• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mashun » 21 sty 2015, o 22:52

I to bardzo rozsądna decyzja ;-)
mashun
 
Posty: 67
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 22:44
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi 1S

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez olegunar » 21 sty 2015, o 22:53

ALEX-77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chiński IWC będziesz miał? :D Ładny zegareczek, ale nie dałbym za zegarek ponad 20 kafli, a tym bardziej nie kupował podróbki żeby zaimponować innym, bo jak to by wyglądało? Można to porównać do np. "bezdomny z Rolexem na nadgarstku", "sąsiad wysiada z malucha, a na ręce nosi zegarek za ponad 20 k". :) Jak dla mnie zbyt mocno czuć, że podróba. Trochę bym się wstydził. Nosząc podróbę zegarka do 5 tysiaków jeszcze ludzi można w konia zrobić. Wszystko zależy od stanu majątkowego właściciela zegarka, bo nie każdemu drogi zegarek pasuje jak wozi się np. polonezem hehe Z drugiej strony jak ktoś jest majętny to stać go na oryginał i nie narażałby się na wstyd, bo przecież ktoś może wyczaić, że to podróba. Inna opcja to kupowanie podrób dla samego wyglądu i nie przejmowanie się opinią innych.
olegunar
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:19
Pochwały: 1

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 21 sty 2015, o 23:18

olegunar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chiński IWC będziesz miał? :D Ładny zegareczek, ale nie dałbym za zegarek ponad 20 kafli, a tym bardziej nie kupował podróbki żeby zaimponować innym, bo jak to by wyglądało? Można to porównać do np. "bezdomny z Rolexem na nadgarstku", "sąsiad wysiada z malucha, a na ręce nosi zegarek za ponad 20 k". :) Jak dla mnie zbyt mocno czuć, że podróba. Trochę bym się wstydził. Nosząc podróbę zegarka do 5 tysiaków jeszcze ludzi można w konia zrobić. Wszystko zależy od stanu majątkowego właściciela zegarka, bo nie każdemu drogi zegarek pasuje jak wozi się np. polonezem hehe Z drugiej strony jak ktoś jest majętny to stać go na oryginał i nie narażałby się na wstyd, bo przecież ktoś może wyczaić, że to podróba. Inna opcja to kupowanie podrób dla samego wyglądu i nie przejmowanie się opinią innych.

O co ci chodzi gościu ? nie CHINSKI bo się boję że mnie celnicy złapią i do więzienia zamkną :lol: , stać mnie na oryginał wiesz bo jestem mega bogaty i dlatego siedzę na tym Chińskim forum tak jak ty wiesz. A jak kupię to będę szpanował oryginalnym zegarkiem po mieście a w drugiej ręce będę nosił to oryginalne pudełko z certyfikatem po nim, żeby takim jak ty co będą sprawdzać czy aby oryginał miał jak to udowadniać !! kolego to że masz smaka na brandowany zegarek z Alika a boisz się kupić to twój problem ,ale nie musisz się tak frustrować ,poproś może kogoś na forum żeby wziął na siebie to ogromne ryzyko i ci kupił jakiś sikor.
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez olegunar » 21 sty 2015, o 23:58

Dlaczego tak się unosisz "gościu"? Przecież nic złego nie napisałem, a przede wszystkim nie chciałem Cię obrazić. Po prostu zastanowiłem się i uważam, że nie warto kupować podrób tak drogich zegarków, bo to nie pasuje. To jest moje odczucie i w żadnym wypadku nie pisałem o Tobie. Prawda, że trochę się boję, ale jak już napisałem "nie warto kupować podrób tak drogich zegarków" w moim przypadku.
Jak wiele razy na tym forum radzono "Jak masz podróbkę to nie odpisuj na list, a oni odeślą do Chińczyka. Nie opłaca im się wszczynać śledztwa za jedną podróbkę, którą ktoś kupił dla siebie". Jak już zatrzymają podróbę, przyzna się do niej, otworzą paczkę to można później po sądach się ciągać, ale jak logo w aukcji było niewidoczne to raczej nie wygrają takiej sprawy.

Jeszcze raz zaznaczam, że pisałem o swoich odczuciach. Jakbym wyszedł do znajomych z podróbą zegarka za ponad 20 k to głupio by mi było, bo na taki zegar mnie nie stać. Może Ty obracasz się w towarzystwie, gdzie ludzie noszą zegarki za duże pieniądze i nikt na to nie zwróci uwagi, albo Twoi znajomi nie znają się na zegarkach. To Twoje pieniądze i masz prawo je wydawać jak Ci się podoba. Swoją drogą można sobie kupić taki zegarek, wyjechać do innego miasta na "siksy" i szpanować hehe Jeszcze wypożyczyć jakieś bardzo drogie auto i poprosić kumpla by udawał osobistego kierowcę. Muszę nad tym pomyśleć ;-)

Parnisy są ładne, tanie i dość znane. Również można kupić jakiegoś orienta, seiko. Myślę, że do 700 zł da się coś ciekawego wyrwać co będzie pasowało do mojej osoby i stanu majątkowego. :-) Z Ali miałem Armaniego, który był zapewne podróbą, ale jakość wykonania bardzo dobra, mechanizm identyczny jak w oryginale. Można rzec, że oryginał z Chin ;-) bo jak inaczej to nazwać skoro specjaliści nie mogą poznać czy to podróba. Ładny zegarek modowy, ale niby mechanizm mało żywotny. Później kupiłem dwa zegarki Weide i jeden zatrzymali. Pomimo, że wysłałem papierki, zdjęcie z aukcji itp. to paczkę otworzyli hehe, a jakby Armani tam był to już miałbym pewnie problem. Parę dni temu przyszedł do mnie Chiński zegarek Skmei :-> tani, bo coś około $10 i po 24h poszedł do przodu o 2 sekundy. Wziąłem go do biegania. Ogólnie ładny.

ALEX-77 na przyszłość nie denerwuj się tak, a przeczytaj dwa razy post i zastanów się czy dana osoba pisząc go chciała Cię obrazić. Ja jedynie opisałem swoje odczucia, a Ty się zagotowałeś :-/ Mógłbym spróbować przeanalizować Twoją osobę i powody dla których tak się zdenerwowałeś, ale nie chce mi się, no chyba że zapłacisz. :-D

Podejrzewam, że na tym forum przebywają różni ludzi. Pewnie jest wielu importerów szukających produktów, bo może akurat jakiś użytkownik wspomni o czymś, da link i okaże się to świetną niszą i sprowadzi towar za 300 000 zł. Czy chiński zegarek bierzesz zapytałem całkiem poważnie. Nie znam stanu Twojego konta, nie wiem kim jesteś i nie chcę wiedzieć. Tak samo Ty o mnie nic nie wiesz. Może mam 12 lat, a Ty się złościsz niesłusznie na dwunastolatka i tym samym przykrość mu sprawiasz. :->
Pozdrawiam i nie spinaj się tak.

Autor postu otrzymał pochwałę
olegunar
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:19
Pochwały: 1

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez wooks » 22 sty 2015, o 00:19

adimg19 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też się na niego czaję, chociaż waham się miedzy wersją z metalową bransoletą a czarnym, gumowym paskiem z filmu.


Bransoleta dużo lepsza, wygląda naprawdę drogo a na plastiku to tak średnio ;)
wooks
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 21:40
Telefon:: Nexus 4
ROM: Android 5.0

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez sokolow » 22 sty 2015, o 10:36

olegunar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


dołożyłbym jeszcze do tych marek Citizena. za 700zł można mieć solidny zegarek automatyczny tych firm, których jakość wykonania jest lepsza niż podrób. będą chodzić lata, aczkolwiek nie będą tak "fajne i modne".
sokolow
 
Posty: 77
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 13:44
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez momores » 22 sty 2015, o 13:16

Koledzy może ktoś z fotki poniżej rozpozna co to za rodzaj mechanizmu, siedzi on w zegarku takim jak na tej aukcji http://www.aliexpress.com/snapshot/6307 ... 9463475937
Obrazek
momores
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 21:34
Telefon:: HTC

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez norbi123 » 22 sty 2015, o 13:22

Proszę o pomoc w znalezieniu tego zegarka https://www.dropbox.com/s/91c8rnzzvfw09 ... a.jpg?dl=0. przez chwile znalazlem go na jednej aukcji i rozmawialem ze sprzedawca ale potem zamkneli aukcje i nie moge go teraz odszukac. Może ktoś wiec co trzeba wpisac w wyszukiwarce albo podrzuci linkiem?
norbi123
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 11:11
Pochwały: 1
Telefon:: GOCLEVER

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez existe » 22 sty 2015, o 14:19

jezeli pamietasz sprzedawce - to wyslij mu zdjecie na maila i pewnie sie dogadacie
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez fake4r » 22 sty 2015, o 14:24

momores napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zapytam ojca pod wieczór, może będzie wiedział, on się zna na tym :)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez coobah » 22 sty 2015, o 14:56

norbi123 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Proszę:

http://www.aliexpress.com/item/2014-New ... 34878.html
Avatar użytkownika
coobah
 
Posty: 153
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 10:12
Pochwały: 6
Telefon:: GALAXY A5

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 22 sty 2015, o 15:28

Polecam drivera ny 0040 [WINKING FACE]
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości