• Reklama

ZTE nubia z7 Max

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 10 paź 2016, o 23:12

Zamontowałem sobie Resurrection Remix i oto spostrzeżenia na jego temat:

- W kontaktach nie ma możliwości szybkiego przejścia do litery alfabetu.
- Zdarza się, że bluetooth się wiesza i puszcza muzykę po sekundzie, czyli leci sekunda - przerwa - leci sekunda - przerwa ...
- Słabo czytelna lista białych aplikacji lub nawet jej brak.
- Nie zawsze działa podwójne "tapnięcie" wybudzające ekran.
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Reklama

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez mrergie » 10 paź 2016, o 23:48

1. Nie wiem z czym masz problem, u mnie działa dobrze.
2. Tego problemu niestety w żaden sposób nie udało mi się rozwiązać, prawdopodobnie trzeba z nim żyć dopóki twórca nie znajdzie jakiegoś fixa, a trochę w przeszłości już właśnie w bluetooth w tym systemie grzebał bo problemy były jeszcze większe.
3. Co to są białe aplikacje? Ja chyba tylko kolorowe mam...
4. Czasami jak tryb Drzemki (Doze) z Androida 6 zaskoczy to nie zawsze załapuje kliknięcia, dopiero po kilku razach telefon się aktywuje. Chyba jedynym obejściem byłoby wyłączenie Doze (które domyślnie w tym systemie jest chyba i tak wyłączone).
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 10 paź 2016, o 23:56

1. Brakuje mi linijki z alfabetem, by moc przejsc migasem do wybranej literki
3. Chodzi mi o liste app, ktore nie sa zabijane z automatu lub podzas czyszczenia ostatnio uruchomionych.

I jeszcze takie tam ... nie dziala mi sprawdzanie/podpowiadanie pisowni oraz nie wiem gdzie odszukac liste appek uruchamianych podczas startu.

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez mrergie » 11 paź 2016, o 00:01

W kontaktach, po prawej stronie jest pasek przewijania który ułatwia przewinięcie do danej litery.

Do sprawdzania pisowni to zainstaluj sobie lepszą klawiatura, chociażby SwiftKey.

Aplikacje uruchamiane podczas startu: Ustawienia->Pamięć->Aplikacje uruchomione podczas rozruchu
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 11 paź 2016, o 21:32

Dzięki za podpowiedzi ...
Pasek przewijania, czyli wyświetlany alfabet, jak w MIUI, bardziej mi pasował. Klikasz na U i przechodzisz do U bez smyrania po ekranie.
SwiftKey zainstalowałem i usunąłem ... nie pasował mi układ znaków specjalnych. Będę bardziej się skupiał w trakcie pisania ;-)

Lista aplikacji do zabijania też lepiej ogarnięta jest w MIUI ... tu trzeba wejść w konfiguracja->ostatnio uzywane aplikacji->ukryte aplikacje
W sumie jeszcze nie wiem, czy apki po przejściu tel w uśpienie będą działały, czy po pewnym czasie się wyłączą.

Z innej beczki, temat nie poruszany wcześniej - Remote Control. Póki co lekka bieda ... mało urządzeń na pokładzie + kłopoty z uczeniem się komend.
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 12 paź 2016, o 10:54

W nocy zaś odkryłem, że Z7 MAX nie współpracuje po WIFI z kamerą Soocoo S70 ... niby się łączy, ale brak przekazu obrazu. Szkoda.
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez mrergie » 12 paź 2016, o 11:39

Na Resurrection Remix? Sprawdź uprawnienia aplikacji.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 12 paź 2016, o 11:58

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Uprawnien calkiem sporo jest wlaczonych ...
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez marx » 12 paź 2016, o 13:15

marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez SeventyThree » 12 paź 2016, o 19:56

Marx ... trochę spamujesz ... gdzie nie wejdę tam ten link ...

I pytanko, na którym ROMie Bluetooth dział naj, naj ...

I uwaga ... nie można zainstalować banku Pekao :-( "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez WIRUS » 12 paź 2016, o 23:25

Ile wam trzyma bateria? Wydaje mi się, że ZTE Grand S II o tej samej pojemności akumulatora wytrzymuje dłużej
WIRUS
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 gru 2015, o 16:16
Telefon:: HTC

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez zawel » 13 paź 2016, o 10:44

SeventyThree napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Na oryginalnym, tym 3.96. Zdaje się że na cm12.1 też nieźle ale na wszystkich innych zwłaszcza opartych na Androidzie 6.0 mam czkawkę w samochodowym bluetoothie. Ale niektórym działa dobrze, trzeba sprawdzać z urządzeniem.
SeventyThree napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ja miałem ten sam problem z Sygicem ale zainstalowałem ręcznie apk i działa bezbłędnie.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron