• Reklama

Telefon do ok. 130$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez pestka772 » 22 gru 2014, o 19:07

I do znudzenia :-\ temat jest o telefonach do 130$. A swoją drogą przyzwoity telefon z Lenovo to a806 moje pierwsze Lenovo i bardzo pozytywnie pasuje. Ten F1 też fajny ale nie miałem z nim styczności.

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka
pestka772
 
Posty: 157
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 00:16
Pochwały: 4
Telefon:: VertiS01/ W450
ROM: stock

Reklama

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez barylkaq » 23 gru 2014, o 01:07

http://www.lightinthebox.com/pl/doogee- ... =cartcross co myslicie? chyba dobra cena, na ali droższe, wszedzie ponad 100$ ;)

widzę ze tylko przy kolorze czarnym jest wysyłka z magazynu z europy. Inne kolory pewnie standardowo z chin loteria z vatem ;) Co sadzicie?
barylkaq
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 18:33
Telefon:: sony

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez mkj30 » 25 gru 2014, o 03:10

Panowie, wiem ze tych postów o pomoc w wyborze telefonu jest pełno, ale sprawa wygląda tak:
Mam 4,5 stówy ;) i jak już wiecie przymierzam się do kupna telefonu. Pytanie brzmi jaki tel będzie najlepszy w kwestii parametrów w tej cenie. Kilka miesięcy temu rozważałem kupno jiayu g3, ale teraz zastanawiam się czy za tą kasę nie znajdzie się coś o lepszych parametrach.
Jedyny warunek to ekran 4,5-4,7 cala, i żeby nie był zbyt delikatny
Ps: Sam nie dam rady niczego znaleźć bo tego jest multum, a ja jestem w miarę świeży w temacie ;) Pomcy! :D
mkj30
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 10:51
Telefon:: lg

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez saker2k8 » 25 gru 2014, o 16:12

za ta cene sprawdzony i wspierany przez "Nas" COOLPAD F1 ;)
Avatar użytkownika
saker2k8
 
Posty: 136
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 16:08
Pochwały: 13
Telefon:: Coolpad F1 8297W
ROM: PURE AOSP V2.0

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez Bolex » 29 gru 2014, o 00:16

saker2k8 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba nie wiesz że poszły w górę Coolpady F1...
Bolex
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 13:26
Telefon:: nie mam

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez prusi666 » 31 gru 2014, o 13:59

co sądzicie o tym wynalazku? warto?
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 39890.html
prusi666
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 17:53
Telefon:: SGS2

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez TLasky » 31 gru 2014, o 14:05

prusi666 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Srenovo... kolejny fake, ludzie kiedy Wy przestaniecie wierzyć w cuda w stylu full HD i 2 GB ramm za 100$ :evil: ktoś podniósł temat Lenovo A806- kupowałem dla znajomego i jeśli ktoś zniesie brak podświetlania przycisków funkcyjnych i diody powiadomień oraz nie zależy mu specjalnie na design-ie (telefon wydaje się trochę taki zabawkowy przy porównaniu go z P780) to jest to naprawdę dobry wybór.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez mkj30 » 3 sty 2015, o 21:52

Bolex napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurcze, podobał mi się ten Coolpad, możecie powiedzieć po ile go kupowaliście i jaka jest szansa że stanieje?
Bo nie wiem czy warto czekać.
mkj30
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 10:51
Telefon:: lg

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez leinad » 3 sty 2015, o 22:24

mkj30 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurcze, podobał mi się ten Coolpad, możecie powiedzieć po ile go kupowaliście i jaka jest szansa że stanieje?
Bo nie wiem czy warto czekać.

Weź coolpafa 7320 ekran o pół cala większy i ramu 1gb. Reszta to samo a taniej o ok 30 USD od coolpada f1. Miałem do niedawna. Świetny aparat i ekran.
Coolpad 7320 --> Lenovo A850+ -->Xiaomi Redmi Note 2 --> Xiaomi Redmi Note 4x
Avatar użytkownika
leinad
AKTYWNY
 
Posty: 433
Dołączył(a): 7 kwi 2014, o 09:51
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4x

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez fake4r » 3 sty 2015, o 22:31

Zamiast tego coolpada 7320 można wziąć Xiaomi note lte bo cena praktycznie ta sama.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez mrszarlotte » 5 sty 2015, o 23:53

Witam, problem jak w temacie, przymierzam się do zakupu tel. do 130$.

Mimo, ze jest to mój pierwszy post to przeszukuję wszelakie tematy już od paru dni jak i śledzę "BAZAR". Postanowiłem coś z tym zrobić i się zarejestrować w miejscu, które ostatnimi czasu dogłębnie badam.

Cena jaką najchętniej wydałbym na słuchawkę to około 400 zł. Wiem, ze nie jest to dużo, ale postanowiłem sobie wziąć coś "na próbę" z racji, że ma być to "mój pierwszy".
Dual sim - zbędne
Nie gram w gry(chyba, ze 'słowotok' z nudy), głównie internet, facebook, skype, viber, muzyka, sporadycznie GPS i fajnie, gdyby dało się używać kilku z tych aplikacji naraz, bez żadnej nerwicy.
Aktualnie używam już ponad drugi rok SGS+ (i9001) tak więc chciałbym odczuć, że mam ten 'nowy' telefon. Rozmiar 5" jak i 5,5" (najchętniej Xiaomi Note, ale to już ponad budżet)
Wiem, że bardzo ciężko jest znaleźć coś za tak małe pieniądze, nie chodzi do końca o to, że nie mam więcej, a o wyzwanie upolowania czegoś fajnego, za niedużą sumę, a pozostałe pieniądze przeznaczać na głupotę, która to głównie periodycznie pożera mój majątek. Czy jesteście w stanie doradzić coś konkretnego? Bardzo pozytywnie patrząc, chciałbym, by słuchawka była w stanie przetrwać te ~2 lata, nie często zmieniam, jednak dbam o sprzęt.

Głównie przymierzam się do zakupu przez "Bazar", alledrogo czy olx, ewentualnie skorzystanie z opcji np. "TwojPsycholog" czyli zamówienie przez pośrednika.

Z modeli, które przypadły mi do gustu to:

1. ZTE V967s - strasznie tani telefon, 5", 1 GB ram, to kusi. (znalazłem nawet za 350 zł - używany, w dobrym stanie w PL)

2. Lenovo a850+ -nigdy nie miałem styczności 'na dłużej' z telefonami 5,5", jednak kusi rozmiarem, bo korci mnie, by się przekonać jak to jest oraz ceną (jest niby na bazarze, ale udało mi się znaleźć taniej [tak, upewniłem się, że chodzi o wersje "PLUS"] w PL) ~500 zł, jednak to już przekracza moje polowanie na "jak najtaniej/jak najlepiej - do ceny" i gdybym miał już wydawać 500zł, to nie wiem czy nie warto się postarać o F1 w podobnej cenie.mimo wszystko, bardzo lubię firmę samą w sobię "Lenovo" nie wiem czemu, tak jakoś mam.

3. THL t6 pro - trochę przeraża mnie bateria 1900, wydaję mi się, że będzie trzymał krótko, chociaż z tego co mi się wydaję, posiada najlepszą rozdzielczość.

4. Kingsize s2 - ładny z wyglądu (rzecz gustu), 5,5", przeważa przede wszystkim to, ze tani. Przeraża mnie troche marka, bo różne opinie się pojawiały.

5. Na pewno coś jeszcze miałem na oku, ale pod natłokiem wszystkich tych recenzji, poradników i testów wypadło mi z głowy.

Z góry dzięki za pomoc!
mrszarlotte
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sty 2015, o 23:04
Telefon:: HM note LTE

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez lukastrance » 6 sty 2015, o 09:34

Kupiłem żonie Kingsinga S2 i mogę powiedzieć że za taką cenę jestem bardzo miło zaskoczony, ekran bardzo dobry, telefon chodzi płynnie, wybudzanie "tapnięciem" w ekran to super sprawa + jeszcze kilka innych bajerów. Jedyne o co można się przyczepić to aparat, jest naprawdę średni. Samo wykonanie telefonu jak najbardziej na plus.

Sent from my JY-G3 using Tapatalk
Avatar użytkownika
lukastrance
AKTYWNY
 
Posty: 239
Dołączył(a): 24 lis 2013, o 23:33
Lokalizacja: BDG
Pochwały: 4
Telefon:: Lenovo P2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron