• Reklama

ZTE nubia z7 Max

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Sunsu22 » 18 sie 2017, o 05:50

lennyhowmany napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Upadł czy szybka pękła tak sama z siebie? :-P
Przed kupnem z7 max, czytałem że 5.5 czasem lubią sobie pęknąć, pytam z ciekawości :-P

swoją drogą 285zł wymiana, a sam telefon ~330zł w czasie tych promocji kosztował :lol: ehhh czemu nie kupiłem od razu dwóch sztuk....
Sunsu22
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 17:42
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE v970

Reklama

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Ironclad » 12 paź 2017, o 14:56

Ostatnio przerzuciłem się w Z7 Max na MIUI 8, wszystko fajnie działa i ustawieniu wszystkiego pod siebie jest płynnie i potrafi pozytywnie zaskoczyć. Zrobiłem sobie test AnTuTu i wykręciła ponad 68k bez żadnych ingerencji, jedynie drobne poprawki za pomocą Kernel Adiutor. Co do aparatu to była ze mną w lipcu w Marsylii i zrobiłem trochę fotek,wtedy jeszcze na Resurrection Remix 5.8.4, kilka w załączniku ustawienia Auto, myślę że spisała się dobrze, wstydu nie było. Zdjęcia wrzuciłem przez tapatalka, który zaniża jakość zdjęć.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Flyagaric » 12 paź 2017, o 15:18

Biała ściana przy fontannie trochę przepalona, ale poza tym jest ok. Tylko, że to są idealne warunki oświetleniowe. Już się nauczyłem, że jednak w sztucznym świetle wieczorem, to ma ona problemy z łapaniem ostrości.
Ładny wynik w Antutu, ale czy to się jakoś przekłada na realne użytkowanie, to inna historia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Ironclad » 12 paź 2017, o 20:07

No w porównaniu do Z17 czy Le Max 2 w codziennym użytkowaniu to znaczących różnic nie widzę, fakt Z17 działa jak błyskawica, wszystko uruchamia w mgnieniu oka. Różnice widać dopiero w bardziej zasobożernych i wymagających aplikacjach lub testach syntetycznych. Na pewno Z7 Max nie działa wolniej lub gorzej niż np. Redmi Note 4X, może nawet szybciej, przynajmniej u mnie.
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez JGA » 14 paź 2017, o 16:36

Ostatnio telefon złapał zawiechę w trybie aparatu - zrobiłem zdjęcie, wszedłem w galerię obejrzeć jak wyszło, wróciłem znowu do aparatu i aparat się zawiesił - zrobił "stopklatkę" z tym co akurat było na ekranie i nie reagował. Wyszedłem na główny ekran "czerwonym kółeczkiem". Po wejściu w tryb aparatu działał tylko przedni. Wyłączyłem i włączyłem telefon i aparat zaczął normalnie funkcjonować, tylko że po wejściu w np.Facebook lite, żeby wstawić zdjęcie lub wysłać komuś przez Messengera, telefon pokazuje 2-3 ostatnio zrobione zdjęcia, a następne nie są po kolei od ostatnio zrobionego a są pomieszane datami. W Galerii zdjęcia są tak jak powinne.
JGA
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 sty 2017, o 15:12
Telefon:: ZTE Nubia z7 7
ROM: stock

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez tomekz » 21 lis 2017, o 19:33

@Ironclad — z którego MIUI korzystasz? Tego z NeedRom?
tomekz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 15:54
Telefon:: Redmi 4x
ROM: Pixel Experience 8.1

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Ironclad » 28 lis 2017, o 10:06

tomekz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Korzystałem, ale wróciłem do najnowszej wersji RR z needrom.
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez sireplama » 11 gru 2017, o 21:17

Mam do Was prośbę. Chciałem zrobić Backup w wbudowanym Recovery. Niestety telefon w Recovery nie wykrywa SD ani USB na OTG i nie chce zrobić backupu :(

Macie pojęcie o co chodzi? Karta sprawna, w Androidzie działa bez problemów.
sireplama
 
Posty: 57
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 17:47

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Flyagaric » 12 gru 2017, o 22:56

Jaką baterię na wymianę byście polecili?
Fon niby trzymał fajnie, ale odkąd wzięła się za niego moja mama - zapalony gracz - to już taki pewien nie jestem, że fajnie trzyma.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Ironclad » 2 sty 2018, o 19:09

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Sorry, że pytam, ale są jakieś zamienniki wbudowanej baterii?

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 2 sty 2018, o 20:57

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Żartujesz? A znasz Aliexpress?
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Flyagaric » 3 sty 2018, o 01:28

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mówimy o Z7 Max - ona tam nie jest na sztywno wbudowana. Są jakieś zamienniki na Ali, ale dużo tego nie ma, więc na razie nic nie wziąłem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama