• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez pf05 » 4 lis 2016, o 20:47

mily4 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Widzę że mamy inna definicję pomocy.
Cała strona topicu zawalona Twoim pytaniem, odpowiadam ja, odpowiada ktos tam podrzucajac linki a Ty wybrzydasz. Bo to dh a nie aliexpres, bo to nie bransoletka, zamiast zapytac jednego czy drugiego chinczyka o to czy ma z bransoletą. Moze jeszcze zapytac za ciebie? A moze jeszcze podaj adres to zaplace i ci zamowie? heh, nie rob z siebie pierdoły.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez MikeM » 4 lis 2016, o 22:50

yzedef napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Za 150$ spokojnie kupisz... sam mechanizm - azjatycki klon VJ7750 kosztuje w detalu właśnie w granicach 150$.

Z solidnością też może być różnie. Ze względu na wysoki stopień komplikacji automatycznego chrono sporo zabulisz w razie awarii.
Ten zegarek to nie jest 1:1 z oryginałem. Nie ma czegoś takiego.

A co do kwestii podróbki zegarka - oryginalny kosztuje 30kzł więc jest wysokie prawdopodobieństwo że rozmówca czy ktokolwiek zorientuje się że zegarek to imitacja... a wtedy, no nie wiem, w niektórych kręgach taka osoba jest spalona.
Jak Ci się znudzi to co z nim zrobisz? Odsprzedasz podrobiony zegarek? Po użyciu nadaje się toto do śmietnika, nawet nie bardzo na części, bo mechanizm jest sygnowany jako TAG.

Jest sens kupować podróbkę za blisko 1kzł? Do takiej kwoty można znaleźć fajny, prawdziwy zegarek który będzie oryginalny (marki japońskie) , albo będzie nawiązywał do drogich zegarków szwajcarskich, ale jednak pod własną marką (np. Parnis).
Avatar użytkownika
MikeM
 
Posty: 175
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 13:36
Pochwały: 7
Telefon:: Asus Zenfone 5 2/16

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez yzedef » 4 lis 2016, o 23:07

Rozumiem, 30kzl nie wydam na zegarek.. ba nawet 5kzl nie wydam bo szkoda mi na takie rzeczy kasy. Kupując podróbkę nie myślę nad tym czy ją później sprzedam... idzie to w koszty chwilowej zachcianki i tyle. Zarabia się kasę aby wydawać ja na pierdoły i przyjemności :). Dogadałem się w końcu z jednym sprzedawcą i namówił mnie na taki model: CV2A10.BA0796
Mam już tissota z chin kopie PRC 200 z mechanizmem ETA, chodzi od 3 lat z dokładnością co do sekundy.
yzedef
 
Posty: 116
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 20:19
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez pf05 » 4 lis 2016, o 23:54

@MikeM, ciekawy post. Generalnie się z nim zgadzam w całości.
@yzedef, całkowicie rozumiem tok rozumowania :) bo to samo robiłem swego czasu. heh :P mam chyba wszystkie chinskie bestsellery Seamastery, Uboaty, Bell-Rossy itd. Niby każdy automat, niby kazdy ok, no ale w kazdym coś. Omega - cos sie poluzowalo, nie dziala wahnik dobrze, wstyd mi do zegarmistrza zanieść. Z Uboatem wlasciwie wszystko gra tylko rezerwa chodu działa tak jakby jej nie było. Z B&R tez coś było nie tak bo w nim nie chodzę, nie pamiętam już co. Kady tzw "lepsiejsza replika" powyżej 80$. Po 4 czy 5 z kolei auomatem chinskim juz sie z nich wyleczylem.

Kupuję ostatnio same modowe kwarce jako taką o, fanaberię, na ali. A automaty jakoś pokochałem stare Orienty, ruskie wynalazki z historią itd. I to sobie czasem sprawiam. I mimo wieku, to faktycznie chodzi.

Swoją drogą wie ktos jak to jest faktycznie z tymi Armanimi? Bo to kwarce, podobno w Chinach robione nawet te sklepowe, porównywaem ze sklepowymi właśnie no i kurde 1 do 1. Dokladnie to samo.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez yzedef » 5 lis 2016, o 01:10

Rozumiem cię bo mam teścia który uwielbia właśnie takie zegarki automaty oraz restauruje hobbystycznie również stare wiszące. Ja akurat gustuję w quartzach i to co zamówiłem to jest właśnie taki, taki sam jak PRC200. Ten Chińczyk co wczoraj zamówiłem TAG-a odradził mi automat calibre 36 ponieważ ma klientów którzy skarżą się że często trzeba korygować czas w nich. Może z wiekiem mi przyjdzie potrzeba zakupienia jakiegoś oryginału :). Właśnie przeglądałem allegro i TAG-a używanego można już wyrwać za kilka tys. :).
yzedef
 
Posty: 116
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 20:19
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez krzysbb » 5 lis 2016, o 11:15

Który to majfrend CI tak odpisuje?
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ibkisiel » 5 lis 2016, o 12:34

To się pochwale bo zadowolony jestem. Zakup u Villego - WhatsApp/PayPal - zapłacony 08.09.2016 - dotarło 05.10.2016 (traking pokazywał, że paczka była w Polsce już 27.10.2016). http://pokazywarka.pl/omega-5/
ibkisiel
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 07:10
Telefon:: lenovo A820

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez pf05 » 5 lis 2016, o 13:01

krzysbb napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Abel tak ładnie pisze.Z info o mechanizmach itd, na pewno jeden z najbardziej komunikatywnych, przy czym serwis jest zawarty w trochę wyższej cenie. O ten https://www.facebook.com/ji.abel.3?fref=ts

@ibkisiel: bardzo ładnie wygląda, mam to samo właśnie tylko z pomarańczowym bezelem i na bransolecie. Oby Ci dzialall dłużej niż mnie :) No ale wygląda ekstra. Lepiej niż mój z tym paskiem zdecydowanie.
Z automatami swego czasu wlasnie sobie tak wykminiłem ze im mniej ma dodatkowych tarczek, tym większa szansa ze bedzie działał dłużej, bo mechanizm prostszy

Autor postu otrzymał pochwałę
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez yzedef » 5 lis 2016, o 16:37

Tak dokładnie to abel tak jak kolega wyżej podaje, zakup w jego sklepie internetowym przez ali a kontakt z abelem przez komunikator na fb. dla mnie te kilka dolców więcej to pikuś. Ważne aby kupić coś dobrego ze wsparciem.
yzedef
 
Posty: 116
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 20:19
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez zielony14 » 7 lis 2016, o 12:28

znalazłem fajny zegarek hublot HB26, w dobrej cenie, myfriend na aukcji sprzedaje patyczki higieniczne .

Cena 16$

Obrazek

Link do płatności (tylko tego modelu)
https://www.aliexpress.com/item/Micro-B ... 28465.html

Katalog
http://v.yupoo.com/photos/zelandwatch/albums/

Więcej zdjęć hublota
http://v.yupoo.com/photos/zelandwatch/albums/42814133/
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez saroo » 7 lis 2016, o 12:48

Dziwnie niskie te ceny
saroo
 
Posty: 128
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 17:27
Pochwały: 3
Telefon:: LeTV

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez qkiz_xt » 7 lis 2016, o 13:15

A co się stało z zegarkami typu rolex na ali?
qkiz_xt
 
Posty: 97
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 22:52
Pochwały: 1
Telefon:: STAR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama