• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez shadi » 20 maja 2015, o 23:12

nie, gosciu jest sprawdzony i tnie koszty, wiec wysyla wczesniej uzgodniony produkt po przelaniu pieniedzy na alipay. A nie za bardzo wiem jak to zrobic ...
shadi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 22:30
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 20 maja 2015, o 23:41

Co do wcześniejszych postów o znikaniu kasy i nieautoryzowanych transakcjach, to przyczyną jest na 90% komputer z którego korzystasz. Może dostałeś email ze zdjęciem którym było zaszyte złośliwe oprogramowanie typu keyloger itp. Z aliexpress nie wyciekają dane kart.
marx
Administrator
 
Posty: 12530
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 21 maja 2015, o 17:26

shadi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak to "sprawdzony"? Kupowałeś już u niego, że jest sprawdzony? Ktoś kogo znasz kupował u niego i ci go polecił?
Jeśli tak to ten co juz u niego kupował wie jak to robić. Nie łatwiej jego spytać? Skoro "sprawdził" kupującego i polecił go to niech wyjaśni jak kupować.
Takie wytłumaczenie od pewniaka będzie lepsze niż odpowiedź na forum.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 21 maja 2015, o 20:14

Właśnie chciałem zapłacić sobie za coś na ali ale płatność nie chciała przejść. Widzę po zalogowaniu na konto że moja karta walutowa jest zablokowana, nie wiedzieć czemu. Zaraz tam dzwonię o co to chodzi. W sumie konto mam u nich od września 2013r i pierwsza taka sytuacja. Mowa oczywiście o t-mobile.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez ikatie » 21 maja 2015, o 20:20

ja tez nie mogę zapłacić kartą walutową z t-mobile, chociaż moja karta ma status aktywny :/ dowiedziałeś się czegoś fake4r na infolinii?
ikatie
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 gru 2013, o 10:54
Pochwały: 3
Telefon:: zte

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez siemaniec » 21 maja 2015, o 20:23

Też tak dzisiaj miałem. Odczekałem 2 godziny i poszło bez problemów.
siemaniec
 
Posty: 63
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 21:45
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE Grand X In

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez E65 » 21 maja 2015, o 20:24

Witam
nie wiem o co chodzi - karta t-mobile w USD aktywna , dolki leżą na koncie a po transakcji komunikat
Płatność nie powiodła się.
Powód Nie ma wystarczających środków na koncie.
Propozycja
Upewnij się, że jest wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, lub wypróbuj inną formę płatności.
Spotkał się któś z czymś takim?
Karta aktywna - limit dzienny odblokowany na taką kwotę - co można zrobić?
E65
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 16:10
Telefon:: Zopo

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 21 maja 2015, o 20:42

Dzwoniłem. Jest ogólny problem z płatnościami który już trwa jakiś czas. Na facebooku t mobile można przeczytać komentarze wkurzonych ludzi. Mi pani na infolinii powiedziała żebym zadzwonił za pół godziny. Myślę że to jest ogólny powód wszystkich problemów.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez E65 » 21 maja 2015, o 21:36

Rzeczywiście maja chyba jakiś problem - teraz płatność przeszła za pierwszym razem.
A przy okazji mam pytanie - czyli po płatności na aliexpresie w t-mobile przy karcie walutowej USD zmienić limity transakcji do zera?
E65
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 16:10
Telefon:: Zopo

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 21 maja 2015, o 21:38

A po co ?
Co za skurwysyny, zablokowali mi kartę i nie mogę jej odblokować już muszę zamówić nową :/ Bo niestety dane mogły zostać pozyskane i nie ma takiej możliwości.
Ehhhh. Chyba będzie przesiadka na inny bank, tylko na jaki ?
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 21 maja 2015, o 21:41

Pojawiły się na forum w ciągu ostatnich dni informacje o próbie przejęcia kart, podobno potwierdzone przez bank. Stąd pewnie to pytanie.
Niektórzy tak robią. Nie zaszkodzi, z drugiej strony jeśli masz puste konto to i tak nie ma co z niego ukraść. Dlatego kupuje się tyle waluty ile trzeba wydać.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez E65 » 21 maja 2015, o 22:00

blue_voyager - dziekuję - masz racje najlepiej nic tam nie trzymać .
E65
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 16:10
Telefon:: Zopo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama