• Reklama

Telefon do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 250$

Postprzez saperq » 28 lip 2015, o 18:42

Czy 32GB to jest mus do tego m1 ?
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Reklama

Re: Telefon do 250$

Postprzez shayk » 28 lip 2015, o 18:49

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jeśli komuś mało 12gb.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Telefon do 250$

Postprzez eyeti » 28 lip 2015, o 19:12

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mi z dropboxem spokojnie wystarcza.
Mam jeszcze 5 GB wolnego miejsca.

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
eyeti
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 00:53
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 12:19

Witam. Interesuje mnie telefon za ok 200-220e. Mysle o Huawei p8 lite, Elephone P8000 albo P7000 (dla mnie ich znaczace roznice to zagadka-help!)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Ok 5 cali. Moze byc wiekszy. Jesli mniejszy to nie mnije niz 4.5
Ilość RAM/ROM/Procesor: Wydaje mi sie, ze te 2gb RAMu potrzebuje minimum. Co do ROMU min 16gb Procesor min 4 rdzenie
Dual/Single sim: Stosunek obojetny
Preferowane marki: Huawei P8 lite, Elephone (ktore sa dla mnie niewiadoma, stad moja obecnosc tutaj) P8000/P7000
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Zamawiam do Irlandii. Myslalam o zamowieniu z Chin, ale za posrednictwem strony, ktore rowniez jest w Posce (nie wiem czy moge podac nazwe :))
Wymagania (parametry, funkcje): 13 aparat tylkni i 5 przedni, dobra bateria min to 2200mah
Opis: Potrzebuje telefon zeby od czasu do czasu zrobic fajne zdjecia, ktore po zrzutce na kompa czy wydrukowaniu beda mialy ladna jakosc. Wazna jest rowniez nawigacja i przegladrka. Chodzi mi tu o to by telefon sie nie scinal. Ale zrobilam metlik mam wrazenie. Generanie szukam telefonu do porobienia ladnych zdjec, nawigacji i przegladania inernetu. Pomozcie bardziej doswiadczeni.
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez piquadrat » 6 sie 2015, o 12:55

Gionee Elife E7 3GB/32GB i "będzie Pan zadowolony".
Z dala od Elephone, szczególnie tych dwóch jeżeli myślisz o zdjęciach. Trzeba brać coś sprawdzonego w tej materii, a nie od firmy, która nie wiadomo jaki moduł aparatu włoży na linii produkcyjnej, a wiadomo, że raczej na pewno nie taki jak w folderach reklamowych.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 13:00

englenmorderen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zamawiałem własnie Elife E7 do Dublina.
Na spemall.com jest promocyjna cena na DHL - 11$. Po zarejestrowaniu na ich forum dostaje się kod na 10$, więc DHLK wychodzi za 1$.
Jak zamawiasz opcję z DHL, to oni (spemall, nie DHL) opiszą fon jako poserwisowy i zaniżają wartość. Mój fon przyszedł bez VAT - paczka była otwierana, chyba na cle irlandzkim. Doszedł do mnie w 4 dni.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 13:03

Pani :) Dziekuje sprawdzilam go. Jedyny jego minus dla mnie to fakt, ze ma 2 lata a myslalam o czyms z tego roku. Jak sprawa sie ma do tych modeli, ktore wymienilam. Odpuscic? Nie sa warte uwagi?
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez piquadrat » 6 sie 2015, o 13:10

englenmorderen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Snapdragon 800 wystarczy do wszystkiego poza najnowszymi wymagającymi grami (a i tak nie będzie fatalnie). Ten soc jest udany. 3GB i niestraszny multitasking. Brać i nie wybrzydzać. Sam bym go wciągnął nosem już dawno ale szukam 5 cali z baterią minimum 3000mAh i że tak powiem: mam problem.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 13:13

W takim razie Elephone eliminuje. W gry nie gram wiec problem mi sie rozwiaze. A Huawei? Podoba mi sie jego design. P8 jest za drogi dlatego myslalam o wersji lite. Zanim go wyeliminuje dajcie mi jakis argument - dlaczego nie on :) A Elife chyba mi sie wysunal na prowadzenie ;) A Elife s7?
Ostatnio edytowano 6 sie 2015, o 13:20 przez englenmorderen, łącznie edytowano 1 raz
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 13:18

P7000 tyłka nie urywa, P8000 to wielka niewiadoma, bo jeszcze go nie wysyłają - to jest przedsprzedaż.
O P8 lite nie mam pojęcia. Niech się inni dopiszą.
E7 ma 1.5 roku - to był wtedy absolutny top i dalej zostaje bardzo mocną słuchawą. Te co wymieniłaś, to poza LTE, niczym go nie przewyższają. E7 to klasa premium i to czuć w łapie. Ma znakomity oryginalny ROM - jego KitKat pływa. Robi znakomite zdjęcia i Elephony, tutaj odpadną w przedbiegach. Jest teraz tak tani, po mocnej przecenie, bo pół roku temu kosztował ponad 2x tyle. Jeśli jesteś babeczką, to takie rzeczy możesz docenić.
Nie dał bym w życiu 200-220$ za te co wymieniłaś. A już na 100% nie dlatego, że są nowe. Albo idź w poprzednie modele: E7, lub Xiaomi Mi3, albo rozpatrz jeszcze K3 Note, albo dołóż i kup coś co faktycznie wnosi powiew świeżości.

englenmorderen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Trudno ocenia się fony po zdjęciach na stronkach. Jeśli mieszkasz w Dublinie i bywasz w centrum, to służę pomocą - możesz 'pomacać' E7 i obejrzeć czy ci pasuje.
Ostatnio edytowano 6 sie 2015, o 13:21 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez piquadrat » 6 sie 2015, o 13:20

Zgadzam się z Flyagaric.
http://www.kimovil.com/en/compare/gione ... ei-p8-lite
Plus obawiam się że aparat w Huawei nie będzie tak dobry. Elife to prawdziwy rodzynek, koniczynka wyrosła na pustyni tego zakresu cenowego.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Telefon do 250$

Postprzez englenmorderen » 6 sie 2015, o 13:33

Chyba mnie przekonales. Cena rowniez. NIe wiem dlaczego K3 note nie budzi mojego zaufania :) To w takim razie chlopaki gdzie najlepiej go kupic :D Jutro dostaje wyplate i planowalam cos zamowic, bo bez telefonu jak bez reki a moja moto juz sie nawet wlaczyc nie chce :( Za ta cene macie racje nie ma co wybrzydzac. Ostatnie pytanie. Czy aplikacje typu Messenger beda dzialac. Chodzi mi o to, ze potrzebuje nowej wersji messengera z videokonferencja. Teraz caly czas mecze narzeczonego o telefon jak rozmawiam z rodzina. Wiem, ze istnieja rowniez inne aplikacje ale Messenger to dla mnie wygoda i taki komfort. Wiem jak sie po nim poruszac i ciekawi mnie jak to wyglada w tej kwestii.
englenmorderen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 10:46
Telefon:: motorala
ROM: 512

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron