• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez hellhammer » 27 lip 2015, o 16:15

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Testowałeś obie wersje?
To którą bardziej polecasz?
Te:
http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html
czy
http://www.gearbest.com/earphones/pp_182191.html

A jakas promocja na kolor różowy gdzieś? Chciałem sprezentować siostrze.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez slavo22 » 27 lip 2015, o 16:26

Mam obie, te z drugiego linku z płaskim kablem bardziej mi leżą.

Wypalcowane
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez marcin19883 » 27 lip 2015, o 18:07

Właśnie mi przyszły te droższe i testuje. Dźwięk jest porównywalny do znanych firm, które sprzedają słuchawki za ok 100zł. Ja mogę porównać do: creative ep-830, Brainwavz Beta, mee electronics M9. Grają lepiej, jest więcej basu, ale nie przeszkadza, są wytrzymalsze, mikrofon, wtyki dobrze zbrojone, tłumienie na dobrym poziomie. Minusem jest efekt mikrofonowy, to zasługa grubych kabli, przydałby się klips do mocowania na koszulce. Ogólnie to jestem zadowolony z jakości Xiaomi. Od razu sprawdziłem czy są oryginalne. Mają przy wtyku naklejkę z kodem QR i telefonem sprawdziłem. Przekierowało do stronki xiaomi i pisali, że oryginał. Podobno każdy produkt ma taki kod, którego nie da się podrobić. Sprawdzajcie to!
marcin19883
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 12:43
Telefon:: lumia 520
ROM: Windows Phone 8.1

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez SerbskieKosovo » 27 lip 2015, o 21:28

Witam. Wiem, że temat o zwykłych słuchawkach ale może ktoś spotkał się ze słuchawkami z wbudowanym odtwarzaczem MP3? Pomijam te najtańsze za 15zł, bo czytałem opinie że chłam i nie warto. Jakieś opinie, komentarze, linki mile widziane bo z moich poszukiwań wynika, że chyba najtańszą opcją jest Overmax ActiveSound 1.0, a na chińskim rynku bieda.
Avatar użytkownika
SerbskieKosovo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 01:45
Telefon:: Nokia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 28 lip 2015, o 00:27

Słuchawki z wbudowanym mp3 czy też słuchawki nie będące stereo to tylko bajer dla dzieciaków. Jakość dźwięku jest bardzo mizerna więc po co przepłacać. Jak już chcesz posłuchać bezproblemowo muzyki kup jakieś niezłe słuchawki bezprzewodowe. Lepsza jakość i zero problemów np. nie odczytywanymi formatami muzycznymi.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez SerbskieKosovo » 28 lip 2015, o 01:27

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A coś z kategorii "sportowe" w niezłej cenie jest godnego polecenia? Słuchawki potrzebuję głównie na siłownie/do biegania, więc miło by było gdyby się trzymały głowy. Przeglądałem temat, to raczej każdy poleca standardowe zamknięte.
Avatar użytkownika
SerbskieKosovo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 01:45
Telefon:: Nokia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez tomnet » 28 lip 2015, o 23:57

ja biegam z QY7 i moge je polecic z czystym sumieniem :-)
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005, ZS10, TinAudio T2
tomnet
 
Posty: 160
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 00:33
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez slavo22 » 29 lip 2015, o 00:26

Żona też je chwali

Wypalcowane
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 29 lip 2015, o 08:41

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bluedio HT+ albo Bluedio T2+. Mają wbudowany czytnik kart microSD i radio FM. Są to zamknięte słuchawki bluetooth. Mam T2+ i jestem z nich bardzo zadowolony.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 29 lip 2015, o 10:45

Mlody85 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bluedio HT+ albo Bluedio T2+. Mają wbudowany czytnik kart microSD i radio FM. Są to zamknięte słuchawki bluetooth. Mam T2+ i jestem z nich bardzo zadowolony.


Aby coś było normą musi być od tej normy wyjątek. A co do Bluedio to nie widziałem i nie słyszałem więc się nie wypowiem. Z tymi słuchawkami z jakimi ja miałem do czynienia czy to z dodatkowym radiem/mp3 czy np w wersji 4.1 głośników to jakość dźwięku była bardzo, bardzo słaba.

SerbskieKosovo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A coś z kategorii "sportowe" w niezłej cenie jest godnego polecenia? Słuchawki potrzebuję głównie na siłownie/do biegania, więc miło by było gdyby się trzymały głowy. Przeglądałem temat, to raczej każdy poleca standardowe zamknięte.


Mogę Ci polecić bardzo tanie a zarazem z o dziwo bardzo dobrze oddanym dźwiękiem mają Mini-503 (troszkę mało basu ale nie na tyle aby to było jakoś mocno zauważalne). Tu masz ogólny namiar na ali http://www.aliexpress.com/af/mini%25252 ... FreeShip=y

Jakością i podobieństwem w oddawaniu dźwięku mogę je porównać np do Superlux 681, które przez długi czas używałem. Są odrobinę mniej basowe ale to można raczej zapisać na plus. Jakość wykonania Mini-503 jest całkiem niezła nic nie jest luźne czy źle spasowane. W domu mikrofon daje sobie nieźle radę ale już np. na dworze troszkę za dobrze "zbiera' okoliczne dźwięki (wiatr, samochody nawet kroki są ponoć słyszalne), rozmówca rozumie co do niego mówisz ale brzmi to ponoć jak byś rozmawiał włączając opcję głośnego mówienia.
To chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o opis. Mini możesz kupić już za około 35 zł i myślę, że się nie zawiedziesz.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez BnQ » 29 lip 2015, o 12:19

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Masz jakieś porównanie do mme M9 albo brainwavz delta?
bo zastanawiam się nad kupnem pistonów żeby mieć w zapasie albo jako alternatywę do m9 classic
Btw w tym sklepie jest podobna ochrona kupującego jak na ali? bo głównie płacę kartą
BnQ
 
Posty: 102
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:08
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez slavo22 » 29 lip 2015, o 13:30

Niestety, mam tylko pistony.

Wypalcowane
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron