• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez filozof71 » 10 wrz 2014, o 12:51

camel91 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Podstawowa rada : nie być jeleniem, ale nie wszyscy mają wpływ na to. Gratuluję wyboru sklepu.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez filozof71 » 10 wrz 2014, o 15:12

cinek93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Hej ten Bank ma fajnie zrobiony czat z konsultantem lub Skype. Nie ma problemu zeby sie wypytać. Będą Cie namawiali na inne produkty przy kazdej okazji.

pozdrawiam Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez morwin_kikke » 10 wrz 2014, o 20:23

Wczoraj zakupiłem Przedmiot na aliexpress i przy płaceniu podałem zły numer karty - zamiast wpisać dane karty do konta walutowego podalem nr karty do konta osobistego w złotówkach.
Na stronie banku mam coś takiego
Obrazek
czy ta płatność dojdzie do skutku?
Avatar użytkownika
morwin_kikke
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 15:21
Telefon:: Sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez dora123 » 10 wrz 2014, o 20:59

Zakładając konto w MBanku nie muszę wybierać opcji posiadania karty? Chodzi o kartę: "Zbliżeniowa karta Visa Electron PayWave do rachunku eKonto"
Mam konto w innym banku, które będzie głównym kontem. To służyć będzie jedynie do założenia karty płacenia w internecie:)
dora123
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 11:26
Telefon:: sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 10 wrz 2014, o 21:01

morwin_kikke napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Płatność przeszła. Tylko straciłeś na przewalutowaniu.
Zaksięgują dopiero do 7 dni
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Brucie » 16 wrz 2014, o 19:52

Mam problem, nie wiem co wpisać we wniosku o otwarcie rachunku w ulica, a co w miejscowość żeby karta na pewno do mnie doszła.
Mieszkam na wsi, nie ma ulic, więc adres wygląda tak:
Jan Kowalski
<moja_miejscowość> XXX
XX-XXX <miejscowość_z_pocztą>

Przy zakładaniu konta podałem najpierw w ulica moją miejscowość, a w miejscowość pocztę, ale aktywacja konta nie powiodła się. Zauważyłem, że w przelewach z mojego starego konta pole nadawca wygląda tak:
Jan Kowalski
<moja_miejscowość> XXX
XX-XXX <moja_miejscowość>

Pierwszy raz widzę taki adres, ale ok, we wniosku pole ulica zostawiłem puste, a w miejscowość dałem moją miejscowość. Aktywacja powiodła się. I teraz pytanie, czy na taki adres dojdzie pocztą moja karta? Czy mam zmienić? Teraz przy edycji danych pole ulica jest wymagane, przy wypełnianiu wniosku nie było. Zresztą nie wiem, czy adres zostanie ułożony w ten sam sposób co w moim starym banku.

Dodam, że w umowie były pola ulica, miejscowość i poczta, więc jakby we wniosku dali te 3 pola to nie byłoby wątpliwości(np w PITach są takie pola).

edit
Zrobiłem przelew z t-mobile na stare konto, w polu nadawca było, uwaga:
Jan Kowalski
null

Chyba znalazłem dziurę w systemie, czyli jednak muszę zmienić ten adres... :lol:
Brucie
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 12:01
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez existe » 16 wrz 2014, o 23:29

basa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


ok - sprawdzilem
macie oczywiscie racje, jest roznica w zaplacie z konta walutowwego
po anulowaniu tranzakcji - dostalem oczywiscie forse na pl debetowa - ale o ok 20 zl mniej przy (80$), z konta walutowego nie bylbym stratny jak sie domyslam
no i placac oszczedza sie okolo 9 zl na 100$ - tak na oko
wiec - wyslalem wniosek -))
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez illusion » 21 wrz 2014, o 12:54

Witam

1. Mam konto w banku pocztowym z kartą visa. Chciałbym we wtorek skorzystać z promocji na 10 USD ale nie wiem czy gra jest warta świeczki bo nie wiem jakie są koszta przewalutowywania w tym banku. Czy ktoś wie coś na ten temat?

2. Mam też konta w Tmobile i Alior Kantor Walutowy. Mam zwykłą kartę PLN w t-mobile oraz kartę EURO w Alior kantorze. Czy jest sens wpłącenia tymi kartami czy lepiej zamówić dodatkowo kartę w USD w kantorze walutowym??
illusion
 
Posty: 95
Dołączył(a): 8 sty 2014, o 15:27
Pochwały: 1
Telefon:: iOcean X7 HD

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 21 wrz 2014, o 14:11

Jak kupujesz w dolarach to zamów dolarowa. a najtańszy dolar jest w walutomat.pl
Dla jednego zakupu możesz zapłacić czymkolwiek, jak planujesz stałe zakupy to najtańsza opcje bierz, (t-mobile + walutomat)

Autor postu otrzymał pochwałę
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez wensz » 21 wrz 2014, o 16:29

Kurde, szarpnalem sie na 2 "arduino" z wish.com, i najpierw zrobiłem potem pomyślałem.
Zapłaciłem całe 8 zł, ale z konta w USD. Konto w pekao.
Ile mi skroją więcej?
wensz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 kwi 2014, o 17:50
Telefon:: mam

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Brucie » 23 wrz 2014, o 20:38

Czyli mają przyjść dwie karty, jedna do zł i druga do $?
Jedną już dostałem, adres wyglądał tak:
Jan Kowalski
XXX
XX-XXX nazwa_mojej_miejscowości

Ale jakoś doszło xD

Jest jeszcze zniżka jeżeli skorzysta się z appki na androida?
Ostatnio edytowano 23 wrz 2014, o 20:52 przez Brucie, łącznie edytowano 1 raz
Brucie
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 12:01
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez majkel_94 » 23 wrz 2014, o 20:50

wensz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wish się rozlicza w dolarach chyba, ceny po prostu są tylko informacyjne przy zakupie w PLN czy innej walucie ;)
Avatar użytkownika
majkel_94
VIP
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 17 lip 2014, o 12:05
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron