• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez motiv » 21 kwi 2016, o 07:42

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie nie jest, redmi to najnizsza polka wsrod xiaomi. Kto mial kiedys porownanie redmi do redmi note i do seri mi. To wie ze redmi to lipa. Sam mam obecnie redmi 2, redmi note 2 i mi4 i redmi 2 wedlug mnie to szrot.
Redmi 3 to jego nastepca jak wiadono z lepszymi bebechami , co nie dziwi bo teraz wszystko gna do przodu z moca ale to dalej seria redmi a ludzie przepacaja za nia obecnie.
Ja w zyciu juz nie kupie seri redmi bo na kazdym kroku wychodzi ze to slaba jakosc. Tak samo jak funkcje miui na redmi zawsze sa niedostepne jak np na serie mi, co w sumie zrozumiale, bo nigdy nie bedzie tego co na flagowcach.
To tak jakabys porownywal np galaxy trend do galaxy s.
Ludzie podniecaja sie bebechami, ale mi 4 duzo starszy od redmi 3 a i tak wcale bebechy nie sa slabsze. Jakby patrzec tylko na bebechy to przeciez mozna kupic homtoma ht7 pro za 70$ tez jest mocny... Ale co tam ja wiem, majac 3 telefony z roznych polek jakosciowych xiaomi. Czytnik na palec? A na co komu to? Teraz to i tanie g... to maja.
Minusem mi jak i kazdego flagowca to jest brak wejscia na karte sd i tylko tyle.
Planuje kupic kolejnego mi4 mimo ze redmi 3 coraz tanszy... Jakbym mial kupowalc to wolalbym redmi note 2 lub redmi note 3 zamiast redmi 3.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano 21 kwi 2016, o 11:29 przez motiv, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez motiv » 21 kwi 2016, o 07:43

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co robia?

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez asffaf » 21 kwi 2016, o 08:32

Focą - robią dużo zdjęć.

Z Mi4 LTE
asffaf
 
Posty: 127
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 19:21
Pochwały: 2
Telefon:: v970

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez marx » 21 kwi 2016, o 11:24

motiv ma rację, Redmi to najniższa pólka wśród telefonów xiaomi i nie odbiega jakością od innych budżetowych telefonów chińskich marek. Zauważyłem że część ludzi na hasło xiaomi dostaje wzwodu, co mnie trochę dziwi. Miałem chyba 7 telefonów xiaomi i kilkadziesiąt innych chińczyków i jakoś żaden redmi nie był bardzo dobrej jakości. W podobnej cenie np telefony LeTV wypadają jakościowo znacznie lepiej. ale wiele innych marek też nie ma się czego wstydzić.
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez piquadrat » 21 kwi 2016, o 13:13

Tylko jak będzie wyglądało wsparcie dla tych innych chińczyków w podobnych cenach za jakiś czas. Xiaomi przynajmniej ma prężne community. A taki elefone czy inny Kingzone? Jeżeli już to raczej wyjątki są nie reguła.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez motiv » 21 kwi 2016, o 14:09

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A uzywales china dev lub global dev, od dawna wiekszosc zmian to tak naprawde kosmetyka lub zmiany niebdla nas jak mi wallet i inne tego typu gadzety.
No i robi sie coraz tloczniej z telefonami gdzie xiaomi.eu/miuipolska beda porzucac kolejno aktualizacje starych telefonow jak to sie ma np z redmi 2 1GB.
A andek 5.1 na tym telefobie dziala tragicznie. Tak samo zostalem na mi4 na 4.4.4 zamiast przejsc na 6.0 bo to jedna wielka beta jest. Jak ktoa lubi cale dnie narzekac i kombiniwac ze to mu nie dziala czy to to bedzie gnal za numerkami. Jak ktos uzywa komorki i jest to dla niego niezbednw narzedzie bedzie siedzial na jednym sofcie.


Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez piquadrat » 21 kwi 2016, o 15:03

Ja mam Meizu i oni tak stopniowo w tempie które nie poraża przyznaję robią soft na 5.1 (flyme 5). Ale dostaję update bety raz na tydzień. Telefon ma już prawie dwa lata. Sorry ale pokaż mi Elephone z takim wsparciem od producenta. A jeżeli nie producent to pozostaje community. I tutaj Snapdragon z MI4 się przydaje oraz środowisko użytkowników Xiaomi może wypłodzić coś wartościowego nawet kiedy producent porzuci model.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez igor_x » 21 kwi 2016, o 15:48

Dlaczego mój link z promocją z gearbestu został skasowany?
umi touch 139,99$

http://www.gearbest.com/UMI-touch-_gear/
Wiem, że wcześniej jest promo na ten sam model w tej samej cenie w innym sklepie.

Ale jeśli mam zakładać nowe konto, to osobiście wolałbym kupić w sklepie w którym już dokonywałem zakupów.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/64
Info: PW
igor_x
AKTYWNY
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 21:18
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi mi5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez leoxxx » 21 kwi 2016, o 17:09

Może dlatego, że podałeś link do wszystkich modeli a nie konkretnego?
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez widmo82 » 21 kwi 2016, o 17:56

Umi wydało też wersję Touch X (mniej RAMu, gorszy aparat i procek) i podlinkowałeś dwa rożne telefony. Zakładam jak leoxx, że nie podałeś bezpośredniego linka i ceny. W tym przypadku miałoby to sens. Co innego jak linkujesz jeden model w tej samej cenie ale w róznych kolorach.
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez igor_x » 21 kwi 2016, o 18:16

W temacie podałem konkretny link (ten co poniżej).
Tu podałem link do wyszukiwarki ze względu na dyskusję.

Podam jeszcze raz
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_348205.html
Sprzedam Xiaomi mi5 3/64
Info: PW
igor_x
AKTYWNY
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 21:18
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi mi5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez widmo82 » 21 kwi 2016, o 23:39

Jeśli faktycznie tak było i nie rozumiesz błędu tak jak i my to wypadałoby zapytać moderatora a jeśli nie odpisze to admina, nie widze zmian w założeniach wątka. Jesteś pewien, ze podałeś również kwotę i nazwę?
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron