• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez mickiewicz » 13 kwi 2019, o 14:56

dzięki za odpowiedź.
myślę jednak, że 'customizacja' w miui mi odpowiada (od 2 lat używam redmi 4x). przez ostatnich kilka tygodni używałem lenovo k5 pro (rozmiarowo praktycznie to samo co mi 8 lite) - android 8 z mini-nakładką od lenovo i to jednak nie to.
szukam raczej czegoś ze stajni xiaomi, a te 630 zł za mi 8 lite kusi.
może doprecyzuję pytanie - czy to dobra promocja, czy może poczekać na kod na inny telefon od xiaomi? (gdyby ten mi8 lite miał baterię 4000 mah to bym się mniej zastanawiał :) )
mickiewicz

Pochwały: 1
Telefon:: redmi 4x

Reklama

Postprzez basswitek » 13 kwi 2019, o 16:02

Ja odwrotnie - unikam Miui z uwagi na ograniczenia w ustawieniach i pomieszanie ustawień. Ale Xiaomi ma masę innych romów więc tutaj plus. Każdemu Xiaomi wgrywałem unny Rom, tylko mojemu tacie zostawiłem. Tego typu telefonów - wielkich cegieł jest cała masa ale z Xiaomi nic lepszego nie znajdziesz do tej kwoty. Jak coś mniejszego z równie dużym ekranem to tylko Sharp albo używki mi5, s7, s7 edge
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez yarro » 13 kwi 2019, o 17:15

mam pytanko OnePlus 6 6/128 za 399Usd z Banggood To dobra cena? Jest gdzieś taniej?
yarro
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: NOKIA
ROM: 32

Postprzez benzuka » 15 kwi 2019, o 12:01

Warto kupić Xiaomi Mi Mix 2s 6/64 ze sklepu bestcean za 1270? Proszę o pomoc.

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
benzuka

Telefon:: LG

Postprzez nieoszukujenavacie » 15 kwi 2019, o 13:07

benzuka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

bestcena = totalne gowno - tylko widzialem ze pseudorecenzenci z jutuba pisza jak to jest fajnie - ale oni za to kase maja wiec zrozumiale :)
nieoszukujenavacie

Pochwały: 2
Telefon:: ovatowany

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić