake
 
Posty: 116
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 14:32
Lokalizacja: Łaziska Górne
Pochwały: 1
Telefon:: Xiomi Red Rice
ROM: Stock Miui 5

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 25 lis 2016, o 12:29

Witam.Wczoraj kupiłem u Goldwaya 2 jednakowe telefony, zatwierdziłem kupno i wstrzymałem się ze zapłatą, informując że chcę oba dostać w jednej paczce-regułkę słowo w słowo podaną przez Goldiego.Dzisiaj dostałem ponaglenie o zapłatę,jeszcze raz wysłałem więc informację że czekam na obniżenie zapłaty wg.instrukcji Goldiego.Wysłałem też informację na priv do Goldiego z tego wątku.Ta cudowna Tina piszę że nie udzielą mi rabatu, zupełnie nie na temat.To chyba jest automat i w ogóle nie czyta co się pisze.Czekam na ręczne obniżenie ceny, czy się doczekam? Nr transakcji 80514760229571 Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leonfp » 25 lis 2016, o 13:23

hel_sake napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie będę się spierał bo nie ma sensu.. Róże rzeczy ostatnio ludzie pisali a pierwszy post nie zawsze jest od razu edytowany. Wiem bo czytam ten temat od dłuższego czasu..
Dlatego chciałem potwierdzić.

Jak mozna sprawdzić czy dane tel są na tym samym magazynie?

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka


Chłopie czytasz co ludzie tu piszą? Prosta sprawa zamawiasz 2 telefony - jeden płacisz seler drugi normalnie (cena seler droższa jeśli jest różnica) i tyle w temacie, dopisz dla pewności wiadomość do Goldiego że 1 paczka ma być i po prostu czekasz na paczkę - tak paczkę bez VAT!

Chyba Ty nie czytasz co tu ludzie piszą...
A piszą że zamawiają wg instrukcji a Tina później odpisuje że tel są na różnych magazynach i żeby dopłacić za 2 przesyłkę.
Więc odpuść sobie ten protekcjonalny ton i jak Cie drażni, że ludzie probują się coś dowodzić to nie odpisuj i tyle. Będziesz zdrowszy...


Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
leonfp
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 20:30
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 25 lis 2016, o 13:28

Jeżeli chodzi o "ponaglenie o zapłatę" to jest ono generowane automatycznie przez Ali i nie ma co na nie zwracać uwagi. Tina jest chyba bardzo słaba językowo, bo ja jej np. wysłałem kod GWPL, a ona mi na to, żebym sie nie martwił, że wyśle pojutrze i jak dane adresowe sa poprawne to żeby jej juz nie odpisywać. Ręcznego obniżenia ceny możesz się spodziewać dziś albo w poniedziałek. Jak nie obniżą nie płać i ewentualnie zamów ponownie u nich albo gdzie indziej. Ot i wszystko.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez adam123 » 25 lis 2016, o 13:29

Witam, kupiłem na stronie Hong Kong Goldway telefon. Telefon dotarł już do Polski.
Z Poczty Polskiej dostałem formularz "deklaracji" do wypełnienia. Na formularzu umieszczony jest numer przesyłki, który jest inny niż numer przesyłki w zamówieniu.
AliExpress Order ID: 79469170949564, Numer przesyłki z karty zamówienia : 994405481628, Numer przesyłki z formularza: RS923405224EE
Czy mogę prosić o pomoc w wyjaśnieniu ? Czy Oba numery dotyczą tej samej przesyłki ?
adam123
 
Posty: 0
Dołączył(a): 25 lis 2016, o 13:02
Telefon:: Sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 25 lis 2016, o 13:32

Tak, to jest ta sama przesyłka. na terenie Chin SF Express, a potem Omniva.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 25 lis 2016, o 13:48

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Chciałem przesyłkę bez VAT bo ostatnio miałem "szczęście " dwa razy zapłacić.Myślałem że to sprawniej pójdzie.Też jestem cienki z angielskiego ale kilka razy upewniłem się jak i co mam napisać.Postawili na automatyczny proces sprzedaży ale w razie jakichś zmian tworzą się problemy.Coraz cześciej słychać narzekania na Goldiego,jeden przedstawiciel się nie rozdwoi....Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 25 lis 2016, o 13:52

Obecnie przy zakupie dwóch telefonów (lub jednaego powyżej około $250) SSM za $20 jest atrakcyjne patrząc ze statystycznego punktu widzenia. Jak zamawiam po dwa biorę już zawsze SSM, jak pojedynczo jeszcze ryzykuję darmową wysyłkę, ale tez ostatnio ze słabym szczęściem.

Dodatkowo jak popatrzyłem na tracking adam123 to mi ręce opadły jak to wolno idzie, bo też do mnie idzie teraz jeden telefon tym trybem.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez klocu » 25 lis 2016, o 15:55

Przed chwilą odebrałem przesyłkę. Zamawiałem Redmi Note 3 Pro 3/32GB w wersji chińskiej. Nie mieli na stanie wersji białej, zgodziłem się na international 152mm i szkło na telefon. Szkło przyszło pęknięte, mam filmik. Co teraz? Zakładać spór z miejsca?
klocu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 12:40
Telefon:: Nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez markus70 » 25 lis 2016, o 20:01

leonfp napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie będę się spierał bo nie ma sensu.. Róże rzeczy ostatnio ludzie pisali a pierwszy post nie zawsze jest od razu edytowany. Wiem bo czytam ten temat od dłuższego czasu..
Dlatego chciałem potwierdzić.

Jak mozna sprawdzić czy dane tel są na tym samym magazynie?

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka


Chłopie czytasz co ludzie tu piszą? Prosta sprawa zamawiasz 2 telefony - jeden płacisz seler drugi normalnie (cena seler droższa jeśli jest różnica) i tyle w temacie, dopisz dla pewności wiadomość do Goldiego że 1 paczka ma być i po prostu czekasz na paczkę - tak paczkę bez VAT!

Chyba Ty nie czytasz co tu ludzie piszą...
A piszą że zamawiają wg instrukcji a Tina później odpisuje że tel są na różnych magazynach i żeby dopłacić za 2 przesyłkę.
Więc odpuść sobie ten protekcjonalny ton i jak Cie drażni, że ludzie probują się coś dowodzić to nie odpisuj i tyle. Będziesz zdrowszy...


Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka[/quote]
Napisz na czacie do gościa pod linkiem Shipping

Wysłane z aktualnego telefonu..

Autor postu otrzymał pochwałę
Czasami coś sprzedaję
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=349236
markus70
VIP
 
Posty: 976
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 13:15
Lokalizacja: Somewhere in Poland ;)
Pochwały: 19
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)
Góra

Goldway i seller's shopping method

Postprzez jingiel » 26 lis 2016, o 18:22

Zamówiłem u goldwaya Redmi pro wybierając opcję wysyłki przez seller's shopping method dopłacając 20$ z myślą, że wysyłka będzie z Eu i bez podatku, ale nie jestem pewny czy nie pójdzie z Chin. Wkopałem się niepotrzebnie? Na ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
jingiel
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 20:04
Telefon:: sony

Re: Goldway i seller's shopping method

Postprzez skazi » 26 lis 2016, o 18:34

jingiel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może wystarczyło przeczytać pierwszy post tego tematu?
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości