• Reklama

GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchina

Konkursy z nagrodami.

Który przedmiot chciałbyś dostać od Banggood.com

Głośnik BlitzWolf F1 Bluetooth 4.0 Wireless
54
39%
Power Bank BlitzWolf BW P1 10400mAh
53
38%
ładowarka BlitzWolf QC2
31
22%
 
Liczba głosów : 138

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Grigor » 18 lut 2016, o 16:37

Mi przydałby się taki głośnik, ponieważ kolega w pracy męczy nas muzyką ze swoich głośników w stylu imperium uboju, a z głośnikiem blitzwolfa mógłbym w końcu z nim jakoś konkurować i pokazać co to jest prawdziwa muzyka ! :)
Grigor
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 17:52
Telefon:: Oneplus 5
ROM: Oxygen OS

Reklama

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez sonic » 18 lut 2016, o 17:02

Właśnie czytałem same pozytywne opinie o tych głośniczkach BlitzWolfa, sam chętnie bym je przetestował. Bo aż nieprawdopodobne żeby takie maleństwo ładnie grało :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez kaol » 18 lut 2016, o 18:13

Co to ja widzę ;D

Same rarytasy od BlitzWolf. Ciężko się zdecydować, ale ładowarkę już mam i jest naprawdę solidna mimo, że bez qualcomm to i tak jak dla mnie numer jeden ;)


Zastanawiałem się nad głośnikami które idealnie pasują pod okres który się teraz zbliża... tak, tak tuż tuż i sezon grillowy się rozpocznie ;>

Lecz mimo wszystko moja decyzja jest jedna i decydująca... Power Bank BlitzWolf BW P1 10400mAh.
Przy aktualnych zabawach telefonem dość szybko bateria zostaje zżerana i nie zawsze pobyt poza domem jest w stanie wytrzymać ;)
Przy tym sprzęcie ładowanie telefonu będzie czystą przyjemnością która jest codziennością. Zawsze pod ręką mój power bank będzie i moja bateria szczęśliwa wraz zemną będzie :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez picasso » 18 lut 2016, o 18:41

Bardzo by mi się przydała taka ładowarka bo właśnie kupiłem telefon ze Snapdragonem i wkurza mnie długi czas ładowania telefonu. Z chęcią bym przetestował jak w praktyce sprawdza się to Quick Charge 2.0 :)
picasso
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2015, o 22:04
Telefon:: LG

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez demoos » 18 lut 2016, o 19:02

PowerBank Blitza to mega dobry produkt, miałem w rękach i chętnie bym taki przygarnął :)
demoos
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 10:13
Telefon:: LeTv x600

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez eteri » 18 lut 2016, o 19:09

Wybieram głośnik, jestem maniakiem chińskiego sprzętu, bo jest tanio i dobrze, miałem już głośnik od xiaomi i był świetny, ale oddałem bratu do akademika. Przydałoby się coś zastępczego, bo często w plenerze na jakiejś działce albo nad jeziorkiem się świetnie taka rzek spisuje :)
Avatar użytkownika
eteri
AKTYWNY
 
Posty: 264
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 20:48
Lokalizacja: far far away
Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez marchr » 18 lut 2016, o 19:21

Mi by się przydał głośnik bo akurat nie posiadam takiego cuda, idealna sprawa na wypady plenerowe i na działkę.
marchr
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 03:36
Telefon:: iphone 4

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez lukasz- » 18 lut 2016, o 19:22

Zdecydowanie ładowarka! Dlaczego? Kupowałem bliźniaczy model (bez szybkiego ładowania, tylko taki wtedy był) już dwa razy i zawsze z jakiegoś powodu nie chce do mnie dotrzeć. Za pierwszym razem kupiłem na AliExpress - nie z mojej winy środki zostały zamrożone przez obsługę serwisu, a finalnie zwrócone. Potem zamówiłem na JD - do dziś nie otrzymałem przesyłki. Może po prostu muszę ją wygrać, a nie kupić? ;-)
lukasz-
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 22:47
Telefon:: *

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez pkoluki » 18 lut 2016, o 19:32

Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem głośnika Bluetooth, przydałby się na wypady pod namiot ze znajomymi
pkoluki
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 15:39
Telefon:: nokia

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Quis » 18 lut 2016, o 19:37

Chętnie bym przygarnął powerbank, ponieważ w niedługim czasie czeka mnie kilka dłuższych wyjazdów i przydałoby mi się zapasowe źródło energii. Poza tym ładowarkę Blitzwolfa już mam :-)
Quis
VIP
 
Posty: 812
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:50
Pochwały: 29

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Dusk » 18 lut 2016, o 19:40

Zastanawiałem się nad powerbankiem już jakiś czas, więc myślę że byłoby super wygrać takie cudo z QC w dodatku.
Dusk
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:47
Telefon:: samsung

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez eshabe » 18 lut 2016, o 19:47

Mnie najbardziej z tego zestawu interesuje ładowarka. Słyszałem już dużo pozytywnych opinii na temat urządzeń BlitzWolf, a taka ładowarka na dwa porty USB to może być bardzo przydatne rozwiązanie i do tego wygodne, gdy kilka osób w domu chce naładowań telefon, a brakuje już miejsc w gniazdkach. :-)
eshabe
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 kwi 2015, o 11:35
Telefon:: myPhone Fun

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron