• Reklama

Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez Azael » 30 sty 2018, o 21:02

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie bądź takim cwaniakiem, żebyś jeszcze w obie garści nie płakał.
Jest pierdylion razy o tym pisane.
Pierwszy lepszy temat
https://forumprawne.org/prawo-gospodarc ... arowy.html
I jak ktoś wspomniał wprowadzenie do obrotu to nie tylko handel, wystarczy że w urzędzie celnym chcesz się do niego przyznajesz. Wiesz co to świadome kupowanie podróbek? Piratcwo też nie jest karalne do czasu

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nikt cię tu nie musi uświadamiać, nie chcesz to nie wierz idź do prawnika to się dowiesz co jest jak ktoś świadomie kupuje podróbki i jak nawet zaprzecza jak łatwo się mu to udowadnia.
To że jesteś polskim cebularzem i nie znasz się na prawie to nie znaczy że jesteś ponad nim

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez marcoos1 » 30 sty 2018, o 21:35

Powiem, że ciężko udowodnić, że kupujesz buty i nie znasz marki adidas. Sam autor napisał, że na aukcji były wszystkie logo więc wiedział co kupuje i nie wmówi, że kupował grzebienie lub klapki kubota a sprzedający mu wysłał podróbki adidasów
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez swiezak82 » 30 sty 2018, o 21:40

@Azael
Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wskaż gdzie napisałem o świadomym kupowaniu podrobionego towaru. Napiszę to jeszcze raz i najważniejszy wyraz z wielkiej litery, może to jakoś uda Ci się zrozumieć.
Chodzi mi o zakup podrobionego towaru NIEŚWIADOMIE.
Widać jednak, że jesteś ograniczony. Jak kupiłbys nieświadomie podróbke i zapłacił za to karę. Brawo Ty.
A tak poza tym to dlaczego nie obrazasz?
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez skazi » 30 sty 2018, o 22:31

Jaka jest szansa na to że ktoś nieświadomie kupuje podróbkę na ali? Ja rozumiem sytuację że ktoś kupuje np. ładowarkę modelarską 5$ taniej i okazuje się że dostaje podróbkę, ale co innego jest jak ktoś kupuje np. buty znanej europejskiej marki za 1/4 czy 1/5 zwykłej ceny.
Z resztą w tym pierwszym przypadku, szansa na to że urząd takie coś zatrzyma a tym bardziej wykryje że to podróbka jest praktycznie zerowa, w drugim przypadku raczej oczywista.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez Azael » 30 sty 2018, o 22:34

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Problemy z czytaniem to masz ty, nie tylko z czytaniem. Napisałem że bardzo łatwo udowodnić takiemu cebularzowi jak ty że kupuje świadomie podróbki, nawet jak twierdzi inaczej lub myśli inaczej. Prosty przykład z pierwszego postu do którego wszystko było odniesione. Ktoś kupuje ubranie za 100 zł z zastrzeżonymi logami, znakami co kosztuje 500zl. I w świetle prawa już jest po takim gościu. Wiem z doświadczenia a nie z głupiego pisania jak ty. Denerwują mnie ludzie którzy uważają się za cwaniakow co kupuja za grosze i twierdzą że myśleli że to org, do czasu. Już nie jeden miałem taki przypadek

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez Herezja » 31 sty 2018, o 09:33

Postaram się wyjaśnić Ci to jak najdokładniej i najzrozumialej kolego @Swiezak82.

Pierwszy błąd logiczny.
kacperski71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z urzędnikami się nie dyskutuje.
Drugi błąd logiczny.
kacperski71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kto rozsądny dąży do konfrontacji z rzeczoznawcą producenta i z tego co tu przytoczyłem wynika, że wiedziałeś o tym, że sklep sprzedaje coś w znacznie obniżonej i nierealnej cenie. Czyli tzw podróbki.
Trzeci błąd logiczny
kacperski71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przyznajesz własnie, że kupowałeś już podróbki i chciałbyś to robić dalej i prosisz nas o to abyśmy Ci podali sposób na ominięcie kontroli.
Naprawdę sądzisz, że gdy dojdzie do rozprawy nikt się nie zainteresuje zawartością Twojego komputera i nie poczyta wpisów w tym wątku?


Do @Marx. Ewidentnie mamy tu tzw dual konto. Nick @Swiezak82 i @kacperski71 zbyt podobnie się wypowiadają aby to był przypadek.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez swiezak82 » 31 sty 2018, o 16:36

Nie no brawo panowie. Jeden nie potrafi czytać ze zrozumieniem i zarzuca mi kupowanie podróbek a drugi oskarża o podwójne konto.
@Herezja zmień leki bo te najwyraźniej Ci szkodzą.
@marxx wytłumacz temu wyżej, że nie ma racji bo biedny nie będzie mógł spać po nocach

Edit:
A tutaj do poczytania o słynnym szaliczku
viewtopic.php?p=122646#p122646
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron