pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: Telefon do ok. 130$

27 lip 2015, o 18:31

chyba zdecyduję się na Lenovo K3 Note 5,5", parametry ma niezłe i chyba kupię na allegro za 759 PLN z fakturą vat, odliczę VAT i podatek :) Ponadto w tej cenie telefon będzie już zrootowany czyli pozbawiony syfu.

Chyba że ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na 5,5", FHD, głównie do dzwonienia, internetu i zdjęć.

Re: Telefon do ok. 130$

27 lip 2015, o 19:39

To, że będzie zrootowany nie oznacza, że będzie pozbawiony syfu.

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 10:10

Witam potrzebuje telefonu dla brata mechanika

Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.7 > 5.5
Pamięć ram 2gb >
Preferowane marki: obojętnie
Dual Sim: raczej na tak z aero
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje):
- dobry wyświetlacz
- najlepiej metal lub coś co nie popęka po tyg w garażu;]
- dioda LED (ma służyć jako latarka wiec fajnie by było gdyby coś świeciła)
- GPS
- wytrzymała bateria
nikt nie będzie grał na nim w gry 3d, ale chciałbym żeby był żwawy, najważniejsze to aby telefon przeżył " ciężkie warunki"
Cena w okolicach 130-170 USD.
Ostatnio edytowano 28 lip 2015, o 11:31 przez P3ndr4k, łącznie edytowano 1 raz

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 11:26

Doogee Titans dg 700 ?

Tylko brak WCDMA 900 :c

cena 128 $

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 11:31

dzieki czekam na inne propozycje;]

milo by bylo gdyby mial 2gb ram:)

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 12:43

Umi iron
Umi hammer
K3 note
Doogee valencia 2
Doogee Titans 2


Więcej fonów nie pamiętam, wszystkie serdecznie miłuje a Ciebie kolego forumowy proszę o lekturę, pochwałę i fona kupienie :3

Amen.

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 16:12

gdzie najlepiej kupić MEIZU M2 ?
http://www.tabletowo.pl/2015/07/28/meiz ... oraz-cene/

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 18:13

Chyba tu www.coolicool.com/meizu-m2-note-mtk6753 ... ne-g-40774

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 18:26

Na everbuying za 150$

Re: Telefon do ok. 130$

28 lip 2015, o 18:58

Chodzilo mi o MEIZU M2 a nie o MEIZU M2 Note :P

MEIZU M2 to świeżutki smartfon, 29 lipca ma premiere dopiero

Re: Telefon do ok. 130$

29 lip 2015, o 19:35

Narazie to premiera chyba na rynek chinski 100$ dla reszty bedzie 150$ :)

Re: Telefon do ok. 130$

29 lip 2015, o 20:21

Cena (bez VAT): 500zł max
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB RAM, 16GB ROM wystarczy, na procesorach się nie znam
Dual/Single sim: DUAL SIM będzie bardzo ok jeżeli da radę skorzystać z AERO, w ostateczności jeden slot nie będzie dużym problemem
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): dość płynna praca przy korzystaniu z przeglądarki, Facebooka, Messengera, czasami trochę zdjęć ale nie wymagam cudów, od czasu do czasu GPS
Opis:

Mój poprzedni post został usunięty za brak szablonu za co przepraszam. Ogólnie szukam i szukam tego telefonu do 500zł i najczęstszą propozycją jest Elephone p6000. Zastrzeżenie jest zawsze to samo - dość słaby aparat ale raczej od mojej Lumi 620 nie będzie gorszy. Nie mam aż takich wymagań ale jednak czasami jakieś zdjęcie muszę zrobić.

Ogólnie z telefonu korzystam w podstawowym stopniu - kilka telefonów dziennie, SMS, przeglądarka internetowa, Facebook, Messenger, kilka dedykowanych apek różnych serwisów internetowych, czasami kilka zdjęć ale raczej nic ważnego, od czasu do czasu GPS(w ostateczności zostawię sobie do GPS Lumię 620 bo GPS w niej naprawdę mi odpowiada) i bardzo rzadko gry(praktycznie w ogóle).

Zależy mi na płynnym działaniu przy tych aplikacjach. Nie znam się na instalowaniu ROMów, przeróbek itp. i raczej nie mam czasu na takie zabawy. W ostateczności jakby trzeba było coś zmienić to mogę spróbować(kiedyś przerabiałem k800i ;) ).

Podoba mi się najnowszy wygląd Androida 5 więc fajnie jakby miał dostępny właśnie ten system.

Co polecacie w tej cenie? P6000 to najrozsądniejszy wybór czy jednak coś innego? Elephone już ma chyba dość spora liczba osób co mnie w pewnym stopniu bardziej przekonuje do marek mniej popularnych.

Z góry bardzo dziękuję za porady.

EDIT:

Właśnie zauważyłem, że wyszedł Elephone p6000 w wersji PRO z 3GB RAM za niby 120$. Może mi ktoś coś o tym powiedzieć? Warto czy jest tam jakiś problem?

EDIT2:

No może nie za 120$ ale tutaj jest za 140$ wersja 3GB RAM - te 32zł byłbym w stanie dopłacić za taką pamięć. Warto w przypadku tego telefonu?
Odpowiedz