• Reklama

Telefon do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 13:40

Meizu M1 Note mi teraz mignal ale widze, ze nie ma wejscia na karty pamieci rowniez. I ma mniej ROMu. Jedyne co to jest chyba nowszy.
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Reklama

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 13:46

Niestety nie wiem o jaką aplikację chodzi - messengerów jest masa. Najpopularniejsze to Skype, Viber, Whattsap - wszystkie oferują telekonferencje. Podaj może linka.
Chyba nie chodzi ci o klasycznego messengera windows? W androidzie nie ma on klienta.

Co do sklepu - to przeczytaj co napisałem kilka postów wcześniej - tak wyglądało to do Dublina w moim przypadku. Trwało 4 dni.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez piquadrat » 6 sie 2015, o 13:47

englenmorderen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Cały czas kamera nie będzie tak dobra. W okolicach 150$ jest szansa że nie najgorzej będzie z Meizu M2 (nie Note) ale to dopiero przedsprzedaż.
Chcesz biały czy czarny ten Gionee, bo czarny to dzisiaj raczej unikat?
Przeciętna dobra cena na biały to 155$. Sklepu nie podpowiem, niech koledzy bardziej obeznani w realiach sklepowych się wykażą.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 13:51

Bialy <3 Moja moto tez byla biala i jakos wole biale. To skorzystam z tego sklepu. Chodzi mi o messengera Facebooka. To dla mnie jeszcze dosc istnotne. https://play.google.com/store/apps/deta ... orca&hl=pl o takiego tylko normalnie z android market
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 14:36

Ten sklep spemall.com ma w ofercie tylko czarne, ale jest to pomyłka - jest dokładnie na odwrót: mają tylko białe. Ja kupiłem czarnego, ale oni szybko mi odpisali, że 'sorry, tylko białe, albo zwracamy kasę'. Ze względu na unikalność tej oferty, zdecydowałem się na białego i maskuję to teraz czarnym 'kondonikiem'.
Pamiętaj, że to co pisałem (brak VAT) dotyczyło tylko wysyłki DHL i, że dają kod na 10$ przy rejestracji na ich forum dyskusyjne.

Program co podałaś będzie chodził na wszystkich fonach jakie się przewinęły tutaj.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 15:00

Wlasnie domyslam sie. TYlko teraz jest nowsza wersja obslugujaca video. I np iphone 5 nie moze jej zainstalowac
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 15:15

Ten, który podajesz to wersja na androida, więc nie pójdzie na ip5, ale jeśli masz na myśli nową wersję ze sklepu Apple, to na androidzie nie ma takich problemów z kompatybilnością wstecz. Ten na pewno chodzi - właśnie zainstalowałem ... i już odinstalowałem (nie jestem fajsbukowy). Pisze, że ta wersja jest kompatybilna ze wszystkimi moimi urządzeniami, czyli chodziłoby nawet z moim baaardzo starym Haierem W910.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 15:29

W takim razie dzieki wielkie :) Bo mi na tym bardzo zalezalo :) W ogole znalazla testyy Elephone p8000. le wiem, to tylko testy[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=coOsBYSM2Ik[/youtube]
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 15:33

To jest bardziej prezentacja, niż testy. Jako, że to video ze sklepu, to może być egzemplarz przedprodukcyjny. Jak chcesz wiarygodne opinie, to niestety, ale zawsze trzeba czekać aż fon pojawi się w sprzedaży. Wtedy piszą o nim portale jak gizchina i koledzy u nas.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez Vatras14 » 15 sie 2015, o 14:22

Cena (bez VAT): 180$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5"/720-1080p
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3GB/?/?
Dual/Single sim: Obojętnie
Preferowane marki: Brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Wyjmowana bateria o pojemności ok 3Ah, slot na karty SD, wsparcie OTG, działający GPS, dobry aparat
Opis: Szukam telefonu za +/- 180$ , o podanych wyżej parametrach. Zastanawiałem się nad 2 opcjami:
1. ZOPO 3 X ZP999 http://en.efox-shop.com/zopo-3x-mtk6595 ... e-g-297100
2. JIAYU S3 http://merimobiles.com/jiayu-s3-5-5inch ... 2-16gb.htm

Ale jeżeli są lepsze w stosunku cena jakość oczywiście je rozważę :)
Vatras14
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2015, o 18:58
Telefon:: samsung
ROM: cygan

Re: Telefon do 250$

Postprzez IgIa » 15 sie 2015, o 22:02

Czy gdzieś taniej można kupić meizu mx4?
http://www.aliexpress.com/item/5-36-Ori ... 24939.html

236 usd za 32 gb, wychodzi ok. 900 zł.

Która poczta ma najmniejsze szanse na złapanie watu?

Czy wersja z aliexpress będzie się czymś różnić od tej z europejskiej dystrybucji oprócz braku europejskiej ładowarki (np. brak LTE albo UMTS 900)?
IgIa
 
Posty: 50
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 19:40
Lokalizacja: PL
Pochwały: 1

Re: Telefon do 250$

Postprzez piquadrat » 16 sie 2015, o 01:18

Wersje 32GB raczej taniej nie kupisz. Sam nie znalazłem.
Nikt Ci nie zagwarantuje jakie są to urządzenia, naprawiane czy nowe. Nawet jeśli sam zakupił i jest ok to tylko jednostkowy przypadek i o niczym nie świadczy. To po prostu Chiny. Tam jest niewiele pewnych rzeczy.
Z tego co ja wiem, jedyna istotna różnica to fakt, że wersja (I) oprogramowania nie wejdzie na urządzenie z Chin: A/U/C. Zaś A/U/C różnią się ilością badziewia w sofcie ale softy te są wymienne i instaluje się zazwyczaj wersję (A) czyli tzw. China Generic. Najczęściej jest ona aktualizowana. Nie zawiera nic od Google ale można doinstalować. Od strony radia wszystkie te fony powinny być identyczne. Obsługiwane pasma determinuje wersja softu. Przy czym (A) obsługuje nasze LTE i WCDMA. Co najwyżej trzeba wejść w tryb serwisowy i załączyć odpowiednie opcje by zaskoczyło u nas LTE. Taka jest moja wiedza w temacie.
Z pocztą nie ma dzisiaj żadnej reguły. Byle nie kurier.

Autor postu otrzymał pochwałę
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron