• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez basswitek » 28 sie 2019, o 02:41

Szukam Xiaomi Mi8 6/128gb - gdzie jest obecnie najtaniej z jakimś Cashbackiem i ubezpieczeniem od vat ? Najtaniej znalazłem w HK Goldway (275$ + 23$ dhl bez vat -2$ kupon sklepu), plus cashback 3%. Jest jakaś ciekawsza opcja ?
Ostatnio edytowano 28 sie 2019, o 02:44 przez basswitek, łącznie edytowano 1 raz
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez 2Le » 3 wrz 2019, o 10:28

Przeglądam internety w celu zakupu Redmi Note 7 4/64. Najtaniej znalazłem na GearBest z priority line za 150$. Może Wy znacie jakąś lepszą ofertę?
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez 2Le » 6 wrz 2019, o 09:55

2Le napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety promocja na 150$ się skończyła, a chciałem zamówić. Może coś jest podobnego?
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 6 wrz 2019, o 14:59

Rodan77 - ta twoja promo na Mi8 z Gearvity, wiesz coś więcej?
Która przesyłka jest tam bez VAT i czy oni to gdzieś deklarują, że tak jest?
Sklep nic nie wspomina, że fon ma NFC, więc, czy to faktycznie global, czy może tylko CN z softem global?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 6 wrz 2019, o 17:44

Cn też może mieć NFC.Warunek- flash Xiaomi.eu+magisk
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 6 wrz 2019, o 19:54

Nie - jakakolwiek zabawa odpada. Nie mam zamiaru się bawić w maskowanie roota. Te czasy już dla mnie minęły, bezpowrotnie.
Ale, ale - z tego co pamiętam, to xiaomi.eu miało certyfikat i przechodzi safetyneta. Czyli rootować trzeba, żeby eu wgrać?
Chciałem już brać, ale teraz trochę pękam.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez pepeq77 » 7 wrz 2019, o 06:50

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Skusiłem się na dobrą cenę telefonu i od miesiąca nic nie otrzymałem. Support odpowiada po tygodniu lub wcale. Teraz dopiero zauważyłem jak dużo jest w sieci negatywnych komentarzy na temat tego sklepu np. facebooku.
pepeq77
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 19:01
Pochwały: 10
Telefon:: SHARP AQUOS S2

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 7 wrz 2019, o 08:32

@Flyagaric Nie trzeba rootowac żeby wrzucić xiaomi.eu ale trzeba to zrobić żeby mieć NFC na odblokowanym bootloaderze, a taki jest zapewne jeśli w telefonie w wersji China jest soft global.
Też mi się tego nie chce robić, dlatego od jakiegoś czasu kupuje tylko global version.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 7 wrz 2019, o 09:35

Ano właśnie. Przy tych opiniach, jakie sklep ma, to ten global wcale nie jest taki pewien... Spasuję na razie. Szkoda.

@pepeq77 - czekanie ponad miesiąc i brak komunikacji, to nic nienormalnego u Chińczyków. Jak coś pójdzie nie tak, to masz ochronę PayPala (no, chyba, że nie masz). Bardziej boję się, że dostanę nie do końca zgodny ze specyfikacją, bo na nic mi taki fon, ani częściowy zwrot, czy odsyłanie i użeranie się z dysputami.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez smietana » 7 wrz 2019, o 12:23

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To nie będzie jakaś tam tragedia bo zainstalujesz Globala ale wtedy NFC można zapomnieć na Globalu, bo bootloadera nie zablokujesz, bo ucehlisz telefon. Jedyne wtedy wyjście jak zależy na NFC zainstalować Xiaomi.eu.
Nie mnie jednak ja skłaniam się ku prawdziwemu Global Version z romem Global lub Global EEA i w 100% działającym Gpay i innymi płatnościami przez NFC, czego nie można powiedzieć o xiaomi.eu że zawsze działa.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 7 wrz 2019, o 15:44

smietana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie o to mi chodzi. Sklep na tyle nie pewny, że wcale to nie musi być prawdziwy global.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Accoount » 8 wrz 2019, o 11:34

Ktos ma kod na Xiaomi 7a w okolicach 300zł?
Accoount
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 17:31
Telefon:: Aygo
ROM: Rom żebra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron