• Reklama

Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez sensimilla » 28 paź 2014, o 11:16

minęło już X dni, jak długo mam czekać na moją przesyłkę
zakładam spór i czekam na zwrot moich pieniędzy !
sensimilla
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 17:59
Telefon:: sony

Reklama

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez mortimer » 28 paź 2014, o 12:12

It's been X days and now I still haven't received the parcel.
I'm opening the dispute and expect my money back!

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez omirek » 31 paź 2014, o 08:35

poproszę o przetłumaczenie na polski.
Hi, I Go To the China Post Office and check the Parcel today , maybe Happen a Problem On the Shipping way ,we have let them Resend , i will show you the China Post Waybill later , thank you , So Sorry , Bring you a lot of troubles , I say sorry again and again , Please do not worried , I have Notice the China Post : this is the Urgent parcel !!! Must Quickly Delivery to the Address !!! I will Call the China Post Office about the Parcel Later , Must Delivery to the Address Quickly ! Or I will Complaints the China Post In China , Reason : I have PAY the Expedited fee to China Post
omirek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 12:28
Telefon:: Nokia

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez Dablju » 31 paź 2014, o 09:05

Byłem dziś w biurze China Post i sprawdziłem przesyłkę, może przydarzył się problem podczas wysyłki, poleciliśmy im jeszcze raz wysłać. Później pokażę ci list przewozowy od China Post. Dziękuje i przepraszam, że sprawiłem tyle problemów. Jeszcze raz przepraszam, proszę się nie martwić. Powiadomiłem China Post, że to pilna przesyłka. Musi być szybko dostarczona. Później skontaktuję się z biurem China Post w sprawie przesyłki. Musi być szybko dostarczona, albo złożę skargę z powodu zapłacenia przyspieszonej opłaty (?).

Prawdopodobnie chodzi o to, że dopłacił dodatkową kasę, żeby przesyłka szybciej doszła. Ogólnie ciężko napisany tekst i nieskładnie, ale to już nieistotne.
Dablju
VIP
 
Posty: 853
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 13:52
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez omirek » 31 paź 2014, o 09:20

Bardzo dziękuję.
omirek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 12:28
Telefon:: Nokia

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez sensimilla » 1 lis 2014, o 18:30

proszę o przetłumaczenie na angielski:

Nie zmierzam odpuścić, czas oczekiwania na paczkę to jakaś kpina. Paczka od XX dni znajduje się w Szanghaju a jej status wcale się nie zmienia, żądam zwrotu pieniędzy ile można czekać i proszę mi nie wysyłać tych linków i pisać, że jest w drodze bo nie długo minął dwa miesiące a koszuli jak nie było tak nie ma!
sensimilla
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 17:59
Telefon:: sony

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez mortimer » 1 lis 2014, o 18:35

I'm not a kind of person to let go with this. The waiting time for the parcel is like a good joke. The parcel has been waiting from XX days in Shanghai with no status changed whatsoever.
I want my money back, how long do I have to wait for it? Stop sending me the links and saying it's on the way to me. It's been 2 months now and still no sign of the parcel!

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez sensimilla » 1 lis 2014, o 18:49

dziękuję + leci:)
sensimilla
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 17:59
Telefon:: sony

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez hellhammer » 2 lis 2014, o 20:59

Panowie mógłby ktoś przetłumaczyć? Co nie co rozumie ale nie dokładnie :)
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez Andrewko » 2 lis 2014, o 21:06

Witaj kolego

W związku z tym że Chińscy celnicy szukają podrobionego towaru, przesyłki są opóźnione. Paczka jest w tej chwili na poczcie.

Dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Nie martw się. Przepraszam za opóźnienie.
Andrewko
AKTYWNY
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 19:50
Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez hellhammer » 3 lis 2014, o 08:41

Andrewko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzieki wielkie :) własnie nie wiedizałem gdzie jest paczka, czy dalej u sprzedawcy czy juz wyruszyła tylko zatrzymali.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Tu uzyskasz pomoc w tłumaczeniu

Postprzez piqe » 3 lis 2014, o 17:12

dalej mam problem ze zwrotem od Wish podwójnie naliczonej należności, otrzymałem od nich wiadomość;
Hello,
Sorry for the confusion. It does appear that we accidentally charged you twice for this order, but one charge was refunded.
Thanks,
Wish SUpport
prosiłbym o przetłumaczenie do nich kolejnej odpowiedzi;

sprawdziłem dokładnie historię karty kredytowej i za tą transakcję jest podwójnie naliczona płatność .
Konto moje z tytułu tej transakcji zostało obciążone 2 razy i nie dostałem zwrotu niewłaściwie pobranej kwoty 3$.
Proszę bardzo o sprawdzenie tego i wyrównanie mi podwójnie pobranej kwoty 3$
piqe
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 17:30
Pochwały: 2
Telefon:: nokia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama