Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 13:28

4089 SR2 już w warszawie dotarło dzisiaj rano :)

Re: Odp: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 13:31

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


przeciez napisałam ze wiem jaki mam numer despach, doczytaj lepiej moje pytanie.

Faktycznie. Zwracam honor. :-)

Wysłane z Xiaomi Redmi


;)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 15:22

Dla potomnych, żeby w przyszłości się inni nie musieli stresować. Nie jest regułą, że paczka po wyjściu z WER Warszawa następnego dnia będzie przekazana do dostarczenia. W moim przypadku musiałem czekać tydzień, aby po opuszczeniu WER Wawa, paczka była dostarczona do urzędu pocztowego znajdującego się w Warszawie.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 22:35

Spoiler:

Paczka ze Sweden Post wysłana 28 marca. Ale skąd ta różnica 19h w statusach...

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 22:44

http://www.17track.net/en/result/post.s ... 23766144SG
14'go wyslana (aliexpress) juz w Polsce, oby nie bylo oplat. :mrgreen: (Jiayu F1 WCDMA)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 23:05

k3lt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jaki miałeś numer despach~? Nie działa teraz strona singpostu i nie mogę sprawdzić.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

21 kwi 2014, o 23:57

SŘ2 - o to chodzi?

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

22 kwi 2014, o 01:20

Jednostka pocztowa, czyli skąd została nadana przesyłka.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

22 kwi 2014, o 01:34

k3lt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chodziło mi o: Despatch No.: 4090, ale strona singpostu już działa i sobie sam sprawdziłem. Ehh mojego 4086 coś nie widać...

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

22 kwi 2014, o 09:17

O nie! "Zatrzymanie przez urząd celny, WER Warszawa"........ mam teraz czekać na list? :( a to mój pierwszy w życiu smartfon.........:///

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

22 kwi 2014, o 09:18

Chyba wczoraj UC miał gorszy dzień, bo ładnie paczek z SingPostu nałapali, w tym moją z 4087.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

22 kwi 2014, o 09:20

Mi przyszły dwa telefony i żadnego nie złapali :P
Odpowiedz