• Reklama

Sportowa kamera

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 24 sty 2018, o 23:29

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Taki zgłasza appka, nie zgłębiałem tego, ale na 100% jest 170', bo przy domyślnych ustawieniach (wyłączonym żyro i FOV na Wide), to dystorsja aż oczy wykrzywia, a obraz jest zdecydowanie 170' - sporo się mieści w kadrze. To jest Git2P Pro. Ciekawe jest to, że można zmienić FOV w ustawieniach i przyciąć obraz mocno - nie ma wtedy rybiego oka. Więc martwiłeś się o to chyba niepotrzebnie. Nie wiem tylko do jakiego kąta przycina, ale pewnie raczej do większej wartości niż 90'.
Firmware chyba jest stary i świruje mi ustawienie Gyro na przycisku settings. Jak długo przytrzymam, to powinno się włączać Gyro, a włącza się WiFi... Zawiesiła się też raz podczas współpracy z appką, która jest fatalna - najpierw zawiesiła się appka, potem kamerka.
Chyba będę musiał pomyśleć o updejcie.
W jednym teście ktoś mówił, że do samej pracy lepiej zainstalować sobie appkę FN Cam, zamiast tej od producenta. Ponoć się nie wiesza.



Nie wiem jaki sensor masz ale tutaj masz link do firmware http://support.gitup.com/support/soluti ... 6000225072
No ja mam 90 stopni, już wiem dlaczego twoja taka tania byłą bo te 170 dużo tansze przez te rybie oko. To ustawienie przycisku setting możesz sobie zmienić. No apka się wiesza razem z kamerą i trzeba baterię wyjmować.
A resztę jak ustawiłeś ?

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Reklama

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 25 sty 2018, o 01:34

Nie wiem czemu takie tanie były (pewnie, bo promo), ale już nie są - ja tam wolę szeroki kąt. Powiem tylko, że za 75$, to wypas mam po prostu niesamowity - ta stabilizacja jest fantastyczna.
Rybie oko można wyłączyć - ustawienie FOV na Narrow Angle. Zrobię jakieś sample, bo pewnie nie całkiem zniknie ten efekt, Te Narrow Angle, to może być właśnie 120' z filmików z testami na YT - wciąż nie tak wąsko jak u ciebie. Tak też mam ustawione: WA.
Zmieniłem też kolory jak mówiłeś, ale jeszcze nie próbowałem kamerki na zewnątrz - chyba w weekend dopiero. Wtedy sprawdzę jakie różnice robią różne ustawienia.
Ten klawisz, to już zmieniłem i właśnie dlatego powinien się włączać Gyro. Nie włącza się, bo pomimo ustawień włącza się wtedy WiFi ... W weekend chyba poczytam jak ze zmianą FW wygląda procedura.
Dzięki za linkę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 27 sty 2018, o 16:27

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



i jak tam kamera? jakieś spostrzeżenia ?
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 27 sty 2018, o 17:17

Nic z tego - infekcja. Jestem ledwo żywy i oprócz czytania nic mi się nie chce.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Sportowa kamera

Postprzez airsiwy » 28 sty 2018, o 00:46

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


u mnie się wiesza i na appce z GitUpa i na FN Cam, po aktualizacji firmware i przed :roll:
airsiwy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 18:41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Lenovo

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 31 sty 2018, o 01:36

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja się trochę zawiodłem na tym gitup, jest taki trochę "tani", nie wiem jak to określić, najbardziej denerwuje mnie aplikacja i ten mały ekranik.

Zawiodłem się na tyle że kupiłem yi 4k+ w dobrej cenie z PL...
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez puko » 31 sty 2018, o 11:29

Ja mam wersję Git2P 90 FOV. Od paru dni nagrywam na nartach w Austrii. Jestem bardzo zadowolony. Mam 2 dodatkowe baterie i ładowareczkę. Fajnie bo da się ładować z powerbanka, tzn. wsadzam baterię do ładowarki i podłączam do powerbanka, wsadzam do plecaka i mogę jeździć na nartach. Zawsze coś się podładuje i nie tracę możliwości nagrywania. Jedyna wada, że wyciągnięcie baterii powoduje skasowanie aktualnej daty i godziny, co jest ważne przy zapisywaniu nazw plików. Ale to już szczegół i czepialstwo. Za tę cenę kamerka super.
puko
 
Posty: 33
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 10:27
Lokalizacja: Polska

Re: Sportowa kamera

Postprzez dangru » 3 lut 2018, o 00:24

Witam
Sukam do GitUp 2 pro monopod ,moze ktos ma cos sprawdzonego.
dangru
 
Posty: 48
Dołączył(a): 5 paź 2013, o 16:07
Pochwały: 1
Telefon:: LENOVO

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 3 lut 2018, o 13:29

Za pare dni zrobie porownanie yi 4k+ z tym gitup
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez Darinio » 3 lut 2018, o 20:51

Witam,

Dlaczego jest mało informacji o Gitup G3 Duo PRO ? To nowość ? Warto brać ?
Darinio
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2018, o 08:54
Telefon:: Moto

Re: Sportowa kamera

Postprzez Tao » 4 lut 2018, o 11:06

Co do monopod ja mam najzwyklejszy i zajebiście się sprawdza pod wodą . Nie wiem do czego Tobie ma służyć . Ale jeśli pod wodę to spokojnie możesz brać taki ; https://pl.aliexpress.com/item/SUNGO-Se ... zT2X9G&s=p
A tu nagrane filmy z udziałem kija ;
https://www.youtube.com/watch?v=JkP_lQsVTjY
https://www.youtube.com/watch?v=QLBr3rGIW-g&t=328s
https://www.youtube.com/watch?v=mxs52J7qQ3s
Tao
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10 maja 2016, o 20:04
Telefon:: xiaomi redmi note 2

Re: Sportowa kamera

Postprzez barsum911 » 20 lut 2018, o 15:29

poleci ktos kamerke sportowa do 600 zł? jestem amatorem i chciałbym cos lepszego niz moj aparat w telefonie.

fajnie jakby wysyłka była z europy
barsum911
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 paź 2016, o 22:49
Telefon:: xeri

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron