• Reklama

Cashback

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Cashback

Postprzez Yakish_Colesh » 29 maja 2017, o 14:11

qqryq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jakieś 2 miesiące temu zaczęły się niezgadzać kwoty zwrotów, pojawiły się na koncie nawet umorzenia. Po zgłoszeniu i 2 tygodniowej analizie otrzymałem potwierdzenie, że to problem techniczny, pracujemy nad rozwiązaniem itp. itd, zwroty naliczane są poprawnie, ale źle wyświetlane. Z grubsza chyba tak jest, ale ze względu na ten nienaprawiony jeszcze błąd nie ma możliwości stwierdzenia czy ten system w ogóle działa.
Yakish_Colesh
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 18:50
Telefon:: Samsung
ROM: Cyanogen

Reklama

Re: Cashback

Postprzez Dobrzyniak » 29 maja 2017, o 18:54

jan1994 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie było żadnych problemów z naliczaniem oraz wypłatą?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Żadnych problemów - co prawda zrobiłem testowo jeden zakup i nie wiem jak będą wyglądały następne zwroty, ale na to potrzeba więcej czasu.


jan1994, a wiesz może jakie jest minimum aby można było dokonać wypłaty? Można wypłacić na PayPal bez żadnej prowizji? Wypłata odbywa się automatycznie, ręcznie? Na swojej stronie reklamują się tak:
,,Yazing sends your money directly to your PayPal account as soon as we are paid by the brands & stores. No minimums, no payout fees, no fuss,,
Ale w praktyce różnie z tym bywa.
Dobrzyniak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 02:36
Pochwały: 9
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Cashback

Postprzez Yakish_Colesh » 29 maja 2017, o 19:04

Yakish_Colesh napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jakieś 2 miesiące temu zaczęły się niezgadzać kwoty zwrotów, pojawiły się na koncie nawet umorzenia. Po zgłoszeniu i 2 tygodniowej analizie otrzymałem potwierdzenie, że to problem techniczny, pracujemy nad rozwiązaniem itp. itd, zwroty naliczane są poprawnie, ale źle wyświetlane. Z grubsza chyba tak jest, ale ze względu na ten nienaprawiony jeszcze błąd nie ma możliwości stwierdzenia czy ten system w ogóle działa.


No i masz. Dziś w GA pojawiła się prawidłowa wartość cashback za wczorajsze zakupy więc chyba w końcu naprawili. Pewnie czytają to forum :)
Cały kwiecień i maj pojawiały się nieprawidłowe kwoty naliczone w "Events" (chociaż upierali się, że suma na koncie jest prawidłowa i wydaje się że jest). Wyszli na prostą akurat jak moja cierpliwość się wyczerpała...

Właśnie się miałem przenieść na planetplus, ale odstraszyła mnie informacja, że dla Ali "wszystkie wartości Cashback w sklepie AliExpress naliczają się od wartości netto zamówienia". Coś się tam zmieniło od czasu kiedy ra-vau zachwalał ten serwis ? No bo jak naliczają cashback tak jak cashgoback.pl to 8% PP < 6% GA .... szkoda zamieniać siekierkę na kijek.
Yakish_Colesh
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 18:50
Telefon:: Samsung
ROM: Cyanogen
Góra

Re: Cashback

Postprzez Rafal1435 » 30 maja 2017, o 05:01

Ja z befrugala korzystam od zawsze już mam wypłacone z 400$ teraz czekam na kolejne 75$ i zawsze wszystko się zgadza dodatkowo można porobić sobie 2-3konta i przycebulic na refach i za polecenie (z 1nowego konta 25$ w sumie)
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Cashback

Postprzez jan1994 » 30 maja 2017, o 09:03

Dobrzyniak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest tak jak napisali - otrzymują pieniądze od sprzedawcy i wypłacają na PayPal. Zakupu dokonałem 04.04 cashback wpłynął na PayPal 22.05 :lol:
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Cashback

Postprzez Tommi » 1 cze 2017, o 17:35

Zobaczymy jak ten yazing się spisuje. Puki co nie potwierdzili mi transakcji którą zrobiłem na GearBest. Poczekam do 24h od transakcji i jak się nic nie zmieni to wypełnię ten formularz ręcznie.
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Cashback

Postprzez shazza » 7 cze 2017, o 20:21

Witam.Mam w tej chwili 10$ na Befrugal za rejestrację.
Czy jeśli dostanę 15S zwrotu za zakup to mi wypłacą pełną kwotę 25$
czy też trzeba mieć pełne 25$ ze zwrotów i wtedy dostanę 25+10=35$?
Pozdrawiam :-)
shazza
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 20:16
Telefon:: 504938475

Re: Cashback

Postprzez pierwszy » 7 cze 2017, o 20:53

witam, zleciłem wypłatę cashbacku w planetplus drugiego czerwca i w dalszym ciągu "w oczekiwaniu"... ile im to zwykle zajmuje?
pierwszy
 
Posty: 192
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:12
Lokalizacja: malopolska
Pochwały: 4
Telefon:: aquos s2
ROM: 1_35F

Re: Cashback

Postprzez radman. » 7 cze 2017, o 20:53

@ shazza
Trzeba mieć 25$ ze zwrotów wtedy dostaniesz 10$ za rejestrację czyli w sumie 35$.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: Cashback

Postprzez shazza » 7 cze 2017, o 21:29

Nie dostałam na początku 10$ w Topcashback bo założyłąm konto bez linka referującego....Niestety okazało się że nie mam na koncie 10$ które powinnam mieć rejestrując się z czyjegoś linka.Czy nie mam szans na otrzymanie tych 10$:)?
Założyłam drugie konto ze swojego linka ref. i tam jest te 10 zielonych.Mogę teraz zrobić zakupy z tego na którym jest 10S mimo iż dokonałam wcześniej innego zakupu z pierwszego konta:)?
shazza
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 20:16
Telefon:: 504938475

Re: Cashback

Postprzez mariusz5891 » 7 cze 2017, o 21:47

pierwszy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolego proponuje lekturę na faq na stronie PP
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli jeżeli zleciłeś wypłatę 2.06 to środki na Twoim koncie bankowym powinny się pojawić do 7 lipca br
mariusz5891
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 08:56
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 5

Re: Cashback

Postprzez Monia84kg » 23 cze 2017, o 12:40

Witajcie, początkuję w zakresie zakupów z chin oraz w świecie cashbacków :)

Mądre Głowy doradźcie gdzie obecnie najwyższy cashback na Gearbest? Planuję kupić odkurzacz Xiaomi MiJia i widziałam na wspomnianym tu YAZING 6%.. Ale jak klikam w link to pokazują się tylko kupony, więc nie wiem czy czegoś źle nie zrozumiałam.

Czy jest tam jakiś bonus za rejestrację oraz reflinki? Bo jeśli tak to poproszę ;)

A jeśli nie warto przez YAZING to co innego polecacie żeby się najbardziej opłacało? Obrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron