• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez adamg89 » 6 sie 2014, o 10:15

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dziękuje za nazwanie mnie "baranem" pisząc jakość chodzi mi o jakość wykonania czy nic się nie odkleja i odbarwia a wcześniej ktoś już powiedział że można wyregulować mechanizm i nie będzie się spieszyć
adamg89
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 cze 2014, o 13:11
Telefon:: brak

Reklama

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 6 sie 2014, o 10:20

W kwestii wyglądu wszystko było ok nawet bardzo tylko ten mechanizm
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez mar76ek » 6 sie 2014, o 10:40

Z chinskich zegarkow to Parnis lub SeaGull, ale to kwoty znacznie wyzsze od tych, ktore podajecie w tym watku.

Wysłane z mojego ifiveX2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
mar76ek
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 22:25
Pochwały: 5
Telefon:: JY-G4S

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez KarlosW » 6 sie 2014, o 12:27

Ja swoje ww polecam i jakościowo i jak na razie "trwałościowo". Mam je od 2-5 miechów.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez filozof71 » 6 sie 2014, o 12:38

adamg89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dziękuje za nazwanie mnie "baranem" pisząc jakość chodzi mi o jakość wykonania czy nic się nie odkleja i odbarwia a wcześniej ktoś już powiedział że można wyregulować mechanizm i nie będzie się spieszyć


Sory, nie znałem od tej strony ludzi. Snob, baran, wszystko jedno, jeśli ktoś kupuje zegarek dla wyglądu a nie po to żeby dobrze pokazywał czas.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez victor44 » 6 sie 2014, o 13:18

ludzie moze przestalibyscie sie obrazac, chyba ten temat ma inne przeznaczenie, niz wytykanie co kto kupil czy chce kupic. Jego sprawa co chce nosic, niech sobie i zegar z kukulka nosi. Zegarek ma sie podobać i ma dobrze sluzyc, chyba kazdy dobrze pokazuje czas, kilka sekund w te czy we wte roznicy nie robi czym to jest wzgledem wiecznosci ;)
victor44
AKTYWNY
 
Posty: 259
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 16:11
Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez mentorkmk » 6 sie 2014, o 15:07

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dziękuje za nazwanie mnie "baranem" pisząc jakość chodzi mi o jakość wykonania czy nic się nie odkleja i odbarwia a wcześniej ktoś już powiedział że można wyregulować mechanizm i nie będzie się spieszyć


Sory, nie znałem od tej strony ludzi. Snob, baran, wszystko jedno, jeśli ktoś kupuje zegarek dla wyglądu a nie po to żeby dobrze pokazywał czas.


poważka?? idac tym tropem masz same martensy itp buty, bo ja swoich w ciagu 17 lat nie zdarlem wiec to jedyne sluszne buty??
toz ludzie kupuja rzeczy albo zeby byly niezawodne, albo bo im sie podobaja, co w tym zdroznego i czemu mieliby byc baranami albo snobami nie rozumiem, to samo tyczyloby sie tez telefonow, nie wszyscy maja ajfony pomimo ze to najlepsze sluchawki, sa towary ktore sa wart swojej ceny, i takie ktore nie, kazdy moze sobie chyba nabywac co mu sie podoba
i tak jak kolega wyzej, wydaje mi sie ze o zegarkach mozna pogadac a nie dlaczego kto co kupuje
@karlosw, Ty miales weide, dobrze to kojarze??
Avatar użytkownika
mentorkmk
AKTYWNY
 
Posty: 376
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 22:42
Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR
Góra

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez KarlosW » 6 sie 2014, o 15:40

mentorkmk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak. wydaje mi sie, że dobra firma. Kimio ma żona dwa, czekam na kolejne dwa.. Teżwydają się ok choć mogłyby być ciut cieńsze.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez mar76ek » 6 sie 2014, o 20:07

Panowie, przeniescie te pyskowki na poziom prywatnych wiadomosci. Nikt poza wami nie musi tego czytac w ogolnym watku.

Wysłane z mojego ifiveX2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
mar76ek
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 22:25
Pochwały: 5
Telefon:: JY-G4S

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez eteri » 6 sie 2014, o 20:08

mar76ek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



no właśnie, a to był taki mily do poczytania temat.. :)
Avatar użytkownika
eteri
AKTYWNY
 
Posty: 264
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 20:48
Lokalizacja: far far away
Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez xeii » 6 sie 2014, o 20:15

Panowie a wiecie gdzie mogę kupić ORYGINALNEGO G shocka na zagranicznej stronie taniej niż w Polscę? Bo na aliexpress widzę same tandetne podróby :(
xeii
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 19:13
Telefon:: samsung

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez dejf34 » 6 sie 2014, o 23:22

Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać ponieważ jestem tu nowy i mam troszkę pytań do bardziej doświadczonych kolegów w zakupach na Aliexpress,liczę na Waszą pomoc :-)

Oto dwa linki do zegarków nad którymi się zastanawiam odnośnie zakupu:

http://www.aliexpress.com/item/New-AR58 ... 03236.html

http://www.aliexpress.com/item/New-EQW- ... 42991.html

Pierwszy to Emporio Armani natomiast drugi Casio Edefice.

Oto moje pytania:

1.Cena jak na fejki dosyć wygórowana i myślę że będą dobrej jakośći,jak myślicie,będzie w nich działał chronograf,czy wygląd bardzo będzie odbiegał od oryginału,czy mechanizm itp będą jakimś badziewiem za parę groszy czy na w miarę przyzwoitym poziomie jak na podróbę w tej cenie oraz czy faktycznie wystawiają jakąś tam gwarancję,certyfikaty itp?

2.Chcę zamówić zwykłą paczką,czas oczekiwania to około miesiąca,z tego co się orientuję celnicy chyba troszkę mniej sprawdzają takie paczki a bardziej paczki kurierskie,czy trzeba prosić sprzedającego aby paczkę wysłał jako gift i obniżył jej wartość czy oni już raczej wiedzą "co z czym się je" ? :mrgreen:

3.Jakie mam szanse że paczka spokojnie do mnie dojdzie bez problemów z celnikami oraz czy jeśli ją sprawdzą co wtedy? Opłacam cło itp czy walą mi jakąś karę niszczą lub odsyłąją zegarek do sprzedawcy?

Sorry za takie długie wywody :-P Proszę o odpowiedzi na te pytania jeśli ktoś jest zorientowany,z góy dziękuję. :-)
dejf34
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 22:59
Lokalizacja: Biała Podlaska
Telefon:: Lenovo P780

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości