• Reklama

ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 5 gru 2016, o 16:39

Chyba ty.
Primo - dobrze rozeznałem temat i zawsze tak robię przed kupnem.
Secundo - w wypowiedzi wyżej padły zwroty: "ponoć" i "wg. relacji kolegów z forum" nic nie pisałem o własnej ekspertyzie. W dodatku, padły w odniesieniu do softu, z którym to przychodzi. Nikt nie pisał, że nie miałem już Nubii w łapach - gdyby tak nie było, to bym się nie napalał. A, że było to dawno, to rozeznaję temat od podszewki. Jakbyś czytał moje posty ze zrozumieniem, to nie wyciągałbyś mylnych wniosków.
Tertio - wyżej więcej pisałem o RN3Pro niż Nubii.

Założyłeś alterkonto, żeby to napisać, bo z głównego się wstydzisz?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 5 gru 2016, o 17:00

@up
nie karm trolla, szkoda nerwów...
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez mbskrk » 8 gru 2016, o 12:24

wracając w głównego problemu - u mnie niestety podobny problem z baterią... odłączam o ok 5 o ok 12 już po baterii, ok rozumiem, że mam dwie karty sim aktywne + kilka telefonów i smsów ale no bez przesady, co robić?
mbskrk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 07:27
Telefon:: galaxy s3

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez tomekz » 8 gru 2016, o 13:11

Jakie masz wgrane oprogramowanie?
Spróbuj np. tego - sam wgrałem i bateria trzyma ładnie, ok. 5 godzin SoT, tyle że używam 1 karty i raczej korzystam z wifi niż z danych mobilnych:
http://www.needrom.com/download/nubia-z7-max-nx505j/
tomekz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 15:54
Telefon:: Redmi 4x
ROM: Pixel Experience 8.1

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 8 gru 2016, o 15:05

Trochę powątpiewam czy w tam będzie polski. Większość tych romów nazywa się Multilanguage ale polskiego tam nie ma. Ja niezmiennie polecam cm12.1, dobijam na nim do 3 dni z tym że jedna karta SIM.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez mbskrk » 8 gru 2016, o 15:32

u mnie jest Resurrection Remix M v5 .7.4.- 20161112 - z takim wgranym ten telefon kupiłem
mbskrk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 07:27
Telefon:: galaxy s3

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez tomekz » 8 gru 2016, o 17:53

Z językiem jest faktycznie kłopotliwa sprawa, ale po dograniu morelocale instalowane aplikacje są już po polsku; faktem jednak jest, że to może przeszkadzać niektórym.
A Resurrecion Remix działa w porządku? Mam złe wspomnienia z CM; kiedyś na Galaxy S4 instalowałem i notorycznie coś nie działało.
tomekz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 15:54
Telefon:: Redmi 4x
ROM: Pixel Experience 8.1

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zjac » 8 gru 2016, o 20:46

tomekz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kurde nie straszcie, bo zamówiłem w BG i zapewniali mnie, że nie ma problemów z nim. Podobno ma "Original ROM. V. 3.9.6"
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 8 gru 2016, o 23:25

Jest jeszcze jeden temat o Z7 Max i tam koledzy zapewniają, że soft od BG jest ok. BG przysyła ponoć z oryginalnym softem Nubii. ResurrecctionRemix na pewno takim nie jest, więc tam sklep wgrał sam.
Natomiast CM12, to soft alternatywny, który można sobie wgrać samemu, bo jest to jeden z lepszych. Kolega @zawel zapewnia, że to jeden z bardziej dopracowanych ROMów, ale oczywiście wgrywać nie musisz. To jest alternatywa dla tych, którym nie starcza oryginalny soft.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zjac » 9 gru 2016, o 00:18

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



To dobrze,bo to prezent dla brata ;)
Czyli jak można sądzić wytrzymałość baterii będzie OK, bo w sumie to fabryczny soft.

Dzięki za info.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez mbskrk » 9 gru 2016, o 07:29

tomekz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Resurrection działa w miarę ok - zdarzyło mi się raz (od tygodnia użytkuję tel.) reset telefonu po włączeniu aparatu ale to jednorazowa akacja + niestety ta nieszczęsna sprawa z bateria przez która nie mam wyjścia muszę coś innego zainstalować.
mbskrk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 07:27
Telefon:: galaxy s3

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zjac » 10 gru 2016, o 23:00

mbskrk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Resurrection działa w miarę ok - zdarzyło mi się raz (od tygodnia użytkuję tel.) reset telefonu po włączeniu aparatu ale to jednorazowa akacja + niestety ta nieszczęsna sprawa z bateria przez która nie mam wyjścia muszę coś innego zainstalować.


Gdzie kupowałeś i dlaczego nie reklamujesz problemów z baterią ?
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości