Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez faraon20 » 5 wrz 2014, o 15:11

Już nie przesadzaj. Na szybko spojrzałem i myślałem że cytował kogoś innego a cytował sam siebie.
Wracając do tematu Tag'a - bontek pisał o tym że w tym za 70 dolarów działają wszystkie tarcze - niestety ja zamówiłem ten model (tyle że na pasku, ale koperta ta sama) i nie działały. Jedynie po naciśnięciu przycisku przeskakiwały troszkę, tak jakby imitacja że naciszkasz przycisk i wskazówka się rusza.
Jak dla mnie lipa.

Co do Sharka to już się czaiłem na kupno ale bałem się że nie będzie wszystko działać a sprzedać będzie ciężko taki zegarek :)
faraon20
 
Posty: 136
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez lukaszek36 » 5 wrz 2014, o 18:23

lukaszek36
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 10:20
Telefon:: Samsung

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tranc » 5 wrz 2014, o 18:28

lukaszek36 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podróbka Panerai Luminor, który chodzi ogólnie za około 30 tysięcy. Po takiej cenie myślę, że można się już spodziewać całkiem porządnej jakości wykonania. Sprzedawca zaufany :)
tranc
AKTYWNY
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lip 2014, o 20:01
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 5 wrz 2014, o 18:34

To replika pamerani jeśli nazwy nie przekręciłem było ostatnio w programie jak to jest zrobione ceny ok 30tys
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bontek » 5 wrz 2014, o 18:43

faraon20 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Lipa to jest kupowac Curren, Sharki i inne Pagani i placic 30-50 USD :)))

Po pierwsze jakbys doczytal uwazniej to zobaczylbys ze napisalem ze Tag QUARTZ a nie automat - taki jest w oryginale i tutaj wskazowki dzialaja normalnie. Zalezy tez jakie chcesz miec zapiecie, bransolete itp...wszystko kosztuje..taki jak oryginalny buckle clasp to koszt okolo +20 USD do ceny z aukcji (zazwyczaj w cenie 70usd daja marnej jakosc zapiecie)...I TAK MOZNA JESZCZE KILKA DOLAROW DOLICZYC...

Wszystko zalezy od modelu ale tu juz sie trzeba znac a widze ze nie wszyscy maja pojecie jak
zegarek pracuje w oryginale (tez sie do konca nie znam) ale przez zakupem przestudiuje wszystko na temat danego modelu by nie bylo lipy po zakupie - wazne ile chcesz wydac i co miec...a gusty klientow sa rozne :)
Jedni chca zegarek za 40 USD zeby "wygladal" inni chca dac 500 usd zeby wygladal i pracowal jak orginal :)

P.S.
I gwarantuje Ci, ze jak kupisz np ten z tego linku co podalem wczesniej www.aliexpress.com/item/New-Day-Date-quartz-Men-s-Watch-CV2A10-BA0796-CV2A10-BA0796-Grents-Wristwatch/1688679314.html)
to wszystkie wskazowki beda dzialaly jak trzeba :)

A jak kupisz tutaj z ktoregos linku co podalem ponizej to bedziesz mial lipe :))) trzeba wiedziec co kupowac, jak ma wygladac tarcza itp itd
http://www.aliexpress.com/item/New-Day- ... 89694.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Day- ... 45015.html

http://www.aliexpress.com/item/Automati ... 23363.html
bontek
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 21:03
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 5
Telefon:: Bratek

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bontek » 5 wrz 2014, o 18:56

lukaszek36 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Spoko :) bralem pare razy. Teraz wychodza ze zlotym mechanizmem openheart (wczesniej byly srebrne) a w oryginale sa czarne. Wiec te ciemno zloty kolor wyglada lepiej niz jasny srebrny ale zreszta nikt do koperty ciagle nie zaglada. Ogolnie bardzo ladna replika super wykonana na dobrym mechanizmie
bontek
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 21:03
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 5
Telefon:: Bratek

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bontek » 5 wrz 2014, o 18:59

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Panerai Ceramica Pam441 :)
A dokladnie Panerai Luminor GMT 1950 3 Days Ceramica PAM441 :)
bontek
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 21:03
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 5
Telefon:: Bratek

Re: Odp: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez lukaszek36 » 5 wrz 2014, o 19:32

bontek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Panerai Ceramica Pam441 :)
A dokladnie Panerai Luminor GMT 1950 3 Days Ceramica PAM441 :)

Co to jest to ja wiem.
Chodziło mi raczej o to, czy jest tak dobrze wykonany, że zegarmistrz zauważy (albo nawet nie) że to podróbka dopiero jak otworzy zegarek.
lukaszek36
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 10:20
Telefon:: Samsung

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bontek » 5 wrz 2014, o 19:37

Bardzo dobrze wykonany. Jesli masz dobrego zegarmistrza ktory wiee te modele mialy z tylu czarny mechanizm a nie srebrny lub ciemno zloty to od razu sie skapnie. Jesli tego nie wie to dopiero jak sie dostanie do srodka i podlubie, poduma czy posparawdza co i jak itp :) w moim Panku wisi Valjoux 7750 i zegarmistrz mial trudnosci by stwierdzic jednoznacznie ze to replika :)
Zreszta nie kupuje zegarka dla zegarmistrza tylko dla siebie bo mi sie podoba i tyle :)
bontek
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 21:03
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 5
Telefon:: Bratek

Re: Odp: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez lukaszek36 » 5 wrz 2014, o 20:41

bontek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wiadomo, ale nie chcę dać 600 zł za zegarek, który spóźnia się 3 sekundy na tydzień, więc pytałem o jakość.
Choć chyba raczej poszukam jakiegoś PAM 505.
lukaszek36
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 10:20
Telefon:: Samsung

Re: Odp: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez wojciul » 5 wrz 2014, o 21:05

lukaszek36 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam takiego i nosze od jakis dwoch miesiecy, ale z ceramiczna branzoleta... Zegarek bardzo ladnie wykonany, mocna dbalosc o szczegoly, np branzoleta kazdy element ma skrecany na srubki a nie na wciskane tulejki... Mechanizm pieknie wyglada od spodu, a co do jego dokladnosci, to trzeba go sobie poprostu wyregulowac i po sprawie... Ja od kupna nie mam na to czasu, ale mi tam chwile moze sie spieszyc... Jakby co to swojego niedlugo bede sprzedawal, bo mam cos innego na oku...

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
wojciul
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 18:46

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez mentorkmk » 5 wrz 2014, o 21:12

ja wiem ze on nie bedzie chodzil idealnie i pewno male wskazowki nie beda dzialac
http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 61986.html
ale wlasnie, skad wiadomo ze nie beda, przeciez w aukcji nie ma o tym ani slowa
Avatar użytkownika
mentorkmk
AKTYWNY
 
Posty: 376
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 22:42
Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron