• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez -greg- » 15 lis 2019, o 00:17

almutester napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Moja dokładnie tak samo.
-greg-

Pochwały: 5
Telefon:: UMIDIGI A5 Pro
ROM: oryginalny

Reklama

Postprzez xsysiu » 30 lis 2019, o 15:07

Pytanko, wiecie w jaki sposób wysyłki? Wybrałem 4PXES_ESPOST_EU , zakup za ok 100$ myślałem że wysyłają z Hiszpanii , zakup 11.11 a tu wszystko wisi http://alipaczka.pl/?track=LX505709563ES To wina strajku w Hiszpanii, czy wysyłka z Chin i przepakowywanie? Sprzedawca twierdzi, że wszystko jest ok i żeby się uzbroić w cierpliwość.
xsysiu

Telefon:: le max 2

Postprzez adminekPL » 30 lis 2019, o 16:31

4px to pośrednik, tak jak Yanwen czy Sunyou. Ja bym ostawiał ten skrót transportowy co podałeś, że za pośrednictwem 4px do Europy i potem z Hiszpanii do Polski pocztą hiszpańską. Ale cholera wie...

Obrazek

Czekaj na list z polskiego urzędu celnego ;-)

Tak na marginesie 4px obsługuje też początkowo paczki Aliexpress Standard Shipping 0045..., a później przekazuje dla Sinotrans.

Autor postu otrzymał pochwałę
adminekPL

Pochwały: 13
Telefon:: nie mam

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI