• Reklama

Telefon do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2018, o 16:05

zibra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Sklep jest fatalny i nie wierzyłbym ani jednemu słowu, które ci napisali. Jest o tym sklepie specjalny wątek gdzieś w czeluściach forum.
Co do pytań o ten fon, to chyba wszystko to zostało już odpowiedziane w tym wątku:
recenzja-meizu-pro-6-plus-t36462.html
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Telefon do 250$

Postprzez zibra » 12 cze 2018, o 17:14

No nic za późno, kupiłem. Zobaczymy co będzie.
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Telefon do 250$

Postprzez zibra » 14 cze 2018, o 21:14

A jaka to tehnologia szybkiego ładowania? 2.0 czy 3.0 bo nie wiem jaki sobie ewentualnie power bank dokupić z taka funkcja?
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Telefon do 250$

Postprzez zibra » 15 cze 2018, o 16:45

Meziu już u mnie tak więc sklep nie jest tak fatalny jakby wynikało z opinii. Przynajmniej dla mnie. 3 dni od momentu kliknięcia zakupu do dostarczenia do domu to fantastyczny wynik. Muszę teraz poczytać jak go zaktualizować.
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 15 cze 2018, o 21:32

To, że przyszło jak należy, to jeszcze nie znaczy, że sklep jest spoko. Inaczej byś mówił jakby w ogóle nie doszło, zaginęło, etc. Obsługa posprzedażowa, chyba najgorsza.
Ciesz się teraz i miejmy nadzieję, że ładowanie zaskoczy - obyś nie musiał nic od nich chcieć.
Ładowarka jest oryginalna Meizu? Próbuj jeszcze z innym kablem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez zibra » 16 cze 2018, o 10:22

No oczywiście, że własne doświadczenie zakupowe determinuje opinię o danym sklepie, ale ja osobiście estem zsokowany szybkością działania, brakiem pomyłek, np modelu, koloru itp.
Wszystko jest ok, już w wątku o Meizu dostałem odpowiedź, że kabelek nie powinien być ściśle spasowany z ładowarką hehe.
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Telefon do 250$

Postprzez pat25 » 10 lip 2018, o 17:21

Naprawdę sklep coolicool ma tak fatalne opinie ??? Właśnie zamierzam coś z niego kupić zostałem mocno zniechęcony :/
pat25
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 sty 2016, o 01:05
Telefon:: nokia 520

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 11 lip 2018, o 09:57

Jak przyjdzie fon, to ok. Jak zaginie gdzieś po drodze, albo przyjdzie zepsuty/wybrakowany, to zapomnij o jakiejkolwiek współpracy ze strony sklepu. Jak musisz coś tam kupić, to tylko płacąc PayPalem i polegać na ochronie PP, a nie sklepu, bo takowej nie ma (cokolwiek by nie pisali na swoich stronach).
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez Pacpun » 19 gru 2019, o 15:44

Odświeżam wątek. Po premierze redmi k30 byłem zdecydowany na ten telefon, mogłem poświęcić oled dla 120hz... ale okazuje się że bateria trzyma na tym trybie kiepsko, a procesor w przyszłości prawdopodobnie będzie niedomagał, więc nie ma sensu dopłacać. I wracam do punktu wyjścia.

Nie mam dużych wymagań. Chcę telefonu który będzie działał lata tak jak mój obecny xiaomi mi4c, w którym jak najmniej może się zepsuć i który potrafi wytrzymać długo na baterii. Co do reszty jestem elastyczny.

Obecnie na oku mam realme x2 6/64 i xiaomi mi9t. Plusy pierwszego to niewątpliwie cena, brak kamery pop-up która mnie nie przekonuje, minimalnie lepszy procesor. Natomiast za drugim przemawia nieoficjalne wsparcie systemowe i globalna wersja (choć wsparcie lte nie jest dla mnie must have bo bardzo mało korzystam z internetu mobilnego, 3g mi w zupełności wystarcza).

Co możecie mi polecić? Warto wybrać któryś z tych dwóch? A może lepiej jeszcze sobie odpuścić i poczekać na globalnego redmi k30 5g lub realme x50?
Pacpun
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 gru 2019, o 12:58
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Telefon do 250$

Postprzez basswitek » 19 gru 2019, o 19:14

Ja zmieniłem mi4c na mi6 i żałuję że tak późno :) Z patelni wybór masz olbrzymi.
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Telefon do 250$

Postprzez Pacpun » 19 gru 2019, o 22:42

Aż tak źle było z twoim mi4c? Powiem Ci że ja jestem ze swojego zadowolony bardzo, przeżył swoje i nic mu nie jest, ale już powoli niedomagać zaczyna no i chciałbym też coś z lepszym sotem

Przyznam też że nie potrafię się przekonać do oleda i to jeden z głównych powodów dla którego jeszcze nie zamówiłem chociażby mi9t, potencjalne wypalenia mnie skutecznie odstraszają (zwłaszcza że jeden telefon mam kilka lat i używam go jako centrum wszystkiego), więc preferowałbym lcd. Słyszałem też że snap 710/712 o wiele lepiej sprawuje się w kontekście baterii, ale to akurat już nie jest żaden wymóg z mojej strony. Jesteście w stanie mi coś polecić?
Pacpun
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 gru 2019, o 12:58
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Telefon do 250$

Postprzez basswitek » 19 gru 2019, o 23:18

Byłem zadowolony bardzo długo ale powoli już mi4c stawał się przeżytkiem, mało ramu, pamięci, procek grzejący się na coraz nowszych stronkach (o lecie nie wspominam). Bateria też padała. Mi6 był jedyną alternatywą z nowszych małych telefonów, w dodatku za grosze (używka 500zł). Jedyne minusy względem mi4c to brak kolorowej diody i mini jacka, ale reszta to przeskok duży, komfort używania nieporównywalnie wyższy. Mi6 myślę że zostanie u mnie parę lat, podobnie jak mi4c.
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron