• Reklama

Cool 1 - najlepszy ROM

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez pazdzioch » 11 gru 2018, o 13:48

Witam, Mireczki to mój pierwszy post :) kupiłem ostatnio na Banggood pierszego smartfona dla mamy, ale jest nie do końca spolszczony. Chciałbym wgrac tego custroma od LeeRee który ponoć jest cały spolszczony
Aktualnie w smartfonie siedzi takie oprogramowanie

EUI Version : 5.8.018S ( Stable )
Numer modelu: C103
Android : 6.0.1

Czytając posty powyzej musze zmieniac jakąs wersje systemu na inna > czy bezprosrednio z ustawien telefonu moge wgrac LeeRee ?
Jakas instrukcja co i jak ?
w opcjach nie mam apki do aktualizacji systemu, czyli mam wrzucic plik 5.8.018S_sta_05252 (leree) zmieniajac jego nazwe na update.zip do glownego katalogu, pozniej odpalic telefon poprzez recovery i sprobowac zainstalowac ?
pzdrawiam
pazdzioch
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 13:37
Telefon:: Lee Cool 1

Reklama

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 11 gru 2018, o 20:19

Dokałdnie tak, ale zdaje się, że wbudowane recovery nie widzi polików w telefonie, więc chyba trza będzie formatować pena do FAT32 i to już powinno być widoczne.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez colander » 11 gru 2018, o 21:47

Nie ma nic lepszego na coola od leree sprzed dwoch lat? Taki popularny tel i wszyscy siedza na 6.0.1? Pytam bo mam x720 ktorego juz sie nie kupi a romy sa na andka 9.
colander
 
Posty: 92
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 16:28
Pochwały: 2

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez pazdzioch » 11 gru 2018, o 23:15

colander napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Z tą marką nigdy nie miałem do czynienia więc pisze do tych co sie znają. Ja potrzebuje dobrze spolszczony rom oraz aby był stabilny
pazdzioch
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 13:37
Telefon:: Lee Cool 1

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 12 gru 2018, o 01:14

Powstała masa ROMów, a ponoć żaden nie jest tak bezproblemowy jak ten. Przestałem szukać.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez colander » 12 gru 2018, o 08:47

Ok. Dzieki. Mimo wszystko dziwne.
colander
 
Posty: 92
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 16:28
Pochwały: 2

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez DAMIANq » 17 gru 2018, o 10:40

Panowie sorry jeżeli pytanie powtarza się po raz setny, ale może 2 razy w życiu wgrywałem romy tak więc jestem typowo laikiem w tym temacie...
Kupiłem tutaj na forum COOLPAD COOL1 4/32GB (C103) (aktualnie czekam na wysyłkę - będzie jutro/pojutrze u mnie).
Telefon kupiłem dla teściowej - tak więc będzie jej służył typowo do rozmów/sms/słuchania muzyki/zdjęć - praktycznie tyle, z neta umarkowanie rzadko korzysta,
z apek jeszcze bardziej.
Nie wiem nawet jaki będzie stockowy soft, ale tak trochę przestudiowałem temat i ten "5.8.018S_sta_05252 (leree)" będzie najlepszy?
Głównie zależy mi tutaj najbardziej na możliwie najbardziej spolszczonym romie, możliwie dobrej stabilności/bezproblemowości w codziennym prostym użytkowanu i szybkości telefonu.

I jeszcze co do modelu C103 - dam radę wgrać/zrobić update z menu telefonu czy muszę kombinować trochę bardziej?
DAMIANq
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 13:51
Telefon:: HUAWEI

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 17 gru 2018, o 15:08

Dalej nie ma nic lepiej spolszczonego i bardziej bezproblemowego niż ROM LeRee. Osobom, jak teściowa, ten właśnie ROM trzeba wgrywać. Problemem mogą być przyzwyczajenia z innego Andka - brak tu górnej belki. Naprawić da się to tylko zewnętrznym programem.

DAMIANq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To niestety pozostaje kwestią tego, z jakim ROMem fon przyjdzie. Jeśli nie z menu, to z wbudowanego recovery i pena pójdzie na pewno. Jest to równie łatwe, tylko wymaga przejściówki dla pena.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez DAMIANq » 20 gru 2018, o 20:22

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To jakaś apka czy jak?
DAMIANq
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 13:51
Telefon:: HUAWEI

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez colander » 21 gru 2018, o 22:41

DAMIANq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To jakaś apka czy jak?
Dolaczam sie do pytania. Gdzies, kiedys byl link...
colander
 
Posty: 92
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 16:28
Pochwały: 2

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez mirecki » 23 gru 2018, o 17:24

Hmm, to nie wiedziałem że jest apka.

Na pewno jest taki custom ROM https://www.movilesdualsim.com/tema/ler ... -3.191023/
mirecki
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 2018, o 21:45
Pochwały: 5
Telefon:: Samsung Galaxy S7
ROM: Stock

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 24 gru 2018, o 00:10

colander napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To jakaś apka czy jak?
Dolaczam sie do pytania. Gdzies, kiedys byl link...


Tak, to jest zewnętrzna appka - jest link w tym temacie wcześniej. Sorry, nie będę za was szukał ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron