• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Mateusznik » 20 gru 2014, o 20:12

OK, poczytam.

Macie coś do powiedzenia w kwestii dwóch pozostałych pytań?
Mateusznik
 
Posty: 123
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 17:20
Pochwały: 3
Telefon:: Motorola :(

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kaol » 20 gru 2014, o 20:17

Przesiadując na forum wiem, że nie są planowane zakupy grupowe.
Co do czasu przesyłki. Tak między 15 a 60 mi raz paczka szła koło 50dni, a raz po 2 tygodniach potrafiła dotrzeć. Wszystko jest losowe.
Co do zaznaczania jako gift chyba większość sprzedających już robi to automatycznie jak i obniża wartość przesyłki. Ale to już nie robi wrażenia na celnikach i dalej oVATowanie jest możliwe czy to z GIFT czy nie.
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 20 gru 2014, o 20:26

Oczywiście robimy wszystko co mogłoby pomóc uniknąć nałożenia podatku czyli deklarujemy niższą wartość i oznaczamy jako GIFT.
Tak jak piszą koledzy wyżej - aby być szczerym - nie zawsze to pomaga, część paczek jest niestety zatrzymywana mimo tego.
Co do wysyłki, zachęcam Was jednak do skorzystania z NLPost. Teraz mamy okres świąteczny więc paczka może iść dłużej, ale z reguły idzie około 2 tygodni.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 20 gru 2014, o 20:34

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Aby być szczerym do końca, w ogóle to nie pomaga. Celnicy doskonale wiedzą, że każda przesyłka jest opisywana ceną niższą niż w rzeczywistości i nie zwracają na to uwagi. Jeśli paczka przechodzi bez VATu to nie z powodu opisania, tylko dla tego, że część przesyłek jest przepuszczana bo fizycznie nie są w stanie oclić i ovatować wszystkich.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kaol » 20 gru 2014, o 20:41

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Aby być szczerym do końca, w ogóle to nie pomaga. Celnicy doskonale wiedzą, że każda przesyłka jest opisywana ceną niższą niż w rzeczywistości i nie zwracają na to uwagi. Jeśli paczka przechodzi bez VATu to nie z powodu opisania, tylko dla tego, że część przesyłek jest przepuszczana bo fizycznie nie są w stanie oclić i ovatować wszystkich.



masz rację z tymi celnikami. To może z racji tego, że czym więcej mają paczek tym więcej przepuszczają zrobimy akcję na forum i będziemy zamawiać raz na miesiąc by mieli więcej roboty ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 20 gru 2014, o 21:06

Czy jest jakiś smartfon o którym jest mało informacji na forum, który chcecie abym dla Was przetestował?
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Albin » 20 gru 2014, o 21:56

Coolpad F2 ze snapdragonem.
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 20 gru 2014, o 23:52

Mateusznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no trudno inczej ująć jak 15-60 dni bo...
tak jest
ze dwa trzy razy dostałem coś szybciej niz 15 dni, ale zwykle wlasnie 15 - 60 :)
chyba że oczekujesz statystyk - wiec 15 dni to około 5-10% 15-25 to jakieś 20% 25-30dni to u mnie około 40% 30-45 dni 30% i jezcze dłużej reszta... kolo 5-10% granice płynne bo to wzystko "jakieś" szacunki
usatysfakcjonowałem Cię? sumie paczek z chin dostałem z 50... z duperelami i z fonami... róznie - to tak na oko bo nie zapisuje.
dodam jeszcze że to dotyczy ogólnie rejestrowanych china post jak i singapur. moim zdaniem nie ma róznicy gdyż raz jedno się zaklopsuje gdzieś i destpacz gdzieś "zaginął" na 2-3 tyg az druga poczta się zbiesi.... więc dla mnie to porównywalne.
Goldway jak i reszta sprzedawców prawie zawsze pisze gift, czy to ma jakiekolwiek znaczenie???? raczej nie :) ale nie zaszkodzi, czasem mam wrażenie że jak nie ma tego magicznego określenia to zaglądają częściej (otwierają )ale to pewnie wrażenie.
otwartych paczek miałem chyba ze cztery...

zakupy grupowe... może osobny wątek??? tylko jak to rozwiązać? Goldi wystawia wą aukcje z np 10 fonami w zwykłej cenie, każdy z zapisanych dokonuje zakupu i jak sie sprzeda wszystko to jest rabat? lub zwrot kaski?
Przyznam ze nie śledziłem pomysłu :)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 21 gru 2014, o 00:04

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy ktos pamięta jak w samochodach wieszało sie CD jako antyradar???
kiedyś kumpel dostał za to mandat!!! choć pretekst był zgoła inny
ale CD a efekt dooplera to sprawa oczytwista - prosta fizyka.
a tutaj zarówno czy pomaga i w jakich okolicznościach albo czy nie pomaga to czyste przypuszczenia....
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 21 gru 2014, o 10:13

Ten dopisek najprawdopodobniej kiedyś pomagał. Wtedy gdy przesyłek z Chin był ułamek promila w porównaniu do tego co jest teraz. Tyle, że jak każde działanie mające wyprowadzić kogoś w pole, z czasem przestaje działać.
Ok, skończmy ten OT, bo watek traktuje o czym innym.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fzfzfz » 21 gru 2014, o 13:20

Jeśli nie ma sposobu na uniknięcie vatu to może wystarczy sposób na obniżenie go?
Np sprzedając kupony jeśli to możliwe lub płacenie za przedmiot w 2 ogłoszeniach.
fzfzfz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 12 wrz 2014, o 19:02
Telefon:: l620

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 21 gru 2014, o 13:52

A jaśniej?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron