• Reklama

Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez tpawel » 6 wrz 2018, o 13:39

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz rozwinąć? :)


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez Flyagaric » 6 wrz 2018, o 14:22

Mamy tu w IRL coś co się nazywa Leap Card - prepaid do płacenia w środkach transportu. Na tyle niedopracowane, że nigdy nie wiadomo ile dokładnie na tym masz (chyba, że odwiedzisz sklep, który może ją doładować). Jak jest w domu więcej niż jedna, to już w ogóle bajzel. Z NFC staje się to proste. Doładowywanie tego, też od ręki.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez tpawel » 6 wrz 2018, o 14:34

Spoko, dzięki za wyjaśnienie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez 1gregorek » 7 wrz 2018, o 16:01

Telefon fajny. Kupiłem na allegro za 1349zl. Mega szybki. I jaka bateria! A co do wielkości to jest mniejszy od Redmi Note 5.
1gregorek
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 13:58
Telefon:: Xiaomi, thl w100

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez TLasky » 7 wrz 2018, o 16:13

Zajebiście leży w ręce :-). Z drugiej strony ten notch mogli zrobić ze dwa razy mniejszy i strasznie mnie to wq... rza :-). Rzeczywiście nie mam się co przyczepić do wykonania, ale biorę też przy tej opinii pod uwagę, że ostatni flagowiec jakiego trzymałem to Xiao Mi Note 2 :-D. Przesiadam się z mojego zasadniczego, nieśmiertelnego Mi Note'a Pro i ekran oraz aparat to przepaść niesamowita. Badam go i dotykam i choć wiem, że ramka jest z plastiku to ciężko mi w to uwierzyć... pierwsze wrażenia super. AnTuTu całkiem , całkiem- 265k, ale widać że pamięć wewnętrzna odstaje od reszty podzespołów.

T.

PS System chłodzenia to istotnie ściema, pograłem ze 20 min. w Forged to Fight i CPU ma 58 stopni :-/.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez kombajnik » 7 wrz 2018, o 19:03

Ma to pamięć ufs?
kombajnik
VIP
 
Posty: 836
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:46
Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez TLasky » 7 wrz 2018, o 19:40

Według specyfikacji ma 2.1, wrzucę screen z Antu później, bo na telefonie to dodawanie zewnętrznych linków uposledzone.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez Flyagaric » 7 wrz 2018, o 22:25

Najważniejsze, ża TLasky ma w końcu ideał do grania, z dużym ekranem, baterią i bonus w postaci świetnego aparatu się jeszcze trafił :D
Moim zdaniem, potencjał na absolutną petardę. Jeśli się zdarzy, że jednak ceny zaczną spadać, to wezmę żonie, bo ona nie ma problemu z dużymi fonami.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez kombajnik » 7 wrz 2018, o 23:21

To jakaś wolna ta pamięć UFS że odstaje od reszty podzespołów? Możesz wrzucić sreeny z Androbench?
kombajnik
VIP
 
Posty: 836
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:46
Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez Flyagaric » 7 wrz 2018, o 23:57

Wolna w benchach? Może. Jednak, jak się ogląda testy porównawcze, to okazuje się, że w takim codziennym mieszaniu w nakładce, to Mi8 szybciej dostaje zadyszki od niego. Ja bym nie demonizował.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez TLasky » 8 wrz 2018, o 01:36

Flyagaric Twój komentarz w sedno- Mi Note 2 sprzedałem w 3 dni po zakupie- telefon cudny i przepiękny, ale nie wziąłem pod uwagę tego, że zakrzywiony ekran do gier średnio :-(. Poco daje mi wszystko, czego potrzebuje :-). Zważywszy, że zapłaciłem 850 zł za używanego Note'a, a Poco wyszedł przy wzięciu na firmę ok. 930 zł, to dla mnie fair deal. Co do pamięci to w szczegółowych wynikach Antu pokazywał, że ram, proc itp. ma lepsze niż ok. 90% fonow, to już pamięć lepszą od ledwie ok. 50%. Jutro puszczę Antu, Andobencha, 3D Marka i wrzucę screeny. Muszę też sprawdzić jak sobie radzi muzycznie, ale tu się szału nie spodziewam. In plus- wreszcie Miui które nie wrzuca wszystkiego na pulpit :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Postprzez 1gregorek » 8 wrz 2018, o 09:57

Wie ktoś jak zrobić żeby gry były w tej zakładce gry? Kilka jest na pierwszej stronie jak się wysunie, a reszta tam gdzie powinny być czyli w grach. Można je jakoś przerzucić?
1gregorek
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 13:58
Telefon:: Xiaomi, thl w100

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama