• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tabciogaraj » 13 sie 2019, o 13:18

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Cenowo wychodzą tak samo, więc lepiej będzie wziąć mix 2s? Póki co mam Mi8 SE, ale we wrześniu chciałbym właśnie zmienić i rozważam między mix 2s a mi 9se

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Obrazek
tabciogaraj
AKTYWNY
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi S1
ROM: MIUI V5

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 13 sie 2019, o 13:31

Lepiej mix2s.
Snap845 jest zdecydowanie mocniejszy niż 712.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tabciogaraj » 13 sie 2019, o 13:33

Najtańsza opcja to z kimovil, czy może macie jakieś inne dobre źródło?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Obrazek
tabciogaraj
AKTYWNY
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi S1
ROM: MIUI V5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 13 sie 2019, o 13:40

Wczoraj się skończyła promo na amazon.de ... 64GB opcja za 260Eur i gwara realizowana przez amazon. Minimalnie się spóźniłeś.
Sam się zastanawiałem i gdyby nie wrodzona niechęć do MIUI, to pewnie bym wziął.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Accoount » 13 sie 2019, o 15:15

To co Mi 9se z IMX 586 i 48mpx jest gorsze od 12mpx IMX 386 w Mi mix2?
Accoount
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 17:31
Telefon:: Aygo
ROM: Rom żebra

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 13 sie 2019, o 15:32

Nie sam sensor i megapiksele robią dobre zdjęcia, ale całokształt. Liczy się też powtarzalność udanego efektu i sprawność w gorszym (wnętrza) i sztucznym świetle. Itp, itd.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Accoount » 13 sie 2019, o 16:05

Masz jakieś konkretne źródło takich informacji? Z kimovil ciężko dopatrzyć się większych różnic..
Np. jak Note 7 z Samsunga 48mpx wypada na tle IMX 586 w Note 7 pro...
Accoount
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 17:31
Telefon:: Aygo
ROM: Rom żebra

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez nieoszukujenavacie » 13 sie 2019, o 16:05

Accoount napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


mix2s to wielki ciezki klocek... a aparat pewnie porownywany , nie wiem skad ludzie biora ze gorszy w se..
nieoszukujenavacie
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 12:00
Pochwały: 2
Telefon:: ovatowany

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 13 sie 2019, o 16:30

Z praktyki.
Zresztą poszukaj sobie dyskusji na głównym polskim forum o MIUI i na pepperze pod wczorajszą ofertą na Mix2s. Nie myślę tu powtarzać wszystkiego, a linkować tego na naszym forum nie można. Jakbyście to porównywali do Mi8, to bym rozumiał, ale do Mi9SE?
48Mpx, to myślicie, że jakie efekty da na tak mikroskopijnej matrycy? Cropy chcecie z tego robić? Zapewniam, że efekty będą do niczego - to nie lustrzanka. Pewnie, wg.kimovil, chyba - takie argumenty wytoczyliście ... Oceniajcie dalej aparaty po parametrach, to wystarczy wam Umidigi kupować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Accoount » 13 sie 2019, o 17:42

Na kimovil masz tool do porownania fizycznue zrobionych fotek miedzy telefonami..
Kij wie jak one miarodajne są


Edit
Ok między mi mix2 a mi mix2s jest przepaść... ale fotka taka sama jak na note 7 za pol ceny..

https://www.kimovil.com/pl/compare-came ... son=hidden
Accoount
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 17:31
Telefon:: Aygo
ROM: Rom żebra

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Rura » 13 sie 2019, o 19:28

Przede wszystkim w Mix2S masz optyczną stabilizację... O mocniekszym orocu nie wspomnę... W Note7 masz matrycę szajsunga która co z tego, że ma dużo kropek jak i tak ma tak zrypany soft wewnętrzny, że wyniki są "takie se". Note 7 Pro ma matrycę Sony o lepszych parametrach i sofcie, ale bez stabilizacji.
Z ksiaomców, to Mix2S jest na podjum jeżeli idzie o jakość fot. Dodatkowo na dzień dzisiejszy to "mały" telefon. Bo nie dość, że niecałe 6" w innych proporcjach, to ramek nie ma (nie licząc podbródka).
260 jurków to dobra propozycja była... Jak nie lubisz miui to odblokowujesz BL i ładujesz co chcesz ;-)
A ja tam po kupie urządzeń miui polubiłem...
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 13 sie 2019, o 19:36

Accoount napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie porównuje się w ten sposób, bo primo: kij wie co ono warte - jak sam napisałeś. Secundo: Liczy się też powtarzalność udanego efektu i sprawność w gorszym (wnętrza) i sztucznym świetle, itp, itd. (jak ja już napisałem), a nie wybrane, wycackane i nie wiadomo, czy nie obrabiane najlepsze sample. Poza tym, jak często robisz zdjęcia w takich warunkach jak tam - na stole, doświetlone i z mocowania? Już lepsze porównania z YT, bo choć niektóre z nich uwzględniają codzienne i zróżnicowane warunki. Ja wolę wyciągać średnią z kilku testów i opinii userów, to najbardziej miarodajne jest.
Dodatkowo, nie wiem czemu chcecie się kierować wątpliwej jakości narzędziem, kiedy jest masa opinii polskich użytkowników. Nie widzę powodu, żeby nie wierzyć wszystkim, ale róbta jak chceta.

Weźcie jeszcze pod uwagę, że dla każdego dobry aparat to co innego. Niektórzy chcieliby wręcz cropy ze zdjęć robić, a np. dla mnie, to taki, który robi dobre zdjęcia w dobrych warunkach, a i w złych (szczególnie wnętrza i sztuczne światło) sobie radzi. Dla większości "chińczyków", to wciąż wyzwanie. W życiu nie wywoływałem ich do formatu większego niż 10x15, więc nie będę się spierał z tymi co chcą wywoływać do A4.

Redmi Note 7? Sorry, ale nie zbliża się ani do jednego z nich. Sam Mix2s bawiłem się za krótko i nie Gcamem, ale Redmi Note 7 znam dobrze - to nie jest zły aparat, ale dobrym też bym go nie nazwał. W słabym świetle kiepsko sobie radzi.

Jak Rura wyżej pisze - Mix2s (i Mi8, bo ma taki sam aparat, w sumie), to dotąd najlepszy wypust foto firmy na X.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron