• Reklama

Gwarancja aliexpress - allianz

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Gravis » 16 sty 2018, o 16:24

Marcino20 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A jak Twoja sprawa na czym stoi ?
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Reklama

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 16 sty 2018, o 20:36

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wydaje się, że jest już blisko końca, dam znać po finale.
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez alban7314 » 12 lut 2018, o 14:48

Kurde mi drugiego homtoma naprawili i odesłali ale problem dalej występuje i nie chcą przyjąć go z powrotem do naprawy i piszą :
"Dziękujemy za kontakt.

Potwierdzamy, że w ramach umowy Allianz Global Assistance ma Pan możliwość skorzystania z jednego świadczenia (w zależności od awarii: naprawy lub wymiany), w Pana przypadku była to naprawa, po której okres gwarancji wygasł, więc niestety nie ma możliwości przeprowadzenia kolejnej naprawy lub wymiany urządzenia."

I być tu mądry. Więc jak mogę to poproszę maila do centrali w Niemczech bo ta w Polsce olewa temat ciągle pisząc to samo.
alban7314
AKTYWNY
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 22:41
Pochwały: 4
Telefon:: mi5->mi6
ROM: miui

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez grabus2 » 12 lut 2018, o 16:11

Oni są jacys śmieszni... Ja ponad tydzień temu zgodziłem się na wymianę i od tygodnia żadnej informacji co i jak... na e-maile nie odpisują.
grabus2
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 sty 2018, o 19:53
Telefon:: mi5x
ROM: miui 8.5

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez eecik » 16 lut 2018, o 14:41

U mnie Doopro P 1 Pro zaczął sypać errorami i się resetować. Zapłaciłem ok 300zł więc postanowiłem odesłać i czekać na efekty licząc że odeślą coś ciekawego bez naprawiania. Po tygodniu odesłali Doogee BL5000 w oryginalnym pudełku i cały ofoliowany więc myślę że nowy. Co ciekawe w ogóle nie proponowali wymiany tylko dostałem wczoraj decyzję że wysyłają dany model już z linkiem do śledzenia paczki. Tak więc u mnie wyszło na plus.
eecik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 10:57
Telefon:: Redmi 4a

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 16 lut 2018, o 14:49

Z tańszymi telefonami może wyjść korzystnie. Ja od 18 grudnia bujam sie z reklamacją Mi Note 2. Ostatecznie po śmiesznych propozycjach i dlugiej dyskusji mam otrzymać nówkę Mi 6, a dokladnie miałem otrzymać po dwóch tygodniach, ktore minęły we wtorek, także standardowo przeciągają i nie dotrzymują terminów. Czekam na finał.
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 5 mar 2018, o 14:27

Dzisiaj po kolejnych kilkukrotnych upomnieniach dostalem maila, wysyłka urządzenia, jest nr nadania, jest IMEI, który odpowiada Mi6, zobaczymy co przyjdzie. Urzadzenie ma być nowe, tak mnie zapewniano i tego wymagałem. Finał wyglada na szczęśliwy, ale za długo od 18 grudnia 2017. Jutro mam nadzieje potwierdze, że jest ok i temat zamkniety, ale oczywiście opisze w osobnym poście jak to wyglądało, ogólnie dwu i pół miesięczny żart ze strony Allianz i pseudo serwisu S.B.E.
Podsumowując, jutro będę miec nowego Mi6 na sprzedaż jakby ktos był chętny. W czasie trwania tej calej sytuacji kupiłem Mi Mixa 2, dlatego Mi6 będzie mi zbedny, jak cos PW.
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez SpeedoFST » 5 mar 2018, o 18:28

i jak mi mix 2 w porównaniu do mi note 2? bo myślę nad taką zmianą...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 5 mar 2018, o 19:25

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ogolnie zmiana na lepsze, szybkość działania podobna, zmiana malo zauwazalna, ale aparat lepszy, widac sporą różnicę w jakości. Bateria niby mniejsza, ale sot zblizony, wyswietlacz 6 cali 18:9 i wymiary bardziej kompaktowe. Ogólnie piękny telefon. Jedyny minus to bluetooth, który lubi przerywać na słuchawkach, jednak mam nadzieje, ze aktualizacja do oreo zalatwi sprawę. Zakup Mixa 2 to chyba jedyny plus tej sytuacji z Allianz...
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez SpeedoFST » 5 mar 2018, o 20:15

dzięki za porównanie, mi mix 2 leży obok mnie w pudełku zafoliowany i się zastanawiam, czy odpakować czy nie :roll:
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 5 mar 2018, o 20:18

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Warto, odpakuj :)
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Re: Gwarancja aliexpress - allianz

Postprzez Marcino20 » 6 mar 2018, o 12:07

U mnie historia zakończona. Przed chwilą otrzymalem nówkę Xiaomi Mi6 black 6/64gb, zaplombowana, polska dystrybucja abc data. 18 grudzien 2017 odsyłałem Mi Note 2, po wielu wielu mailach i próbach oszustwa dzisiaj 06 marca 2018 otrzymałem to co gwarantuje polisa, czyli porownywalne parametrami urządzenie. Czy nie można było tak od razu?!
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron