• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 22 kwi 2016, o 07:49

Wpisy w temacie promocji bardzo czesto nie zawierają obowiązkowych danych - nazwy telefonu czy ceny, bo piszący zakłada, że można to sobie sprawdzić w linku, ergo wymusza klikanie, zwykle reflika. Nie pozwalamy na to. Nie wiem jak było w tym poscie bo nie ja go usuwałem, ale może zamiast rozpętywać kolejną burzę o nic, dopilnuj następnym razem, żeby wszystko było jak należy. Bo oczywiście gdy dodacie post niezgodny z zasadami, pretensje macie zawsze do nas, nigdy do siebie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez motiv » 22 kwi 2016, o 08:34

Blue a czemu zostaja linki np takie ktore zawieraja g... nie promocje? Np na banga... Mi4 za 134 gdzie na ali od dlugiego czasu to bormalna cena u wielu sprzedawcow. Wiec jaka ta niby okazja?

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 22 kwi 2016, o 08:40

Ja nie będę sprawdzał każdej ceny, czy jest ona atrakcyjna czy nie. Nie mam na to czasu. Jeśli nikt nie zgłasza posta, to oferta wisi. Gdy widzisz, ze wpis wcale nie zawiera atrakcyjnej oferty zaraportuj go, najlepiej podając link do atrakcyjniejszej oferty jako dowód.
To raz. A dwa, to ceny zmieniają się bez przerwy. To co jest atrakcyjną ofertą jednego dnia, drugiego już nią nie jest. Przyjęliśmy zasadę nie usuwania zdezaktualizowanych ofert, chociażby po to żeby ludzie mogli widzieć jakie wcześniej na dany produkt były promocje i czego można się spodziewać w przyszłości.

Pochwały przyznane za posta: 2
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez su2000 » 22 kwi 2016, o 10:08

Czy Gearbest wysłał już komuś ZUK Z1 z promocji za 179$?
W ofercie było info o wysyłce 20 kwietnia, obecnie w opisie oferty widnieje info o wysyłce po 10 maja.
su2000
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 6 gru 2010, o 10:07
Lokalizacja: zzz
Pochwały: 19

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez widmo82 » 22 kwi 2016, o 10:20

Czasem jeśli jest podawana cena np. 100 na ali a 104 na bangood czy w innym sklepie to tez cenna infomracja, po połączeniu zakupu z GA, wychodzi sporo taniej niż gdzies indziej. Weryfikowanie kazdej promocji to mozolna robota i jak wspomniał blue.. za godzinę może być już zupełnie inna sytuacja na rynku.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 22 kwi 2016, o 10:27

Tylko jedna uwaga, jeśli cena ma być atrakcyjniejsza dzięki cashbackowi, to musi to być wyraźnie napisane. W pierwszym poście wątku o promocjach jest napisane:
"Jeśli są jakieś warunki lub obostrzenia przy uzyskaniu promocyjnej ceny, muszą zostać one podane we wpisie."
I tego sie trzymajmy.
A, i jeszcze jedno nie są okazją takie oferty, które sa ograniczone dla wybranej grupy osób, np. posiadających punkty rabatowe itp. I takie wpisy też są usuwane.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez widmo82 » 22 kwi 2016, o 10:36

Yyy to chyba oczywiste :) Ale może i dobrze, że przypominasz :)

Mam pytanko... Tytuł: AKTUALNE PROMOCJE TELEFONÓW
mblazejewski napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


- nie chodzi o samą promocję konkretnego telefonu, ale gdzie tu szukać skąd jest realizowana wysyłka, aby określić ryzyko VATu?
Ikonki HK nie ma przy cenie, co sugerowałoby jednak EU. Czy na 100% ? Jak wchodzimy do koszyka to pojawia się: Almacén de HK :/
Dodałem do koszyka Mi5 i nie ma tej adnotacji, czyżby to był dobry sposób na sprawdzenie co z VATem?
Ostatnio edytowano 22 kwi 2016, o 11:18 przez widmo82, łącznie edytowano 3 razy
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 22 kwi 2016, o 10:38

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po ilości usuniętych postów wnoszę, że jednak nie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez rodan77 » 23 kwi 2016, o 05:36

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


- nie chodzi o samą promocję konkretnego telefonu, ale gdzie tu szukać skąd jest realizowana wysyłka, aby określić ryzyko VATu?
Ikonki HK nie ma przy cenie, co sugerowałoby jednak EU. Czy na 100% ? Jak wchodzimy do koszyka to pojawia się: Almacén de HK :/
Dodałem do koszyka Mi5 i nie ma tej adnotacji, czyżby to był dobry sposób na sprawdzenie co z VATem?


Pytałem ich o to ostatnio. Odpisali, że wszystkie wysyłki są z Chin.
Pewnie ikonka HK oznacza, że wysyłka jest z magazynu w Hongkongu. Pozostałe z samych Chin.
Dla celów podatkowych bez różnicy :)

Autor postu otrzymał pochwałę
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez hajdziu » 23 kwi 2016, o 12:24

su2000 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Żadnej informacji od nich, raz pokazywało wysyłka po 15 października ;)
Avatar użytkownika
hajdziu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 13:09
Pochwały: 3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez siekieer » 24 kwi 2016, o 18:41

Biorąc pod uwagę kończącą się dziś promocję w planetplus, jaki telefon Waszym zdaniem wychodzi dziś najbardziej atrakcyjnie i gdzie patrząc na jakość cena w okolicach 150-200 dolarów z wliczoną wysyłką?

W kręgu zainteresowania głównie Redmi Note 3/3Pro, Redmi 3 Pro, Mi 4C(głównie ze względu na lepszy aparat i audio chyba też).
siekieer
 
Posty: 162
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 14:18
Lokalizacja: Rawicz

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez piquadrat » 24 kwi 2016, o 21:17

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Uwaga bo Mi4 2GB z wysyłką z EU to koszt $148.83 więc już tak piknie nie jest.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron