• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 1 lip 2015, o 23:00

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Bluedie?
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 1 lip 2015, o 23:54

Si :mrgreen:

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 2 lip 2015, o 13:20

O, super, to też czekam na opinię!

EDIT: Jak myślicie, gdzie najlepiej kupić QCY QY7? Na Gearbest jedyna interesująca mnie wersja kolorystyczna (całe czarne) jest out of stock...
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 3 lip 2015, o 06:13

(Nie mam możliwości reedycji postów więc jak coś to proszę o połączenie tego posta z poprzednim)

A czym się różnią QY7 od QY8? Na Gearbest jedynie niecałe $3 różnicy.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Toczefeler » 3 lip 2015, o 09:22

CiupaSs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też szukam porządnych słuchawek bluetooth, może ktoś jakieś polecić? Kupiłem na alie Bluedio N2 i grają fatalnie.
Toczefeler
 
Posty: 25
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 21:14
Telefon:: PPTV KING 7
ROM: PPOS 3.1.1

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez anduril » 3 lip 2015, o 19:56

Toczefeler napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też szukam porządnych słuchawek bluetooth, może ktoś jakieś polecić? Kupiłem na alie Bluedio N2 i grają fatalnie.

Masz lutownicę i lepsze słuchawki przewodowe? Ja planuję tego spróbować, ale nie mogę się zebrać do kupna tych Bluedio.
http://www.head-fi.org/t/725675/diy-sen ... -and-apt-x
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 4 lip 2015, o 00:27

Doszły mi dziś pierwsze z dwóch nowych modeli Zenitha podrzuconych przez kolegów na forum... chodzi o model KZ ATE HiFi kupione tutaj:

http://www.aliexpress.com/item/KZ-ATE-H ... 36735.html

w linku poniżej znajdziecie krótkie filmowe podsumowanie:

https://www.youtube.com/watch?v=jNuatNwz2Js

nie będe pisał recenzji, bo nie mam serca... mam nadzieję, że nie jest to sygnał, iz Zenith postanowił dać sobie spokój z robieniem dobrych słuchawek i postanowił jechać na marce, a jedynie pojedyncza wpadka (np. KZ ED8 też były słabe, choć od tych na pewno lepsze...). Tak w telegraficznym skrócie- niewygodne, przebasowane, grają płasko, a coś takiego jak wysokie tony jest im obce. Póki co najbardziej nietrafiony mój zakup. Słuchałem na Gionee E7, Lenovo Vibe X oraz Meizu MX4 i na żadnym z nich nie grały nawet w 50% tak dobrze jak KZ DT3 (póki co wciąż najlepsze low costy), nadają się jak dla mnie do słuchania co najwyżej disco-polo :-/. Dam je mamie, bo jej się podobają nawet fabryczne słuchawki dodane do Doogee DG750 w połączeniu z jego graniem- pewnie głuchnie na starość to będą w sam raz :-D.

T.

PS Ładne z wyglądu, fajny ten nowy rodzaj tipsów, kable robią jakieś takie solidniejsze wrażenie. Przez to świetne pierwsze wrażenie być może rozczarowanie jest większe niż powinno- zostawię je jutro na kilkanaście godzina na którymś telefonie i zobaczę co będzie po wygrzaniu.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez anduril » 4 lip 2015, o 14:33

Winię rozrzut produkcyjny... kiku gości ze sporym porównaniem (niektórzy mają wszystkie słuchafony od KZ) mówi że te dwa modele są najlepsze jak dotąd.
Taka chińska karma :/
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 4 lip 2015, o 18:35

Nie jestem audiofilem, ale dałem te słuchawki do testu mojej- oddała mi je z obrzydzeniem po 5 minutach, poprosiłem siostrę o test (ta ma niezły słuch)- mówi że Pistony V3 są jakieś 158 x lepsze, dałem najlepszemu kumplowi- próbował mnie nimi po 3 min. udusić :-D. Nawet mama nie chce ich wziąć, bo twierdzi, że niewygodne :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez slavo22 » 4 lip 2015, o 19:08

To teraz ja po x godzinach testów w drodze do Rzymu autokarem. Na tapecie były pistony - v2, v3 i v3 tanie (nigdy nie pamiętam ich nazwy). No dobra, są to XIAOMI Piston 3 Youth :) No i niewiarygodne, wg mnie najlepiej grają najtańsze pistony. Słucham metalu, dokładniej melodic death metalu, ulubiony zespół Be'lakor. Przesłuchałem kilkanaście albumów, rózne ustawienia korektora, przeważnie bardzo głośno - wynik jednoznaczny, v3 lądują u żony, v2 komuś oddam a u mnie zostają youth.
Teraz pytanie, żona jednak nie chce słuchawek na kablu, trochę biega i jest jej niewygodnie. Jakie najlepsze z tańszych słuchawek BT polecacie?
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 4 lip 2015, o 19:58

Ja będę zamawiał QCY QY7 albo QY8 (no właśnie, ktoś wie czym się różnią?). Już były polecane na forum.

Btw, Bluedio T2+ zamówione, może w poniedziałek będę już miał to podzielę się wrażeniami.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 7 lip 2015, o 12:35

Dzisiaj dostałem Bluedio T2+. Na razie powiem tylko że funkcja sharowania audio po podłączeniu normalnych słuchawek przez mini jack na której mi najbardziej zależało działa! Jedyny zgrzyt jest taki że jak podłączyłem Pistony v2 to dźwięk był wyprany z basu, ale zauważyłem że wystarczy delikatnie wyciągnąć wtyczkę, tak żeby nie wchodziła do końca, tylko tak prawie do końca i problem jest rozwiązany. Pewnie ma to coś wspólnego z faktem że Pistony są z pilotem (dodatkowy zwój na wtyczce. Kiedy podłączyłem pożyczone na chwilę od kolegi z pracy słuchawki bluetooth za pomocą dołączonego do Turbinek kabla, problem nie występował.

W tym tygodniu może zrobię jakieś testy, porównanie z CAL! etc.

TLasky, a Tobie już przyszły?

GY7 i GY8 również zamówione, te które mi się lepiej spodobają zostaną, drugie pójdą na handel albo na prezent. Ale one z Chin więc tak szybko nie przyjdą.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron