• Reklama

Sportowa kamera

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 22 sty 2018, o 15:03

Wdhiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Można wyłączyć stabilizację jak masz gimbal, bez gimbala warto mieć włączoną
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Reklama

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 22 sty 2018, o 15:14

Właśnie przed momentem doszła moja Git2p PRO z promo w Banggood. Niezły numer, bo choć zapomniałem wybrać opcji bez VAT, to i tak doszła bez - co w Irlandii jest ewenementem! Przyszła z Turcji, z deklaracją niskiej ceny (27$) zupełnie bez chińskich oznaczeń i bez deklaracji CN23.
Wziąłem wersję P, bo wykombinowałem, że skoro EiS przycina obraz, to powinno to znacznie niwelować efekt rybiego oka - zobaczymy. Kosztowała mnie więc ok.75$ Jak tu nie kochać Banggoodów? :D
Podłączyłem do ładowania, bo przyszła całkiem rozładowana i wieczorem jakieś testy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Sportowa kamera

Postprzez Wdhiz » 22 sty 2018, o 16:46

Można wyłączyć stabilizację jak masz gimbal, bez gimbala warto mieć włączoną

To wiem, chodziło mi o efekt "stabilizacja w kamerze plus gimbal". W fotografii (przynajmniej w pierwszych modelach obiektywów z VR) TRZEBA wyłączyć stabilizację przy fotografowaniu ze statywu.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 23 sty 2018, o 01:41

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Jaką masz wersję firmware?
Napisz jak to tam poustawiałeś opcje, jestem ciekawy.


Wdhiz, tego to nie wiem;p
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez remus » 23 sty 2018, o 13:20

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A z kąd namierzyłeś to promo.
remus
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 09:07
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 23 sty 2018, o 14:46

geforc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powiem ci jak wrócę do domu. Włączyłem sobie Gyro i bitrate na wysoki. Poza tym nic nie dodawałem. Nie wyczaiłem jeszcze jak tam ustawić datę, bo wcale nie mam aktualnej ustawionej. Do bocznego klawisza przypisałem też sobie Gyro (EiS).

remus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba w tym wątku było. Kolega @dangru zapodał.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 23 sty 2018, o 15:20

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powiem ci jak wrócę do domu. Włączyłem sobie Gyro i bitrate na wysoki. Poza tym nic nie dodawałem. Nie wyczaiłem jeszcze jak tam ustawić datę, bo wcale nie mam aktualnej ustawionej. Do bocznego klawisza przypisałem też sobie Gyro (EiS).


Ja datę ustawiłem przez apkę w telefonie. Czemu bitrate wysoki ? ustaw sobie schemat kolorów colorful, są żywsze kolory...
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 24 sty 2018, o 19:35

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powiem ci jak wrócę do domu. Włączyłem sobie Gyro i bitrate na wysoki. Poza tym nic nie dodawałem. Nie wyczaiłem jeszcze jak tam ustawić datę, bo wcale nie mam aktualnej ustawionej. Do bocznego klawisza przypisałem też sobie Gyro (EiS).

remus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba w tym wątku było. Kolega @dangru zapodał.



Odbiór
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 24 sty 2018, o 20:13

Git2ps_v1.0_0328
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Sportowa kamera

Postprzez geforc » 24 sty 2018, o 20:34

No co ty?

ty masz GIT2P 90 stopniowy obiektyw ?

ja mam GIT2P V1.1.4 1206
Avatar użytkownika
geforc
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 14:09
Pochwały: 1
Telefon:: LG G6

Re: Sportowa kamera

Postprzez fido » 24 sty 2018, o 20:54

Koledzy jaka kamerka ma dobrze trzymającą baterię.
fido
AKTYWNY
 
Posty: 323
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:34
Lokalizacja: Kalisz

Re: Sportowa kamera

Postprzez Flyagaric » 24 sty 2018, o 23:09

geforc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Taki zgłasza appka, nie zgłębiałem tego, ale na 100% jest 170', bo przy domyślnych ustawieniach (wyłączonym żyro i FOV na Wide), to dystorsja aż oczy wykrzywia, a obraz jest zdecydowanie 170' - sporo się mieści w kadrze. To jest Git2P Pro. Ciekawe jest to, że można zmienić FOV w ustawieniach i przyciąć obraz mocno - nie ma wtedy rybiego oka. Więc martwiłeś się o to chyba niepotrzebnie. Nie wiem tylko do jakiego kąta przycina, ale pewnie raczej do większej wartości niż 90'.
Firmware chyba jest stary i świruje mi ustawienie Gyro na przycisku settings. Jak długo przytrzymam, to powinno się włączać Gyro, a włącza się WiFi... Zawiesiła się też raz podczas współpracy z appką, która jest fatalna - najpierw zawiesiła się appka, potem kamerka.
Chyba będę musiał pomyśleć o updejcie.
W jednym teście ktoś mówił, że do samej pracy lepiej zainstalować sobie appkę FN Cam, zamiast tej od producenta. Ponoć się nie wiesza.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron