• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez terrence81 » 8 wrz 2015, o 14:42

Sprzedawca zaproponował mi 40% zwrotu po moim mailu ze sa nieoriginalne wiec jak za 5.75$ to moge powiedziec ze sa ok.

A znacie moze jakies słuchawki bluetooth ktore gralyby podobne do Creative EP-630 (najlepsze dokanałówki jakie miałem)
Zamówilem jeszcze QCY QY8 ale jszcze nie przyszly zobaczymy jak one sobie poradza w porownaniu do epków.
terrence81
 
Posty: 85
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 14:04
Lokalizacja: ona
Pochwały: 11

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez tomnet » 8 wrz 2015, o 16:58

Sluchawki to jedno ale jeszcze wazny software, dla mnie fon musi miec wgrane VIPER 4 ANDROID :-)
ep630 mialem tez kiedys i qy7 graja zdecydowanie lepiej jak na moje ucho :-) ja tymczasem zamowilem z
gearbest awei es900m bo sa za 6,40usd z przesylka to grzech nie kupic :-) zastapia, mam nadzieje ze godnie :-),
Brainwavz Delta w ktorych padla sluchawka
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005, ZS10, TinAudio T2
tomnet
 
Posty: 160
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 00:33
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Rangiz » 8 wrz 2015, o 20:47

Awei es900 wyrwałem za 5,5 dolara w wersji box, taniej nie warto szukać bo przyjdzie wersja słuchawki + worek foliowy, a zestaw mają godny :)
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Nojs » 8 wrz 2015, o 22:07

Znacie się na słuchawkach? Mam problem z pistonami v3 od goldway.
Kupiłem je nowe z pół roku temu ale dopiero teraz zacząłem używać.
Gdy je podłączyłem do laptopa, w trakcie słuchania muzyki, delikatnie coś mnie swędziało i ukuło w ucho, wyciągam i oglądam słuchawkę - wszystko w porządku. Wkładam ponownie i to samo. Po dobrych kilkunastu minutach domyśliłem się że pieści mnie prąd, dodatkowo czasami słychać lekkie trzaski i szum.
Teraz od godziny znów używam słuchawek na komputerze i czasem pojawiało się jakieś swędzenie, ale bez przesady, da się wytrzymać.

Problem jest w komputerze czy może być też w słuchawkach? - na telefonie nie zaobserwowałem tych przypadłości kopania prądem.
Powinienem coś z tym zrobić, bo może to mieć jakieś konsekwencje dla mojego słuchu przy słuchaniu na laptopie? Czy może olać sprawę i jeśli wytrzymuję to wyluzować?
Nojs
 
Posty: 92
Dołączył(a): 8 cze 2014, o 01:46
Telefon:: brak

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Rangiz » 9 wrz 2015, o 01:05

Zająć się lub oddać na serwis lapka ze wskazaniem wejścia jack.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez fa.aefe » 9 wrz 2015, o 10:27

Nojs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam podobnie na innych sluchawkach ale jak sluchan na telefonie podlaczonym do ladowarki, kiedy ladowarka jest odlaczona tego efektu nie ma. Zauwazylem ze to przez metalowa obudowe sluchawek bo inny model z tworzywa nie kopie.8-)
Avatar użytkownika
fa.aefe
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 07:20
Pochwały: 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 9 wrz 2015, o 13:17

terrence81 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gearbest zaoferował Ci 40% zwrotu? Tak jakby się przyznali że sprzedają podróbki?
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez marcin19883 » 9 wrz 2015, o 13:43

To jakaś kpina, masz płacić za podróbki? Full Refund i koniec!
marcin19883
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 12:43
Telefon:: lumia 520
ROM: Windows Phone 8.1

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez terrence81 » 9 wrz 2015, o 16:47

Mlody85 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gearbest zaoferował Ci 40% zwrotu? Tak jakby się przyznali że sprzedają podróbki?


Ja nie zamawialem z GearBest tylko z Aliexpres. Własciciel sam chyba nie wiedzial co sprzedaje bo mowil ze jego dostawca upieral sie ze sa originalne. Teraz ma problemy z aliexpress bo aukcje usunelo czy cos.
terrence81
 
Posty: 85
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 14:04
Lokalizacja: ona
Pochwały: 11

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez haber01 » 9 wrz 2015, o 18:39

Pewnie dużo zgłoszeń o podróbki i mu aukcje usunęli.
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez myfriend » 9 wrz 2015, o 19:18

stuwa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dwa razy kupowałem słuchawki dwa razy zatrzymali w cle w WER Zabrze jedne SIberia teraz te za 22$ z akcji promocyjnej z kuponami nie ma reguły.
http://www.aliexpress.com/item/Genuine- ... -zZRfImaia
myfriend
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 cze 2015, o 10:16
Telefon:: nokia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez resmiki » 11 wrz 2015, o 18:11

Dotarły do mnie dzis Bluedio H (bez radia i slotu na karte).

Pierwsze wrazenie jest takie, ze grają przyzwoicie chociaz Kosy Porta Pro grają lepiej :)
Z istotnych rzeczy, mam dużą głowe i moze dlatego pałąk musiałem rozsunąć na maxa i ledwie starczyło. Nacisk na uszy jest dosyć duzy, ze względu na dużą spreżystość pałąka. Chyba mam za dużą glowę jak na ten model.
Mikrofon wbudowany ma dosyć stłumione wysokie tony, moze zeby sie nie sprzegało, nie wiem. Traci na tym zrozumiałość mowy.
Jakość wykonania przyzwoita. Dosyć małe są te muszle z gąbki. Nie ma szansy zeby moje małżowiny tam sie zmiesciły.
Słuchawki wymiarowo robione w standardzie azjatyckim. Jak za tą cenę, jezeli komus podejdzie rozmiar, to nie jest źle.

Co do barwy.
Basu nie brakuje. Uzywam z Powerampem na Meizu M2 Note i na korektorze nie ma potrzeby podciągania basu. Jak dla mnie było by go za dużo. Mozliwosci w tym zakresie mają spore.
Brakuje mi trochę "ostrosci" w zakresie wysokich tonów w porównaniu z Kosami.
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości