• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez paralityk » 20 sie 2014, o 15:31

snykee: świetna robota - dobra ściągawka, pewnie sporo osób skorzysta. Jeśli znajdziesz czas opisz może czy miałeś jakieś przygody z UC zamawiając markowe zegarki zrobione innym producentem ;)

Chciałbym zobaczyć minę celnika otwierającego losowo wybraną przesyłkę wyjmującego z zawiniętego w folię rolexa za kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych ;)
paralityk
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 21:28
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez snykee » 20 sie 2014, o 15:44

Nie miałem nigdy problemu. Raz miałem paczkę otwartą przez UC, nie pamiętam tylko co, chyba Ray Bany. Otworzono, zamknięto i przyszła do mnie ;)
Zawsze zamawiam zegarki bez pudełek, teraz zamówiłem Armaniego z pudełkiem. Jak mi zatrzymają, to nawet nie próbuję o to walczyć. 150 zł nie warte latania.

Powiem tak.
Zegarki znanych szwajcarskich marek będą na pewno gorzej wykonane niż oryginalne. Tu płaci się jednak za jakość i prestiż.
A zegarki typu diesel, armani, czy kors? Zegarki kosztują od 600zł do ponad 2500zł. Cena na Ali jest adekwatna. Te zegarki powstają w chinach, nie oszukujmy się. Jak pisałem zegarki Korsa, to tandeta. Warta te 15$, Armani, tak to są zegarki warte 200, 300 zł. A Diesel? może 100 zł bym dał. Adekwatną cenę do jakości mają np. Tissoty (ok. 1000zł) oraz Casio.

Czemu nie warto kupować Casio na Ali? Za fajnego Casio Edifice w sklepie trzeba zapłacić ok. 500 zł. Fakt, nie jest to 150 zł, ale mamy gwarancję, a zegarek wymienimy jak się nam znudzi. Swojego Casio mam od 12 lat. Ile można?
Ostatnio edytowano 20 sie 2014, o 15:58 przez snykee, łącznie edytowano 1 raz
snykee
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:56
Pochwały: 8
Telefon:: SGSII

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez basa » 20 sie 2014, o 15:54

Najlepsze i tak beda zawsze komunijne zegarki z melodyjka :)

Obrazek

oraz stare dobre plasticzki

Obrazek

Łezka sie w oku kręci , na ali takich już nie chcą sprzedawac :/ Tylko jakies armani lacosty i inne ze jezyk połamac przy wymowie :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 20 sie 2014, o 15:59

Ja na komunię dostałem ruską czajkę ale byłem zły....
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez Gravis » 20 sie 2014, o 16:06

basa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!




Nie wiem o czym gadasz... zegarki nadal w sprzedaży i mają się dobrze..

Zamawiał ktoś klasyka? ;P

http://www.aliexpress.com/item/wholesal ... 06641.html
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez paralityk » 21 sie 2014, o 00:48

dzisiaj trafiłem na taki zegarek (lubię sobie popatrzeć na zegarki):
http://www.aliexpress.com/item/Kassaw-S ... 73194.1599
a kilka stron wcześniej ktoś pytał o ten zegarek:
http://www.aliexpress.com/item/DOM-sapp ... 41389.html
Co o tym myślicie? ja lekko zdziwiony byłem ale poszperałem i akurat kassaw produkuje kopie zegarków Omega, Armaniego tak jak i zresztą DOM tyle że swoje kopie sygnują swoją nazwą.
paralityk
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 21:28
Telefon:: Samsung

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez faraon20 » 21 sie 2014, o 08:40

snykee napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

niestety 500 złotych za zegarek to sporo przy naszych zarobkach a przynajmniej przy moich. Jeżeli mam wydać 1/4 pensji na jeden zegarek to mi trochę szkoda. Jednak to 150-200 złotych to są kwoty realne jakie te zegarki są warte.
Sam na ali zamówiłem już kilka zegarków Edifice i zarówno pod względem jakości jak i wykonania są okej. Nie ma bardzo do czego się przyczepić. Kupowałem u różnych sprzedawców i mam wrażenie że te zegarki pochodzą z jednego źródła.
faraon20
 
Posty: 136
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tatagenek » 21 sie 2014, o 09:01

Mam pytanie do kolegi faraon 20 .podobno zamawiałeś Casio eddifice
Szukam takiego w którym działa solar panel i radio Control . Czy może
spotkałeŝ się z takim modelem ?
Wymazane na JAJU
Avatar użytkownika
tatagenek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 10:53
Lokalizacja: starachowice
Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu g3c
ROM: stock

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez Gravis » 21 sie 2014, o 10:17

Fajnie jakbyście wklejali linki do aukcji i pokazywali real foto zegarków zamówionych z Chin. Bo na tych zdjęciach z ali ciężko się je ocenia i trudno coś wybrać
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez KarlosW » 21 sie 2014, o 12:26

Ma ktoś taki zegarek?
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez faraon20 » 21 sie 2014, o 14:46

tatagenek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety nie zamawiałem takiego modelu.
Z Edifice zamawiałem 539d, 550d, EFR523BK.
+ zamawiałem Tag Heuer mechaniczny ale jakość grubo średnio. Na razie jestem w pracy więc nie mam jak wysłać fotek, ale fotki mam prawie każdego zegarka który miałem także wstawie je do tego wątku.
faraon20
 
Posty: 136
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez dejf34 » 21 sie 2014, o 15:21

http://www.aliexpress.com/item/New-Mode ... 95404.html


witam,co użytkownicy myślą o tym Dieslu? za 100$ warto,wg mnie wygląda naprawdę fajnie a nie jakaś tandeta,chciałbym go razem z pudełkiem itp,dogadałem się z chinolem że gdy celnicy zatrzymają to go odeślą a ja otrzymam zwrot kasy z ali.

Jak to jest z tym ali?
Gdy zatrzymają i odeslą towar moje pieniądze na ali przepadają czy mogę się ubiegać o zwrot i mi oddadzą?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz,bardzo mi na tym zależy bo nie wiem czy zamawiać.
dejf34
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 22:59
Lokalizacja: Biała Podlaska
Telefon:: Lenovo P780

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama