• Reklama

GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchina

Konkursy z nagrodami.

Który przedmiot chciałbyś dostać od Banggood.com

Głośnik BlitzWolf F1 Bluetooth 4.0 Wireless
54
39%
Power Bank BlitzWolf BW P1 10400mAh
53
38%
ładowarka BlitzWolf QC2
31
22%
 
Liczba głosów : 138

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Roni11 » 18 lut 2016, o 19:53

Chętnie bym przygarnął powerbank.
Poza domem zawsze się przyda. :)
Avatar użytkownika
Roni11
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 18:06
Pochwały: 2
Telefon:: Redmi Note 4 Global

Reklama

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez red » 18 lut 2016, o 19:55

witam, z przyjemnoscia przygarne ladowarke. dzieki za rozdawnictwo
red
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 19:53
Telefon:: samsung

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez tooman » 18 lut 2016, o 20:35

Posiadam ładowarkę BlitzWolf i według mnie produkty tej marki są świetnie wykonane, dlatego zagłosowałem za głośnikiem, gdyż chciałbym nareszcie posłuchać muzyki z dobrego, mocnego i ładnie wyglądającego głośnika. 10 W i bateria 1800 mAh, jak za te cenę to według mnie bardzo dobra oferta. Głośnik przyda mi się podczas treningów, gdyż muzyka daje energetycznego kopa oraz w podróży, gdzie patrząc w krajobraz mógłbym cieszyć się klarowną muzyką.
tooman
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 18:56
Telefon:: Sony

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Hudini » 18 lut 2016, o 20:44

Power bank wygląda niezwykle solidnie i nowocześnie. Łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancję. Niewielkie wymiary są dodatkowym atutem zdecydowanie ułatwiającym transport.
Uwielbiam górskie wędrówki. Nocując pod namiotem nie mam dostępu do gniazdka i niejednokrotnie odczuwam brak energii w moich mobilnych urządzeniach, którą mógłby dostarczyć właśnie ten power bank.
Hudini
 
Posty: 62
Dołączył(a): 12 gru 2015, o 13:43
Telefon:: Nokia

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez spox5 » 18 lut 2016, o 21:08

Przecież to oczywiste, że najlepszym wyborem będzie ładowarka. W końcu mógłbym się pozbyć reszty badziewia które ładuje telefon ~3h :/ Pewnie jak nie wygram w konkursie to i tak ją kupię.
spox5
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 10:17
Pochwały: 7
Telefon:: Chińskiej

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez bajor-x » 18 lut 2016, o 21:11

Przy paru urządzeniach do ładowania, przydałaby się taka ładowarka w domowym zaciszu.
bajor-x
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:01
Telefon:: letv x600

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez lukaszlukasz0 » 18 lut 2016, o 21:17

Witam,
W tym fajnym konkursie/rozdajo chciałbym otrzymać ładowarkę blitzwilfa.
Ładowarka nie byłaby dla mnie tylko dla mojej dziewczyny, jako prezent na jej urodziny.

Powerbank zamówiony na bangood już do mnie leci/płynnie.
A ladowarka bardzo przydałaby się mojej lubej do jej nowego Letv x600,
gdyż nie dostała porządnej ładowarki w komplecie z telefonem tylko jakiś zamiennik.

A przy użyciu takiej porządnej ładowarki moglibyśmy razem i w dodatku szybko z jednej ładować nasze dwa telefony :-) Wiem że produkty marki BlitzWolf są bardzo dobrej jakości, dlatego wierzę że taki prezent byłby odpowiedni.

Pozdrawiam i udostępniam również konkurs na FB.
lukaszlukasz0
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 18:09
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miuipolska

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez baaltic » 18 lut 2016, o 21:58

Dla mnie najlepszy byłby głośnik, na wachcie na mostku na statku lepiej by mi się sprawdził niż muzyka puszczana przez głośnik telefonu ;)

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
baaltic
 
Posty: 64
Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 21:22
Lokalizacja: Gdynia
Pochwały: 2
Telefon:: Meizu M2 5.0
ROM: 4.5.3O

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Kot Paskowy » 18 lut 2016, o 22:15

Numer 1.
Nigdy nie byłem przekonany do tego typu urządzeń bo nie umiem znaleźć konkretnego zastosowania, do którego by się to nadawało. Do słuchania muzyki w domu jest porządny sprzęt audio, o ile się go posiada albo hi-endowe słuchawki ze wzmacniaczem. Techniawa puszczona z kiepskiej jakości mp3 na wszystkim będzie brzmieć beznadziejnie. Cieszy się pewnie gimbaza bo będą lepszymi mobilnymi djami w autobusie albo idąc chodnikiem ale jak ktoś puszcza muzykę na głośniku w telefonie, stoi i udaje Greka to raczej nie wyda ponad 100 zł na głośnik bluetoothowy. Jako zestaw głośnomówiący w samochodzie? Trzymanie takiej cegły na desce rozdzielczej ani to wygodne, ładne i bezpieczne a pewnie i tak rozładuje się akumulator jak trzeba będzie z niego skorzystać. Myślisz, że wykorzystasz go w łazience do posłuchania radia podczas brania prysznica? Zapomnij, nie ma wbudowanego radia FM a o waterproof też nikt nie słyszał. Pracujesz w biurze, no tam to w sumie tylko MP3 z telefonu posłuchasz chyba, że podłączysz najpierw słuchawki do telefonu, żeby działało radio FM ale zaraz zaraz, podłączyłeś słuchawki to zapomnij że będzie grało przez bluetootha. W sumie dla tego i wielu innych powodów nie wybrałem głośnika ale darowanemu koniu w zęby się nie patrzy i dla celów badawczych mógłbym go pozyskać.

Numer 2.
Było już tyle testów, pomiarów, zdjęć i filmów w Internetach, że nie pozostaje nic innego jak nabyć porządny sprzęt w rozsądnej cenie. Stwarza pozory towaru z wyższej półki a prundu nigdy nie za wiele.

Numer 3.
Raczej w komplecie nie ma przejściówki EU? Jeśli nie piszczy, nie grzeje się jak farelka, nie sieje zakłóceniami po wszystkich radiach FM w pobliżu, jest w stanie dać tyle prądu ile deklaruje producent to nic tylko nabywać. Poza tym ładnie wygląda i ważne żeby było miłe w dotyku i nie śmierdziało. Wtyczka od kabla USB powinna stawiać lekki opór przy wkładaniu ale nie za silny i nie może wypaść przy pociągnięciu, ma sprawiać wrażenie dobrze osadzonej wtyczki w gniazdku.
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez nommo » 18 lut 2016, o 23:21

Zdecydowanie Power Bank BlitzWolf BW P1 10400mAh, ładowarkę samochodową miałem już tej marki. Wytrzymała 2 tygodnie chętnie przetestuje power bank. :mrgreen:
nommo
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2015, o 16:00
Telefon:: sony

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez oxy95 » 18 lut 2016, o 23:52

Mnie zainteresował głosnik.
Wygląda solidnie - spisałby się nad wodę, jezioro czy też inne wypady.
Puszczanie muzyki z telefonu to nie jest to samo.
oxy95
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 00:18
Pochwały: 3
Telefon:: samsung

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez mg1 » 19 lut 2016, o 01:19

Zecydowanie przydałaby mi się ta ładowarka. Czaje się na nią już jakiś czas, i wiem, że zbiera same pochlebne recenzje a ja właśnie takiego porządnego sprzętu potrzebują. Jeśli tylko się uda ją dostać w tym konkursie, to moim drugim wyborem spod szyldu BlitzWolf będzie powerbank.
mg1
 
Posty: 71
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 00:17
Telefon:: sony xperia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron