• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Odp: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez jjacek25 » 26 paź 2013, o 20:17

lukasz_wro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam identyczna przesyłkę też nadana przez Sweden Post tego samego dnia i o tej samej godzinie. Tez nie mam żadnych zmian w trackingu. Ciekawe czy trafi od razu do Polski czy najpierw do Szwecji.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka
jjacek25
 
Posty: 96
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 15:43
Lokalizacja: Tomaszów
Pochwały: 2

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lukasz_wro » 26 paź 2013, o 20:20

No z tego co przeczytałem w tym temacie paczka powinna byc dzisiaj w Warszawie.
Mam nadzieje że do poniedziałku dojdzie bo juz i tak długo to trwa.
I nigdy więcej pośredników:)
lukasz_wro
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 paź 2013, o 19:49
Telefon:: Almost ZTE V967S
ROM: CYGAN

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tacim » 26 paź 2013, o 20:22

pawel9588 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

żadna nie szła przez Zabrze wsio Warszawa-Wro
tacim
AKTYWNY
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:45
Lokalizacja: Stolica
Pochwały: 4
Telefon:: SE K510

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zriel » 26 paź 2013, o 21:26

pawel9588 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dolny śłąsk ma swój własny WER - WER Wrocław.
zriel
AKTYWNY
 
Posty: 609
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 13:37
Pochwały: 31

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez raragnar » 26 paź 2013, o 21:33

zriel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dolny śłąsk ma swój własny WER - WER Wrocław.

Ale do WER Wrocław trafiają pewnie tylko te paczki które wylądują na lotnisku we Wrocławiu. Moje trzy paczki szły przez WER Warszawa potem transportem do Wrocławia i potem do poczty pod którą podlega moja miejscowość. Wiem że kilka paczek które zamawiała osoba z Wrocławia szły tak samo jak ta moja. Nie stresuj ludzi niepotrzebnie bo jeśli puszczą na WER Warszawa to na WER Wrocław już nie zatrzymają bo paczka już wtedy jedzie na pocztę a nie do urzędu celnego ;-)
raragnar
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 09:41
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 9

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Jotka » 26 paź 2013, o 21:45

Mój lenovo a800 po 50 dniach dotarł do Radomia. W poniedziałek go pewnie dostanę do rąk :D cieszę się, bo ominął urząd celny
Jotka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 16:34
Telefon:: Samsugn GT-C3322

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Gonza » 26 paź 2013, o 21:54

PacMan1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Moja też wysłana 21.10., jak wcześniej pisałem, miałem nadzieję że doleci wczorajszym cargo z Turcji ale chyba jednak trzeba czekać dalej. Rodzaj przesyłki to list polecony ekonomiczny.
Dlatego też należy dać sobie na luz, zwłaszcza że przesyłka idzie z drugiego końca świata, wysyłka ekonomiczna więc na drugi dzień po zamówieniu jej mieć nie będziemy :D
To mój pierwszy zakup na Ali i jasne że się niecierpliwię i chciałbym mieć telefon już, ale z drugiej strony trzeba myśleć rozsądnie i dać sobie te 3 tygodnie czasu, aż przesyłkę otrzymamy. A biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania pocztowe to 3 tygodnie to prawie jak cud :) Dlatego spokojnie czekajmy i bardziej martwmy się o ewentualny VAT (ja już na niego zbieram, bo WER Zabrze :evil: ) i cieszmy się jak przesyłeczka dojdzie cała i zdrowa.
Gonza
 
Posty: 94
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 17:55
Pochwały: 5
Telefon:: Coolpad 7320

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez przemek275 » 26 paź 2013, o 21:58

Ekonomiczna SG post wysłana 23.10 dziś w Warszawie
przemek275
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 17:46
Lokalizacja: Nibylandia
Pochwały: 2
Telefon:: thl w100

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lukasz_wro » 26 paź 2013, o 22:03

A moja z 23 nadal Singapur. Wyslana była sweden post
lukasz_wro
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 paź 2013, o 19:49
Telefon:: Almost ZTE V967S
ROM: CYGAN

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez konrad_gom » 26 paź 2013, o 23:01

przemek275 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Potwierdzam, dziś około 19tej zmienił mi się status na stronie Poczty Polskiej. Tez wysłana 23ego z Signapuru. Teraz czekać co się stanie. Jestem z okolic Rzeszowa, paczki z Warszawy idą prosto do jakiegoś WERu na Podkarpacie, wie ktoś?
konrad_gom
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 15:02
Telefon:: Motoluxe

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez matek1212 » 26 paź 2013, o 23:07

Ja jestem z Opolszczyzny (20km od Opola) i zastanawiam się przez jakie WER pójdzie paczka, czy zahaczy o Zabrze? Jeśli tak to wolę się już nastawić na to psychicznie
matek1212
 
Posty: 27
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez gadaka » 26 paź 2013, o 23:59

aire napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@aire jak dostaniesz paczkę napisz jaki był czas dostawy i ile zapłaciłeś dodatkowo - sam zastanawiam się nad DHLem ale trochę przerażają mnie opłaty...
gadaka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 00:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron